Facebook Cumhuriyeti Kurulur mu?

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Almanya, Fransa ve İngiltere nüfusu birleştiğinde artık bir Facebook etmiyor. İşte Facebook'taki son nüfus sayımının sonuçları.

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, son blog yazısında dev sosyal ağın 200 milyon kullanıcı barajını aştığını duyurdu. Beş yıllık bir geçmişe sahip olan site, bu kilometre taşı ile birlikte dünyanın en büyük sosyal ağı olduğunu(MySpace'in iki katından fazla) bir kez daha hatırlattı.

200 milyon kişilik bu kitlenin, birlikte güzel işlere imza atabileceğine değinen Zuckerberg, Facebook'un insanların sosyalleşmesine nasıl katkı sağladığını herkesin kendi dilinde anlatmasını sağlayacak bir alan oluşturduklarını da duyurdu.

Brezilya nüfusuyla başa baş mücadele edebilecek olan Facebook kullanıcı kitlesi, bakalım 300 milyonu ne kadar süre sonra görebilecek.

:: Facebook'a üye misiniz?

Bilgi İçin : Facebook
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

hozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eski hali çok daha güzeldi. Daha ayrıntılı haberler veriliyordu. Şimdi varsa yoksa insanların paylaştığı videolarla dolu. Doğum günü hatırlatma bölümü bile çok silik kalmış durumda. İlk değişimi yaptıklarında desteklemiştim ama bu değişim hiç iyi olmadı.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Üye olduktan 1 ay sonra direk üyeliğimi dondurdum ve bidahada girmedim .

Girmeyide düşünmüyorum

ahlatt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Twittere bekleriz ama herkezi değil....

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
twitterın bence facebookla alakası yok çok abartıp kıyaslamayın

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
forward mail/video çöplüğüne döndü bu aralar maalesfe.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
forward mail/video çöplüğüne döndü bu aralar maalesfe.

Aynen :angry:

Salakça şeyler baş göstermeye başladı, neymiş testler: Hangi dizi kahramanısınız felan :angry: Malca şeyler :donatello: