Facebook: Bu grupta yönetici kalmadı!

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Arkadaşlar benim merak ettiğim bir şey var. Şimdi grupta yönetici olarak kimse kalmadığında o grubun başına geçme ihtimali var mı acaba? :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Grup dediğin Facebook grubu mu?

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Soruyu bi daha alabilir miyiz ?

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Evet facebook'taki grubun hiç yöneticisi yok. Bu gruba yönetici olma imkanı var mı acaba? :)

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Eskiden Vardı Yöneticisi kalmayan gruba yönetici olabiliyordun ama Facebook Değiştikten sonra böyle birşey olmuyor denedim 1 2 grubu ama yapamadım :)

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Ben geçmiştim ama sadece yönetici olabilirsin. Kurucu olamıyorsun.

ali5800

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende tepki olsun diye yönetici bulundugum gruplar gitiş ::S
majeste o dediğin önceden oluyordu ben yapmıştım fakat o şimdi etkin değil yöntemi bilen varsa söylesin ö.m atsın bi bana :) Şimdiden Allah razı olsun
--------------------------------------------------------
ek-1
tekrar açınca bır müddet sonra tekrar düzeldi hepsi neyseki :)

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
gruba isteyn herkes onaysız katılabiliyorsa olabiliyorsun diye biliyorum. Ama üyelik davetle ya da onayla oluyorsa zaten kimse seni onaylayamacağı için olamıyorsun :)

Reco07

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben bi tane gruba çökmüştüm :D. sonra isim değişikliği filan :D 200 kişi vardı :D hihi..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing:Yaaa bakin şimdi benim grubum vardi grubu silecekken yanlişliklaa kendimi yöneticilikten çikardim 3 üye kalmişti silinecek onlarda arkadaşlarim'di .. Tekrar yönetici olabilirmiyim ? Zaten yöneticide kurucuda bndim .olamazsam da başkasi olabilir mi ? Hiç yönetici kalmazsaa grup öyle kalacak mi yani ? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Yardim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler gruba tıklayın Hakkında ya tıklayın yönetici yapmak istediğiniz kişinin altındaki çark a tıklayın 'yönetici yap' ın :D