Facebok Reklam Borçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet6736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar Merhaba Çoğu Forumda Facebook Hesabı Açıp Borç Bırakan Kişileri Görüyorum Bu Borçlar Faiz Gibi Artıyor mu Ve İlerde Hukuki Sıkıntılar Çıkmayacak mı Bu kişilere karşı sadece konu hakkında bilgi sahibi olan kişiler cevap verirse sevinirim ?

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Reklam vermek için Kredi Kartı lazım ödediğiniz sürece sorun yok onun dışında Facebook kullanımı ücretsizdir fakat kullanmanızı önermem kişisel bilgelerin konusunda güvensiz bir site.

Mehmet6736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Reklam vermek için Kredi Kartı lazım ödediğiniz sürece sorun yok onun dışında Facebook kullanımı ücretsizdir fakat kullanmanızı önermem kişisel bilgelerin konusunda güvensiz bir site.
Sormak istediğimi anlamadınız konu hakkında bilgi sahibi biri okursa yardım ederse iyi olur ?

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Sormak istediğimi anlamadınız konu hakkında bilgi sahibi biri okursa yardım ederse iyi olur ?
Anladım peki kullanan arkadaşlar yardımcı olacaklar onun dışında bazı sitelerde Twitch.Tv gibi Sahte Bağış atıyorlar karşı tarafa para gidiyor ama arkadaş para yüklemiyor . Onuna benzettim.

Mehmet6736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
e
Anladım peki kullanan arkadaşlar yardımcı olacaklar onun dışında bazı sitelerde Twitch.Tv gibi Sahte Bağış atıyorlar karşı tarafa para gidiyor ama arkadaş para yüklemiyor . Onuna benzettim.
Yok ztn okuyan arkadaşlar anlar demeye çalıştığım şeyi teşekkürler yinede

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,293
Sen yatırım yapmak istiyorsun anladığıma göre. Forumlarda nasıl borç verilir ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış anlamış olabilirim bende

Mehmet6736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sen yatırım yapmak istiyorsun anladığıma göre. Forumlarda nasıl borç verilir ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış anlamış olabilirim bende
Yatırım değil dostum ya ne borcu şu facebook reklâm borcu yapanlara nolucak diye sordum

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,293
Bence senin konunu Moderatörler iyi anlar.

Kendi mesajını raporla yardım edin diye yaz. üyelik isimlerini ezberden yazamıyorum çağırırdım yoksa.

Mehmet6736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bence senin konunu Moderatörler iyi anlar.

Kendi mesajını raporla yardım edin diye yaz. üyelik isimlerini ezberden yazamıyorum çağırırdım yoksa.
Ben sorunumu anlatamadım bidaha yeni bi konuda daha iyi anlatmaya çalışırım

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Ozaman anlatayım şimdi hocam forumlarda facebook reklamları verenler var ama borç ödemeyip bu borçlara nolucak ilerde bu kişilere vs
Teknoloji forumlarında mı, kimlerin verdiği reklamlar ? Konuyu daha açarsanız yardımcı olabiliriz.
Yani ödenmeyen bir borç en son hukuki yollarla tahsil edilir.

Mehmet6736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Teknoloji forumlarında mı, kimlerin verdiği reklamlar ? Konuyu daha açarsanız yardımcı olabiliriz.
Yani ödenmeyen bir borç en son hukuki yollarla tahsil edilir.
Facebookta sanal kart ekleyip harcama limitli 60 150 tlye gelince parayı çekmeye çalışıyor çekemeyince borç veriyor

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Facebookta sanal kart ekleyip harcama limitli 60 150 tlye gelince parayı çekmeye çalışıyor çekemeyince borç veriyor
Konu hakkında bir bilgim yok ama bilen üyler mutlaka görürler konuyu. Ama ortada bir borç varsa her türlü alırlar yani o parayı.

Mehmet6736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Konu hakkında bir bilgim yok ama bilen üyler mutlaka görürler konuyu. Ama ortada bir borç varsa her türlü alırlar yani o parayı.
En iyi konu hakkında bilgi sahibi bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Arkadaşlar Merhaba Çoğu Forumda Facebook Hesabı Açıp Borç Bırakan Kişileri Görüyorum Bu Borçlar Faiz Gibi Artıyor mu Ve İlerde Hukuki Sıkıntılar Çıkmayacak mı Bu kişilere karşı sadece konu hakkında bilgi sahibi olan kişiler cevap verirse sevinirim ?
Bir sorun teşkil etmiyor, kartını güncellediğinde karttan ücreti çekiyor. Zaten herkes aynı şekilde reklam yapıp hesapları bırakıp gidiyor.

1200 TL civarı reklam verdiğim bir hesaptan daha sonra 100 tl civarı reklam vermiştim o ara kredi kartım kayboldu ve kartı iptal ettirdim. Yaklaşık 2 yıl civarı o borç hesapta gözüktü ardından reklam vermeye çalıştığımda veremedim ve yeni kart ekledim oradan duran reklam borçu çekildi ve devam ettim.
Yani bildiğim kadarıyla herhangi bir problem çıkmıyor ve bunu neredeyse binlerce kişi yapıp bırakıp gidiyor hesapları ben henüz facebook'un bu yüzden birini dava ettiğine yada uğraştığına şahit olmadım.

Mehmet6736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bir sorun teşkil etmiyor, kartını güncellediğinde karttan ücreti çekiyor. Zaten herkes aynı şekilde reklam yapıp hesapları bırakıp gidiyor.

1200 TL civarı reklam verdiğim bir hesaptan daha sonra 100 tl civarı reklam vermiştim o ara kredi kartım kayboldu ve kartı iptal ettirdim. Yaklaşık 2 yıl civarı o borç hesapta gözüktü ardından reklam vermeye çalıştığımda veremedim ve yeni kart ekledim oradan duran reklam borçu çekildi ve devam ettim.
Yani bildiğim kadarıyla herhangi bir problem çıkmıyor ve bunu neredeyse binlerce kişi yapıp bırakıp gidiyor hesapları ben henüz facebook'un bu yüzden birini dava ettiğine yada uğraştığına şahit olmadım.
Hocam madem sizin için sorun teşkil etmiyor siz neden ödediniz sorun olmuyor ise

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Hocam madem sizin için sorun teşkil etmiyor siz neden ödediniz sorun olmuyor ise
Zaten reklam verdiğim kişisel hesabımdı, tekrar reklam vermek için haliyle ödeme yapmak zorunda kalıyorum aynı hesaptan. Örnek olarak sunduğum kısım "2 Yıl boyunca ödeme yapmadım bana herhangi bir problem çıkarmadılar" daha sonra tekrar reklam verdiğim için haliyle eski borcumu ödemek zorunda kaldım.

Banka gibi düşün var olan kredi borcunu ödemezsen aynı hesaba yeni kredi verir mi ?

Mehmet6736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam bu borç faiz gibi artıyormu kdv falanda var sizden aldılar mı kdv?

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Karttan çıkar o para her türlü

Mehmet6736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Karttan derken anlamadım konu hakkında bilgi sahibi iseniz cevap yazın lütfen veya detaylıca

Mehmet6736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yani faiz yok kdv ne kadar ödediniz

Mehmet6736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yok benim endişe ettiğim arkadaşta yaptı 14.35 borç oldu kdv ile(%18) 16.93 oluyor hesabı bende kullandığım için endişeliyim bu borç ilerde artacak mı diye bilen arkadaşlara sorayım dedim

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Yok benim endişe ettiğim arkadaşta yaptı 14.35 borç oldu kdv ile(%18) 16.93 oluyor hesabı bende kullandığım için endişeliyim bu borç ilerde artacak mı diye bilen arkadaşlara sorayım dedim
KDV reklam için ayırdığımız tutarın içinde sanırım.
KDV ekstra olarak gene ekleniyor olabilir ama faiz eklenmiyor eğer faiz konusunda şüpheliyseniz
Şöyle özet atayım sana,KDV için ekstra ekleme gözükmüyor.
1588874879239.png

Mehmet6736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Çok teşekkür ederim hocam kaç gündür endişe ediyordum borç artmıyor ise sıkıntı yok ozaman 14 tl sonuçta yarın öbürgün sıkıntı falan çıkarsa öderiz

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Çok teşekkür ederim hocam kaç gündür endişe ediyordum borç artmıyor ise sıkıntı yok ozaman 14 tl sonuçta yarın öbürgün sıkıntı falan çıkarsa öderiz
Arta bile çok fazla faiz ekleme şansları yok farz edelim 5 yıl ödemedin o tutar en fazla 50-100tl olur zaten artarsa hesaptan görebilirsin ona göre hareket edersin.

Mehmet6736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Facebook yetkilileri ile destek bölümünden konuştum 4 5 kişi ile her defasında onlarda faiz yok dedi dün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...