Ezeli rekabet

sizce kadınlar mı daha çok yalan söylüyor yoksa erkekler mi?

• Kullanılan toplam oy
    472

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
yapılan bi araştırmaya göre kadınlar yalan söyleme konusunda erkeklerden daha başarılıymış, çünkü bu konuda sosyal alandaki rahatlıkları devreye giriyormuş ve yalan söylerken gayet soğukkanlı olabiliyorlarmış.Ama erkeklerin söyledikleri yalanlar çok rahatlıkla anlaşılabiliyormuş.

bu haberi okuduktan sonra şu soru geldi aklıma peki kadınlar mı daha çok yalan söylüyor yoksa erkekler mi?

bakalım yorumlarınız neler olacak....

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
tabi ki kadınlar ama bunlar büyük yalanlar değil kücük ve masum yalanlar

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ben eşit olduğunu düşünüyorum.. Bazen bayanlar daha fazla ::) ama minik şeyler onlar ::)

Fırında Makarna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rekabeti bozmamak adına erkekler dedim.... bence kadınlar daha çok yalan söylüyor
Ama " aa şekerim hiçte şişman değilsin, bu elbise sana çok yakışmış, aşkım sen kıvanç tatlıtuğdan daha yakışıklısın, dünkü partsi kızkızaydı tabikide..." gibi küçük yalanlar söylüyoruz... erkekler belki bize oranla daha az yalan söylüyor ama onlarınkiler genelde büyük yalanlar; "seni asla aldatmam, evlensek ne güzel olurdu, bu gece burda kal söz uslu durcam , hayır eski sevgilimle görüşmedim.....diye devam eder.gene de yorum sizin...

sez_in84

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben eşit diye cevap verdim. Ama aslında bu işin cinsiyeti yok..Herkes şartlar doğrultusunda kendince yalanlar söylüyor.. :-\

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Bu Araştırmalar Fasa Fiso.İnsan İnsan Olsun.Hayvan Kadındanda çıkıyor,Erkektende :(

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bu işin kadını erkeği yok bence şartla uygun olduktan sonra herkes yalan söyleyebilir.

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Eşit gibiyiz :) kimi zaman kadınlar başarılı kimi zaman erkekler

Son mesajlar