Eyyy Ümmet uyan! çünki korona virüsün sebebi zinadır zina

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903

ATEŞ, ÖZÜR DİLEDİ
Öte yandan Veyis Ateş, programda sarf edilen sözler üzerine Twitter üzerinden açıklama yaptı ve özür diledi.

Veyis Ateş hesabından yaptığı açıklamada, "Bu akşam Habertürk TV Ana Haber’de ağırladığım A.R.Demircan’ın açıklamaları haklı tepkilere sebep olmuştur. Programda kamuoyunun gündemindeki umre ve cuma ve vakit namazı konuşulacağı konusunda anlaşılmış olmasına rağmen onuğun canlı yayında mevzuyu toplumu ayrıştıran konulara getirmesinden ve yayın ilkelerimizle bağdaşmayan nitelikte beyanlarda bulunmasından ve buna yayın esnasında gereken tepkinin gösterilememesinden dolayı çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Saygılarımla." ifadelerine yer verdi.

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Yazık bu millete. :confused:

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
kendisi yapıyorsa yapmasın , milletin yaptığına diyorsa da din de özgürlük ve kişisel günah diye bir şey vardır , yani kendi işlerine baksınlar , bir tane gavur aşı çıkartır bunlarda susar yakında

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
ben şimdi depremin sebebi heteroseksuelerdir desem herkes çıkar bana küfür eder dava açar

ama konu homoseksueller olunca, yada başka bir grup olunca susarlar hatta alkışlarlar

Bunlar hep beyindeki batıl saplantılar ile alakalı. :)

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Bismillahirrahmanirrahim
Kim Allah'tan başka hizip seçerse onda boğulsun.Biliyorum ki O gün çok yakındır. Bir din adamı da demiyor ki tevbe edin Allah'a sığının, af dileyin Rabbim herkese sonsuz bağışlayıcılğı ile bağışlasın, zannetmeye devam edin. Rabbim herkesin gönlündekini bilir. Hüküm ve hikmeti sonsuz Rabbime hamd ederim.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Sardaukar Banın kalktı gene saçma sapan haberleri özenle seçip şuraya yapıştırmaya başladın.
5 konu açtıysan 4'ü İslam ve Müslümanlar ile ilgili. Oğlum senin başka işin gücün yok mu la. Dıtısının dıtısı bir AKP'li şunu demiş dıdısının dıtısı bir ilahiyatçı şunu demiş diye kin ve nefreti körüklemeye çalışıyon tüm İslam aleminimi karalayacağını sanıyon bak işine boş işlerle uğraşma.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Geldi din düşmanı :D Bu dünyada burada öbür dünyada elim yakanda olacak.Çok inanmayan arkadaşım oldu ama islama düşman olanı olmadı.
Adamda sadece eşcinsellik düşmanlığı yok.

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
Geldi din düşmanı :D Bu dünyada burada öbür dünyada elim yakanda olacak.Çok inanmayan arkadaşım oldu ama islama düşman olanı olmadı.
Adamda sadece eşcinsellik düşmanlığı yok.
senle din tartışmasına girmeyeceğim,

Son düzenleyen moderatör:

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
senle din tartışmasına girmeyeceğim,senin ne olduğunu biz biliyoruz, baskıcı tahammülsüz,şeyhe şıha kul köle olan bir reayasın

sen benim yakamı tutacağına önce ömerin yamalı gömleğini size giydirip sonra bir eli yağda bir eli balda bu hayatta cenneti yaşayan şeyhlerin şıhların veya din tüccarlarının yakasını tut.
Varmı kanıtın kölesi olduğum birine karşı ? Ben bir Allah'ı,Peygamberini ve cami cemaatini bilirim.
Din tartışmasına giremezsin çünkü sen dinsiz ve islam düşmanısın!

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934

ATEŞ, ÖZÜR DİLEDİ
Öte yandan Veyis Ateş, programda sarf edilen sözler üzerine Twitter üzerinden açıklama yaptı ve özür diledi.

Veyis Ateş hesabından yaptığı açıklamada, "Bu akşam Habertürk TV Ana Haber’de ağırladığım A.R.Demircan’ın açıklamaları haklı tepkilere sebep olmuştur. Programda kamuoyunun gündemindeki umre ve cuma ve vakit namazı konuşulacağı konusunda anlaşılmış olmasına rağmen onuğun canlı yayında mevzuyu toplumu ayrıştıran konulara getirmesinden ve yayın ilkelerimizle bağdaşmayan nitelikte beyanlarda bulunmasından ve buna yayın esnasında gereken tepkinin gösterilememesinden dolayı çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Saygılarımla." ifadelerine yer verdi.

Zaten bu gibi açıklamalar akıldan bilimden uzak ifadelerin gençlerimizi deist yaptığını düşünüyorum.

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
Varmı kanıtın kölesi olduğum birine karşı ? Ben bir Allah'ı,Peygamberini ve cami cemaatini bilirim.
Din tartışmasına giremezsin çünkü sen dinsiz ve islam düşmanısın!
bak gösteriyorsun yukarıda yazdığım şeyleri kanıtlıyorsun

sana diyeceğim, onurlu ol, dürüst ol,şeyhe şıyha köle olma,herşeyden öncede insan ol.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
bak gösteriyorsun yukarıda yazdığım şeyleri kanıtlıyorsun

sana diyeceğim, onurlu ol, dürüst ol,şeyhe şıyha köle olma,herşeyden öncede insan ol.
Sen Allah'a peygambere bağlılığımı köle olarak mı görüyorsun :)))
Sen anlamazsın girme bu konulara.
Biz güzel ahlakı peygamberimizden öğrendik senden nasihat alacak değilim.

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
Zaten bu gibi açıklamalar akıldan bilimden uzak ifadelerin gençlerimizi deist yaptığını düşünüyorum.
müdahale etmeyince böyle oluyor, bunların akıl hastanesinde tedavi görmeleri gerekiyor, kimse kimliğinden cinsel tercihinin farklı olmasından veya inancındna ötürü hedef gösterilmemeli

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Bu açıklama ile deist olunacaksa buyursun olsunlar :) Dini inanç böyle pamuk ipliğine bağlı birşey olmamalı. ( Bu dediğin İmama kızıp abdest bozmaya girer. Bu şahısı beğenmiyorsan ve doğru bulmuyorsan bir daha dinlemezsin izlemezsin olur biter. Komple dinden çıkmak ne alaka ?)
Ayrıca Deistliği bir miktarda olsa anlayabiliyom hiç yokta bir mantığı var Ateistliği hiç anlayamıyom. Hadi dinlere inanma peygamberlere kitaplara inanma ama bir yaratıcı yoktur Allah yoktur Tanrı yoktur demek ve İnananlar ile kendince dalga geçmeye çalışmak alay etmeye çalışmak böyle düşünebilmek çok garip geliyor bana.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Her ilahiyatçı hacı/hoca oluyor da benim mi haberim yok?
Hacı/hoca ile alakalı saçma sapan konuları neden açma gereği duyuyorsunuz bunu da anlayabilmiş değilim.
Bu konu hakkında milletçe derin bir yaramız var gibi...

Biri çıkıp öyle böyle açıklamalar yapıyor, bütün İslâm alemi de bu açıklamaları kabul görmüş gibi henüz kafa yapısını çözemediğim kişiler ise eleştiricem diye birbiri ile yarışıyor.

Bırakın şu polemik yapıp ilgi görme hastalığınızı artık.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Her ilahiyatçı hacı/hoca oluyor da benim mi haberim yok?
Hacı/hoca ile alakalı saçma sapan konuları neden açma gereği duyuyorsunuz bunu da anlayabilmiş değilim.
Bu konu hakkında milletçe derin bir yaramız var gibi...

Biri çıkıp öyle böyle açıklamalar yapıyor, bütün İslâm alemi de bu açıklamaları kabul görmüş gibi henüz kafa yapısını çözemediğim kişiler ise eleştiricem diye birbiri ile yarışıyor.

Bırakın şu polemik yapıp ilgi görme hastalığınızı artık.
Siz moderatörsünüz lütfen cevap verin bu konunun Siyaset ile ne ilgisi var siyat bölümüne açılıyor ? Bu Sardaukar'ın açtığı konulara özellikle dikkat edin açtığı 5 konudan 4'ü bu şekilde hacılar hocalar müslümanlar üstüne cımbızla seçiyor buluyor dıdısının dıdısı şunu demiş bilmem kim hangi hoca bunu demiş demek ki 80 milyon müslüman böyle düşünüyor bu adam gibi demeye getiriyor algısı yapıyor. Ve alanen İslama ve Müslamanlara hakaret etme hevesi içinde lütfen böyle konulara ve şahıslara izin vermeyin artık.

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Herkesin içinde son bir sözlü açık uyarıda bulunuyorum. Din ile alakalı (İslam, ateizm, deizm her şey olabilir) yeniden bir konunun açılması halinde uzaklaştırma alacaksınız.

9-) Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...