Eyy ahali iphone 8 plusu nasil bilirsiniz

Bu konuyu okuyanlar

murat03_03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba arkadaşlar iphone 8 plus la ilgili yorumlarinizi bekliyorum. Görüşlerinizi yazınız.

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
İphone x'in iphone kasalı olanı, bataryası çok iyi benim yoğunda 2 gün kamerayı falan az kullansam 3 gün çok rahat gidiyor.Şuan ios 11.3.1 hiç donma takılma olmadı bakıcaz ios 12 nasıl olucak.dslr kullanan biri için portre modu olsun normal çekim olsun gayet iyi ön kamera güzel ışıkta baya iyi.

Not:Tasarım kişiden kişiye değişir ben çerçeveyi takmıyorum 16:9 seviyorum çünkü ve elime aldığımdaki his x in verdiği histen güzel

16:9 çerçevesiz ekran çıkarsa hoşuma gider ama..

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Çok çok çok fazla çerçevesi var. Tasarımı çok kötü bence. Fiyat 4400 civarı halbuki. Ön kamera leş demesek bile ışık düştüğü zaman diğerlerine göre fark edilir derecede geride. Ben olsam o parayı vermezdim.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Batary kamera performans çok iyi tasarım rezalet en fiyatı rezalet hızlı şarj için bile dünya para harcıyorsun

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yıl olmuş 2018 hala çerçeveler çok fazla pil kapasitesi düşük 4400 TL ye alınacak bi telefon değil o paraya çok daha üst düzey deneyim sunan s9 lar note 8 ler var

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ben beğeniyorum, ios kullanılmak istenirse x den daha iyi bir seçim olur.

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Merhaba arkadaşlar iphone 8 plus la ilgili yorumlarinizi bekliyorum. Görüşlerinizi yazınız.
fiyatı haric bence güzel bir cihaz ancak o butcede bir param olsa ve onu iphone 8 plus a mi verirdin dersen 2 kere düşünürdum :) s9 plus vs daha mantikli olacaktir bence tasarim olarak

Rudolf

Asistan
Reaksiyon puanı
47
İyi bilirdik :) .Android olarak s9+ daha iyi gibi tercih sizin .

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
İyi bir telefon güzel kamerası bataryası işlemcisi var ancak o fiyata değer mi bilmem.İlla ios ise alınabilir

Reaksiyon puanı
892
İyi telefon iosun en iyisi bence,x tam oturmamışken en mantıklı tercih ama s9 plus gibi dişli bir rakibi de var mağazaya gidip karar vermek lazım

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Apple tarafının en iyi cihazı. Ama artık yılların tasarımı bir yere kadar. Ayrıca rakiplerde çok daha iyi cihazlar var.

hamzaeskki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben aldım çok iyi şu an Apple ürünleri arasında en iyisi bu daha iyisi çıkarsa düşünürüz

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Sunu soyleyim 2007den beri apple kullanicisi olarak S9+ a geçiş yaptım bir çok artıları oldu bir çok erkekleride oldu instagram çok kullanan birisi olduğum için android in story çekimlerde kalitesi düşük apple bu konuda çok iyi artılarım çok oldu samsung da bir yandan youtubeden müzik dinlerken bir yandan bunu yazıyorum hızlı şarj özelliği çok iyi bana göre pili daha uzun gidiyor samsung un elimde rahatca tutabiliyorum telefonu ama apple da malesef bu mümkün değil iphone 4 iphone 5 iphone 5s iphone 7 plus 128 gb en son kullandım şimdi s9+

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sunu soyleyim 2007den beri apple kullanicisi olarak S9+ a geçiş yaptım bir çok artıları oldu bir çok erkekleride oldu instagram çok kullanan birisi olduğum için android in story çekimlerde kalitesi düşük apple bu konuda çok iyi artılarım çok oldu samsung da bir yandan youtubeden müzik dinlerken bir yandan bunu yazıyorum hızlı şarj özelliği çok iyi bana göre pili daha uzun gidiyor samsung un elimde rahatca tutabiliyorum telefonu ama apple da malesef bu mümkün değil iphone 4 iphone 5 iphone 5s iphone 7 plus 128 gb en son kullandım şimdi s9+
Kendi kamerasından çekip yükle instagrama
Özellikle düşük ışıkta Samsung'un kamera yazılımı kendini gösteriyor.

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Tasarım berbat, arka kamera fena değil. Başka da bir şey yok. 10 üstünden 4

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Şakamı bu dünyanın en iyi kameralı 10 telefonundan birisi bu daha ne yapsın bu telefon buradan uzayamı çeksin..
16:9 Ekran seven 18:9 uzun ekran sevmeyen birisi için tasarımı çok güzel
---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    29.1 KB · Görüntüleme: 488
Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Şakamı bu dünyanın en iyi kameralı 10 telefonundan birisi bu daha ne yapsın bu telefon buradan uzayamı çeksin..
16:9 Ekran seven 18:9 uzun ekran sevmeyen birisi için tasarımı çok güzel
---- Mesajlar birleştirildi ----
Adamlar çöp video performansına sahip P20 Pro'ya videoda S9 Plusdan daha yüksek veren site
V30'a 83 , XZP'ye 82 veren site.
Hala Dxomarka güveniyor muyuz yahu??

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
O iş zaman alacak iş bence işler kolaylastirilmali ayrıca apple kulaklığı daha iyi bass veriyor bu akg kulaklıkta bass hiç yok
Performans modundan eğlenceyi aktif et bit ve bant ölçekleme aktif oluyo daha iyi performans alırsın

Son mesajlar