Exe Uzantılı Hiç Bir Dosya İndiremiyorum!

MuDi61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.
10 gün önce bilgisayara şimşek çakıp eternet kartımı yaktı ve tamirciye götürüp yeni bitane taktırdım.
O ara bilgisayara bir virüs bulaştı flash bellekten , dosyanın içinde aynı dosyadan yine vardı .exe uzantılı 170kb boyutunda ama dosyanın içine girilmiyordu. Antivirüs programıyla hepsini temizledim , virüs D'ye bulaşmıştı zaten. Sonra format attım C'ye ve Windows 7 kurdum.

İnternete girişte herhangi bir problem yok hepsine giriyor lakin winamp olsun , google chrome olsun , flashplayer olsun hiçbirinin setup'unu indirmiyor. İndire tıkladıgımda sayfa açılıyor lakin kalan dakika yada boyutu filan hiçbişey göstermiyor. İnternet ayarları eskisi gibi hiçbir sorun yok , DNS değiştirip denedim aynı sorun devam ediyorum.Mozilla , Opera gibi tarayıcıları denedim maalesef yine aynı sorun var.

Çözüm önerileriniz nelerdir , nasıl kurtulabilirim bu durumdan. Yardımlarınızı bekliyorum..

TayfunYilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
öncelikle şimşek bulutlar arasinda olur sana muhtemelen yıldırım düşmüştür bu kısa bilgiden sonra şunu ekleyeyim öncelikle internet hızına bak eger nette dolaşabiliyorsan yani bi sorun yoksa muhtemelen sistemde bi sıkıntı olmuştur ani elektirik kesintisi falan olmuşsa diye düşünüyorum Kasada sorun olmaz olsa çalişmaz zaten sen bi format çak bakalim....

MuDi61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Formatı daha 1 saat önce attım , değişen hiçbirşey yok. İnternet hızım eskisi gibi gayet iyi. :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
exe uzantılı inmemesi güvenlik ayarlarından dosya paylaşımı bölümünden uzantılar bölümündeki exe işretinin solundaki kutucugun tik işretinin kalkık olmsından kaynaklanma ihtimali %75tir bunun için o kutucuktaki tiki tıkla ve dene konuşmam birazcık tıpca ve proca olablir anlamışındır umarım :S

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
CD'yi kimden aldın? Bu tür soruna virüs sebep olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba Arkadaşlar Bende Exe. Türü Dosyalari Açmaya Çaliştiğimda Açilmiyor Kullanici Hesap Denetiminde Evete Tikladiğim zaman Siyah ekranda Kaliyor Exe Çalişmiyor Ne Yapmayilim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mudi 61 aynı sorun bendede war bişe indiremiom bıktım çözümünü bilen warsa lütfen sölesin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun var atsam çöpe yeri napmak lazım arkadaşlar bi yardımcı olun lütfen exe. yada crohome filan hiç bişey yüklenmiyor!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benım bılgısayarda hemen hemen hıc bır dosya açılmıyor yardımcı olurmusunuz lutfen