Exe Sorunu

MSDN

Profesör
crazymafya dedi ki:
Arkadaşlar benim masaüstünde bir exe dosyası var.Adı WindowsXP2.Bunu nasıl silebilirim?
nasıl sağ tuş sil dersin silinir veya tamamen silmek için Shift+Delete ye bas silinsin :S yada sen başka bişiyimi dion :?

hakan.daburda

Profesör
adobe_microsoft dedi ki:
crazymafya dedi ki:
Arkadaşlar benim masaüstünde bir exe dosyası var.Adı WindowsXP2.Bunu nasıl silebilirim?
nasıl sağ tuş sil dersin silinir veya tamamen silmek için Shift+Delete ye bas silinsin :S yada sen başka bişiyimi dion :?
Onu biliyodur canım,daha neler

Başlat Çalıştır a cmd yaz çıkan yere Programın adresini yaz
Örnek:
"C\WindowsXP2 \del"
yap tabiki tırnak yok,
oda olmadıysa
Unlocker Programını indir/Kur
Tekrar sil

Klasör deilse tabi

m1903

Profesör
Birde bunu deneyin(ben scan ettim pcnet dergisine teşekkürler)

ahce03

Üyecik
Arkadaşlar denedinizmi bilmiyorum ama
exe dosyası ise buyuk ihtimalle çalışıyodur çalışan dosyalarda silinemez.
ctrl+alt+del yapın işlemler menusunden dediğiniz dosyayı secip işlemi sonlandır diyip o şekilde silmeyı deneyin.

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
m1903 dedi ki:
talhaertunc dedi ki:
Hayır unlocker kesin bir çözüm değildir!Bazı durumlarda unlockerda bişey yapamıyor.Bu durumda benim verdiğim çözüm devreye giriyor.

Bazen de senin verdiğin çözüm işe yaramazken Unlocker işe yarayabiliyor :)

Yine de silinmiyorsa muhtemelen başlangıçta çalıştığı içindir. Başlangıç girdileri arasında yoksa onu bulmanın yöntemleri oldupu gibi, güvenli modda açıp silmek de mümkündür. Yine olmuyorsa servislere yerleşmiş olabilir, services.msc dosyasından kapatılabilir bu durumda. Silinemeyen dosya diye bir şey yoktur. Her dosya silinir, yeter ki silmesini bilin.