Evinden Ayrılmadan Arabanı Al Sat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keremeser35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar;

Haziran 2020 de araç alım satım sektörüne farklı bir boyut getirmek için kurulduk. 01.08.2020 itibariyle canlıya geçtik. Diğerlerinden farkımız sadece soğrulanmış arabaları yayınlıyoruz, sadece doğrulanmış alıcıları satıcılarla bir araya getiriyoruz. Şu ana kadar kayıtlı 55000 üyemiz var.

Geribildirimler bizim için önemli? Platform da ne olmalı veya ne olmamalı?

Son düzenleyen moderatör:

keremeser35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doğrulanmış olmak için ne gerekiyor?
Araçlar direk bizim ekip tarafından gidilip kontrol ediliyor. Gerçekten böyle araç var mı? Müşteri beyanından farklı bir durumu var mı? Araç satıcı ruhsatı ile satan kişi uyuşuyor mu?
Aslında tam bir doğrulama sağlıyoruz.
Teşekkürler

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Merhabalar;

Haziran 2020 de araç alım satım sektörüne farklı bir boyut getirmek için kurulduk. 01.08.2020 itibariyle canlıya geçtik. Diğerlerinden farkımız sadece soğrulanmış arabaları yayınlıyoruz, sadece doğrulanmış alıcıları satıcılarla bir araya getiriyoruz. Şu ana kadar kayıtlı 55000 üyemiz var.

https://www.clondle.com/

Clondle : Araba Al Sat - Apps on Google Play

Forumda reklam yapmak yasak. Reklam yapmak için Google Adsense tercih edebilirsiniz.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Merhabalar;

https://www.clondle.com/

Clondle : Araba Al Sat - Apps on Google Play

Güzel bir çalışma gibi, ancak yanlış anlaşılabilir.

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Amacımız reklam yapmak değildi. Kusura bakmayın. Tüm sosyal medyada reklamlarımız dönüyor. Sadece ürün ile ilgili yorum almak istemiştik.
Yöneticiler ile iletişime geçerek forumda temsilcilik almanız faydlaı olabilir,bulduğunuz araç satım sistemi mantıklıymış :)

keremeser35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yöneticiler ile iletişime geçerek forumda temsilcilik almanız faydlaı olabilir,bulduğunuz araç satım sistemi mantıklıymış :)
Tabi ki nasıl alacağımızı yönlendirebilirseniz. Memnuniyetle. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel bir çalışma gibi, ancak yanlış anlaşılabilir.
Teşekkürler yorum için? Ne yönde yanlış anlaşılabilir? Detaylandırırsanız memnun oluruz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...