Evde herkeste internet var bir bende yok

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaslar. 2 gun oncesine kadar her sey normaldi sonra birden benim pc internete 2 dakika grip sonra birdaha girmemeye basladi. Suan odadayim 2-3 tik arasi cekiyor. Interneti kesip tekrar baglayinca bir 10 saniye devam ediyor ama sonra gidiyor. Telefondan baglanabiliyorum ama pc de olmuyor. Birden boyle bir sorun oldu. Sistem geri yukledim duzelme yok. Nasil duzeltebilirim? Cozumu nedir? Simdiden tesekkurler arkadaslar...

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar sorun devam etmekte. Bağlantı var, ama sitelere bazen girmiyor, bazen donuyor, bazen çok çok ağır giriyor bunlar sürekli olan başlıca sorunlar. Çok az da olsa 3 dakika falan sorun olmuyor tekrar başlıyor. Yanda abimin bilisayarı var şu an ama onca herhangi bir sorun yok. Sorun giderme, geri yükleme vs işe yaramadı.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Sorun devam etmekte arkadaşlar. Yanımda ki bilgisayarda sorun yokken bende bazen bağlanmıyor veya ağırlaşıyor.

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sorun senin pc kaynaklı gözüküyor. Problemin üzerine kafa yorup uğraşmaktansa formatla gitsin derim daha çabuk çözülür.

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Bağlantı çubuklarının olduğu yere gelip "sağ tık>sorun gider" e bas. Kendiliğinden çözülür muhtemelen

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
[MENTION=105823]bt38[/MENTION] denemistim ama 5 dakika kadar idare ediyor

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Kablo ile bağlanıp denediniz mi hiç kopma filan yaşanıyormu diye [MENTION=161984]12ada[/MENTION]

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Hocam komşudan aldığımız için kablolu gibi bir seçenek yok maalesef ama sorun yaşanacağını sanmıyorum. Yalnız anlamadığım herkesin bilgisayarında sorun olmadığı halde bende olması. Birden böyle bir sorun oldu. Çözümünü araştırdım bulamadım. Sorun giderme, geri yükleme, temizleme falan. En iyisi windows 8 geçmek. Windows 7 sıkmaya başladı :) İnternetsiz bilgisayar çok kötü be...

mersida

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Antivirusle taramani ve kullandigiin browserlarin gelmisini gecmisini cerezini vs sil sonra resle pc yi devam et ;)