Evde Beslenebilecek evcil hayvanlar

Yahya Furkan

contravolta
Editör
Reaksiyon puanı
2,914
Merhaba arkadaşlar. Bir apartman dairesinde yaşıyorum. Hangi evcil hayvanı besleyebilirim? Köpek almaya hevesliydim fakat Dinimize uygun değilmiş. Kedi veya kuş istedim fakat Babaannem böbrek nakilli olduğu için ona uygun değilmiş. Ne besleyebilirim? Çok ses çıkarmayan , tavşan gibi kokmayan ve onunla oyunlar oynayabileceğim hangi hayvan var? Cevaplarınız için sağolun. ☺️

kırrık

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Merhaba arkadaşlar. Bir apartman dairesinde yaşıyorum. Hangi evcil hayvanı besleyebilirim? Köpek almaya hevesliydim fakat Dinimize uygun değilmiş. Kedi veya kuş istedim fakat Babaannem böbrek nakilli olduğu için ona uygun değilmiş. Ne besleyebilirim? Çok ses çıkarmayan , tavşan gibi kokmayan ve onunla oyunlar oynayabileceğim hangi hayvan var? Cevaplarınız için sağolun. ☺
köpek konusunda yazdığın herkese göre farklı bi konu ama köpek çok ses çıkarabilir ve kokabilir. bukalemun alabilirsin bence ya da balık ?

Yahya Furkan

contravolta
Editör
Reaksiyon puanı
2,914
köpek konusunda yazdığın herkese göre farklı bi konu ama köpek çok ses çıkarabilir ve kokabilir. bukalemun alabilirsin bence ya da balık ?
Bukalemun gibi sürüngen olmasın istiyorum da balık ile hangi tür oyun oynayabilirim ?

Yahya Furkan

contravolta
Editör
Reaksiyon puanı
2,914
Cevaplarınız için sağolun