Eurovision 2009 Birincisi Norveç'in Şarkısı - Alexander Rybak - Fairytale

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Güzel şarkı. Bizimkine kıyasla çok daha kaliteli olduğu ve müzikal değer taşıdığı ortada. Düm tek tek diye şarkı mı olur yahu? Ayrıca 2.İzlanda da bizden çok iyiydi. Hatun çok iyi bir slow hazırlamış. Zaten en iyi ihtimalle 3.olabilirdik, 4. olduk.

shadowfax_07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bencede bu şarkı hakketmiş birinciliği. Hadise o kadar kıvırdı 4. oldu:icon_-1:. Manga katılırsa eğer şu maskotlarıyla iyi şov yaparlar:D. Seside o kadar iyi değilde bence ve kendiside itiraf etti zaten 1. liğe oynamamıştı. Yani herşey dans ile bitmiyo ya da bir taraflarını açmakla ki modacı sonunda kıyafetin tamamı ile Hadise'nin isteği olduğunu söyledi(gazetelerde öyle yazıyo). Kostümlü provadaki bir hareketi yapmadılar finalde acaba neden?

Reflex

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Çok kötü bi şarkı bu nasıl adalet.

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bence gayet güzel bir şarkı , kulağa hoş geliyor... Hadise nin sergilediği o berbat canlı performans ve elbise fiyaskosundan sonra hiç şansı yoktu zaten...

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Şarkı gayet güzel. Hadise 1. olsaydı büyük adaletsizlik olurdu.

sehercik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şarkı güzel bence ama bizimki daha iyiydi umarım seneye öykü berk bir türküyle katılır ve şarkı bizden izler taşır

rtl03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
türkiye hadise ile kendini kandırdı.tamam dördüncü olduk ilk beşteyiz belki ama ortada eksik olan bişeyler vardı.

benim en başından beri favorim arash ve ayseldi.adamlar akıllılık etmişler.arash tüm dünyada tanınan müziği iyi yapan ve parçaları türkiyede dinlenen bi star(boro boro-temptation-timbuktu yag vs.) biz tutturduk hadise de hadise. onların parçası bizimkinden kat kat güzel.azerbaycanı gerçekten tebrik ediyorummm...

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Hehe :D MANGA katılmalı !
MANGA değil maNga
Niye maNga eurovizyona katılmadı?Kötü bir grupda değil mesela norveçden iyidir.eurovizyonu tatmayı hak eden bir grup.Mesela kandırma kendini ile çıkarsa İlk 10 mutlaka çıkar.En sonunda gruruna kapılıp gider kaybolursun.

karcx

Profesör
Reaksiyon puanı
39
Şarkı gayet güzel. Hadise 1. olsaydı büyük adaletsizlik olurdu.

Şarkı harika ..
Melodiler süper...
Ancak tek sorun bunu norveçli bir yavyu söylemeliydi...:devil::devil:
Not:
Norveç ve Finlandiya kızları harika...
:icon_::icon_::icon_:

Hadise çok çirkin:sweatdrop::sweatdrop:

deli rüzgar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu hadise dene karıya ne kadar kıl oluyorum bir bilseniz, kendini beğnemiş tayfalarından ne ses var ne fizik, erkek gibi sesi var canlı olarak, hep bilgisayarlar düzeltilmiş sesi, sorun bakalım final gececi neden sesi kısık çıktı, çünkü konser vermekten artık ses tellleri yıprandı vede reklamlardan aldıgı parada cabası oldu, halen dıyorkı benı cagırsalar gelmem, sana zaten kım gel dıyor mahvettım eurovızyonu çıtlak erkeklı seslı karı, norveclı eleman ona göre tatlı cocuk oldugu ıcın kazanmıs haberlerde oyle dıyor, tabı kedı uzanamadıgı cıgere mundar der, hak ette idin sende birinci olsa idin erkek sesli karı, sadece sen görselsin, dua ette komsularımız sayende ilk 4 de girdin, o sese ben olsam 1 puan bile vermezdim.

Antediluvian

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kızlar bu cocukta ne arıyorlar onuı merak ediyorum anasını satim Erkekmi kalmadı ben varım en basitinden :p