EUROBASKET 2011 - LİTVANYA (Haberler - Maç Sonuçları)

Suicide Veil

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Evet son video daha eğlenceli olmuş, diğerinde semih erden falan diyorlardı adam kadroda yok çok saçmaydı

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Yazık ettiler kendilerine, bu kadar çok hata yapılırmı bi şampiyonada, bu kar çok serbest atış, bu kadar çok üçlük kaçırılır mı? siz millisiniz, ülkenizin en iyi oyuncalarısınız. Sizde yaparsanız böyle kim yapmaz öyle.. .neyse, bi şans daha var. her zaman ki Türk usulü son maça bıraktık. İlla zorla güzellik yapcaz.. .

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
gecen sene her rakibi durduran alan savunmamızıda orhun eneyle birlikte kaybettik bari bıraksında genc jenerasyon heba olmasın

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Saçma kadro,olmayan strateji ancak bukadar.Topu alan gidiyor arkadaş.Bir ikili oyun,bir set göremiyoruz.Enes 3 periyot en skorer ve 4.periyot sahada yok.Oğuz,Cenk,Sinan,İzzet bunları oynatmayacaksan neden çağırdın ? Yazık ettiler takıma.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
1sayı ile elendik ne yazık ki. Orhun Ene Istanbul'da düzenleyeceği basın toplantısında istifasını sunacakmış.

Suicide Veil

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Daha serbest atış kullanmayı bilmiyor 12 mal adam! Kanser ettiler beni ekran karşısında tansiyonum çıktı ya :cursing:

cavro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
artık bende milli takıma gitmeye karar verdim , hiç değilse 22 de 10 atmıyorum :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
milli takım için yazık oldu. biz seyirciler için ise işlekence sona erdi.

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Evet iyi oynamadilar, izleyenlere gerilim dolu anlar yasattilar, kazanacaklari maclari kazanmaya cok yakinken malesef kaybettiler. Elestirelem tabiki ama hakaret etmeyelim arkadaslar.

Malesef bizim futbol takimida boyle. Isleri genelde sona birakiyoruz. Neyse bakalim.

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
hem futbolda hemde baskette milli takımımız nasıl bir istikrar sergiliyor anlamıyorum. geçen yıl gümüş madalya kazanan takım bu yıl ingilterenin galibiyetiyle 2. tura zorla çıkmış, çeyrek finale kalamadan elenmiştir. futbol takımıda dünya 3.lüğünden sonra euro 2004 e kalamamış, daha sonra euro 2008 de yarı final oynamış fakat 2010 dünya kupasına kalamamıştır....

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Evet iyi oynamadilar, izleyenlere gerilim dolu anlar yasattilar, kazanacaklari maclari kazanmaya cok yakinken malesef kaybettiler. Elestirelem tabiki ama hakaret etmeyelim arkadaslar.

Malesef bizim futbol takimida boyle. Isleri genelde sona birakiyoruz. Neyse bakalim.
İşleri sonraya bırakmıyorlar paraları ceplere indiriyorlar. Herkes ümitliydi Dünya 2. takımdan malesef yakışmayan hareketler bu profesyonellere.

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Tek birşey diyeceğim bu turnuvanın ardından.

HELAL OLSUN ENES KANTER !

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Aslında perşembenin gelişi çarşambadan belliydi. Çok kritik hatalar yaptık.

alsec_

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Ben anlamıyorum Orhun Ene'yi..Arkadaş maç boyunca çok kötü olan serbest atışlarda yokları oynayan Ersan'ın son topu kullanmasına nasıl karar verir aklım almıyor...Bu arada turnuva boyunca hiç bir zaman inisiyatif almayan Hido'ya da bol bol selam gönderiyorum...Yazık...

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Çok şükür bir açıklama geldi: Kerem Tunçeri ve Hidayet Türkoğlu Milli Takımı bıraktıklarını açıklamışlar..

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
kerem gene iyidide hido basketçiyim diye gezinmesin artık ortada