Euro Truck Simulator 2 Çıkış Tarihi Açıklandı !!

SwateR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Kaç gündür şu konuyu görüyorum. Benim külüstür bunu açmıyor. Canım çekti şimdi he :P

Bende 18 Whells Steel Haulin indireyim bari...

karacaerc

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Ahahah hiç yaklaşmaz yanına bence boşuna kota harcama :D

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Renault sağlammış renault :D

muratteas

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Bu da benim emektar :)

YQOca.png

RyADg.png

Sadelik daha güzeldir.

Yenilikleri keşfediyorum, sollarken karşıdan araba geliyorsa selektör yapıyorsun, yavaşlıyor veya duruyor.

Kabin içindeyken, önce 4'e basıyorum sonra basılı tutuyorum, adam kafayı camdan çıkarıp arkaya bakıyor. :D

Diğer araçlar bana selektör yapıyor tek gidiş gelişte sollarken. :D

Çekiciler NFS'de oldğu gibi modifiyeye açmışlar bu güzel olmuş.

Yalnız gece halen zifiri karanlık değil. :)

Renault sağlammış renault :D

Renault'un 2 çeşit çekicisi var. :D

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Seksi renault :D

Yari çok bekletmeden
Yolda mola vermeden
Aman gece gelmeden
Bas gaza şoför [MENTION=59715]muratteas[/MENTION]

:D

Hafiye

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
14
güzel olmuş ben hala banka kredisinden kurtulamadım aciz gelecek garaja:D

belki yeri değil ama işçilerden gelen gelir çok az hep öyle mi oluyor yoksa zamanla düzeliyor mu

Ben biraz sabırsız olduğum için bastım hileyi :P Zaten bu aralar hiç zamanım olmuyor :)

Sadelik daha güzeldir.

Yenilikleri keşfediyorum, sollarken karşıdan araba geliyorsa selektör yapıyorsun, yavaşlıyor veya duruyor.

Kabin içindeyken, önce 4'e basıyorum sonra basılı tutuyorum, adam kafayı camdan çıkarıp arkaya bakıyor. :D

Diğer araçlar bana selektör yapıyor tek gidiş gelişte sollarken. :D

Çekiciler NFS'de oldğu gibi modifiyeye açmışlar bu güzel olmuş.

Yalnız gece halen zifiri karanlık değil. :)

Sade de güzel ama biraz farklı olsun istedim :) Ben daha kısyolları felan ayarlamadım. Zaman bulunca hepsini ayarladıktan sonra "Sen gökyüzünde doğan güneş, ben yollarda çilekeş" :D

wolkhy1903

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
79
turkcesı yama lazım allah rızası ıcın :D

Strake

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
7
oyunda nevigastyon olması çok hoşuma gitti :)

muratteas

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
96
[MENTION=75364]dgncn[/MENTION] DAF XF :)

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
İyi iyi tam gaz devam :D

Oyunun hilesi çok basit kanka ama hile ile oynamak bu oyun için çok saçma çünkü para her şey. Para gitmesin diye kırmızıda geçmiyorsun, korkarak harcıyorsun vs. Ben hilesiz epey oynadım ama başka bir kayıtlı dosyamda ise 14.000 Level oldum :D Olay şöyle ; cheat engine indiriyorsunuz. 1. levela gelince gelince TP yi aratıyorsunuz 10.000.000 yapıyorsunuz. Sonra paranızı aratıp onu da 100.000.000 yapıyorsunuz. Oyun bitiyor. İstediğiniz dükkanı alın arabayı alın...

tamam ya sende benim hileden yapmışın :) ama herşeyi değiştirebiliyosun bu hile ile ben gittiği yolu bile değiştirdim. Fakat oyuna 1.1.3 güncellemesi yapınca artık keyi kabul etmiyor sürekli deneme sürümünüz sona ermiştir diyor. Bunun bir çözümünü bilen var mı acaba? Bu arada oyunu orjinal alamadım çünkü benim bilgisayar kaldırmıyor bu tip oyunları ben bayramda başka bilgisayarda oynama fırsatı buldum o yüzden indirmek zorunda kaldım. Yoksa alınabilir düzeyde ve güzel yapmışlar gerçi yapay zeka hatası çok ama olsun :)

karacaerc

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
18
tamam ya sende benim hileden yapmışın :) ama herşeyi değiştirebiliyosun bu hile ile ben gittiği yolu bile değiştirdim. Fakat oyuna 1.1.3 güncellemesi yapınca artık keyi kabul etmiyor sürekli deneme sürümünüz sona ermiştir diyor. Bunun bir çözümünü bilen var mı acaba? Bu arada oyunu orjinal alamadım çünkü benim bilgisayar kaldırmıyor bu tip oyunları ben bayramda başka bilgisayarda oynama fırsatı buldum o yüzden indirmek zorunda kaldım. Yoksa alınabilir düzeyde ve güzel yapmışlar gerçi yapay zeka hatası çok ama olsun :)
Çözümü basit önce uninstal yapıyorsun. Sonra belgelerimdeki herşeyi siliyorsun ETS2 ile ilgili ardından interneti kapatıp tekrar yüklüyor kuruyorsun. Güncellemeleri kontrol etmesinin engelliyorsun. Ardından bitiyor. Bir daha hiç sormuyor. Olay yüklerken internetin kapalı olması yani

karacaerc

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Depo hacmi kaç litre ise o kadar KM yapıyor araçlar arkadaşlar. Bu yüzden aracınızın 6x4 ya da 6x2 olmasına özen gösterin ve motoru da minimum tutun. Çünkü hasarın tamiri çok pahalı. Eğer 110-120 ile giderken bir kaza yaparsanız %40 civarı hasar alırsınız. Bunun sonucu da 90.000$ a patlar. O yüzden 90ı geçmeyen bir araç ile yola çıkın. Canınız sıkılırsa radyoya odaklanın :D Yük taşırken yüksekliği az olan yükler mesela traktör taşıyın. Eğer demir boruları ve ya soğutma kabinli yükler taşırsanız araç çok savrulur ve kaza kaçınılmaz olur. Şimdilik aklıma gelenler bunlar ;) uygularsanız yol boyu rahat edersiniz

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
oyun çok hoş olmuş ben tekrar başına geçeyim bakalım.. :D

BthnYlmz09

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5
ya beyler ben leechturk'ten Türkçe indirdim kurdum. Oynuyorum 3. levele geldim aktivasyon istedi. Girdim başarılı dedi..
Sonra oyunu her kapatıp açtığımda aktivasyon istedi girdim kabul etmedi.. Hep istiyor çözümü nedir? Yardım Lütfen..

oslun

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
33
ilk aktivasyonu yaparken internet bağlantınızı kesmediğiniz için oluyor bu sorun..

VincentVega

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3
oyundayken profil ayarlarına girip güncellemeleri kapatmayı unutmayın

BthnYlmz09

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5
ilk aktivasyonu yaparken internet bağlantınızı kesmediğiniz için oluyor bu sorun..
şimdi ben oyunu sildim yeniden kurdum. oyunu açtım sonra aktivasyon koduna bakmak için interneti aktif hale getirdim ve aktivasyonu girerken internet aktifti ama oyunu kurarken değildi. şimdi tekrar mı kurayım yoksa oldu mu?

BthnYlmz09

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Aktivasyon sorunu halloldu sanırım.. Bu oyunun hilesini nerden bulabilirim :D

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Depo hacmi kaç litre ise o kadar KM yapıyor araçlar arkadaşlar. Bu yüzden aracınızın 6x4 ya da 6x2 olmasına özen gösterin ve motoru da minimum tutun. Çünkü hasarın tamiri çok pahalı. Eğer 110-120 ile giderken bir kaza yaparsanız %40 civarı hasar alırsınız. Bunun sonucu da 90.000$ a patlar. O yüzden 90ı geçmeyen bir araç ile yola çıkın. Canınız sıkılırsa radyoya odaklanın :D Yük taşırken yüksekliği az olan yükler mesela traktör taşıyın. Eğer demir boruları ve ya soğutma kabinli yükler taşırsanız araç çok savrulur ve kaza kaçınılmaz olur. Şimdilik aklıma gelenler bunlar ;) uygularsanız yol boyu rahat edersiniz

Bende en pahalı ve güçlü araçlardan biri var 90 km geçmiyor. hangi tırı sürsem 90 km geçemiyorum. Neden acaba? sizde de aynı şekilde mi?

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bende en pahalı ve güçlü araçlardan biri var 90 km geçmiyor. hangi tırı sürsem 90 km geçemiyorum. Neden acaba? sizde de aynı şekilde mi?

Aynen bende 90'ı geçemiyorum. Arada navigasyondan altyazı geçiyor. 100 km hız için 50 tp diye ama çözemedim :D