EU Rom garanti bozar mı?

aLi[GG]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
X3 proya 12.5.9 global güncellemesi gelecek yakında. Ama ben dayanamadım bir yerden linkini buldum güncellemenin indirdim. Bu yöntemle kurucam kurarsam romu:
EU Rom olarak gösteriliyor.
Garanti bozulur mu? 3.parti rom yazıyor MIUI downloader uygulamasında.

Utku92

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,844
Bozulacağını sanmıyorum. Sonuçta yazılım. Xiaomi kilit açma var geliştirici moda alınca eu rom atılıp tekrar aktive edilebilir kilit olayı. O zaman bozulmaz. IPhonelar da da jailbreak bozuyordu eskiden restore atınca sıkıntı kalkıyordu onun gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak bende eu roma geçtim baya akıcı ve iyi. Özellikle wifi de kopmalar sıkıntılar yaşıyordum düşüşde vardı. Eu roma geçince düzeldi.

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,572
Bozar herhalde.

aLi[GG]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Deaktive demek istediniz sanırım.
Bozulacağını sanmıyorum. Sonuçta yazılım. Xiaomi kilit açma var geliştirici moda alınca eu rom atılıp tekrar aktive edilebilir kilit olayı. O zaman bozulmaz. IPhonelar da da jailbreak bozuyordu eskiden restore atınca sıkıntı kalkıyordu onun gibi.

Ek olarak bende eu roma geçtim baya akıcı ve iyi. Özellikle wifi de kopmalar sıkıntılar yaşıyordum düşüşde vardı. Eu roma geçince düzeldi.
Videodaki yöntemle BL açmadan istediğin romu yükleyebiliyorsun. Mesela ben EU Roma geçsem sonra da TR romuna geçip göndersem garantiye ne derler? BL hiç açılmadan videodaki yöntemle.

Arkadaşlar dediğim ROM şu an EU ROM olmaktan çıktı. Global kullanan cihazlara gönderiliyor. EU ile aynı link var aynı dosyayı indirmek ister misiniz? Diye uyarı geldi.
Screenshot_2022-02-26-10-51-43-361_com.xiaomiui.downloader.jpg

Son düzenleme: