Soru Ets2 Dlc Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Antilop14_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
ets2 road to black sea dlcsi incelemelerinde road to east dlcsi olmadan alırsanız macaristan sınırında tıkanırsınız demişler ? acaba yol yok mu ordan , dlc de iade edilmiyor param boşa gitmesin net açıklama bulamadım.bir de truckers mpde dlc olmadan dlcli yerler oynanmıyor değil mi?

İsacan00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
"Burada" cevap verilmiş alınması gerekliymiş karayolu bağlantısı için ama online garaj alıp ya da 0 kamerası ile ışınlanabilirsin.

lamer

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Evet diğer dlc'yi de alman gerekiyor. Geçen gün ben de arkadaşların ricasıyla Road to Black Sea aldım. Oyuna girince gördüm ki macaristan sınırı geçilmiyor karayoluyla. :grimacing: Mecbur diğer dlc'yi de aldım. Ek olarak truckersmp'de sahip olduğun dlc'lere göre oynayabilirsin.

İsacan00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
0 kamerası oyun do
0 kamerasi ya da online garaj nedir?
0 kamerası oyun dosyaları içinde bulabileceğin bir config adlı bir dosyayı not defteri ile açıp orada yapılacak bir kaç işlem ile oyun içinde 0 tuşuna bastığında çekici kamerasından hariç oyuna rahat bir kamera ekler bunu internetteki ets2 0 kamerası adlı videolardan bulabilirsin.

Online garaj ise oyun içinde tırın ile bir garaja gidip garaj almaktansa oyun menüsündeki garaj satın alımı adlı bir seçenek olması lazım oradan hiç bir yere gitmeden istediğin şehirden garaj satın alıp direkt o hgarajdan sürmeye başlayabilirsin.