Eti'ye dava açacağım

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
midesi bulanmayacak arkadaşlar için resimde yayınlayabilirim :D

Buraktuna

Asistan
Reaksiyon puanı
8
En nefret ettiğim şey ya. Gıdada kılın ne işi var baaaaaa :D
Ayyyyyy kalitemi bozdurcaklar bana! :)

EzOhİsTaN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
kanıt görelim. resim yayınla bakalım :) Etiyi çok severim ve çok kaliteli bulurum, ayrıca bunlar el değmeden fabrikalarda üretiliyo. yani ne elde değmiyoki.. nerden bileyim Eti'yi karalamadığını..

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
az bekler misin bu arada benim kimseyi karalamaya niyetim yok yollarım linki indirir gözlerinle görürsün ama lütfen gördükten sonra yorumunuda açıkca yazarsan sevinirim

resimler orijinal boyutları bozulmasın diye rar lı dosya ile upload ettim rapide linki aşağıda istediğin gibi indir ve bana yolladıkları koliyide kıllı çikolatayıda gözlerinle gör istersen kolinin daha yakın resimleride var elimde onlarıda atarım

http://rapidshare.com/files/95646761/k__305_ll__305___ikolata.rar.html

EzOhİsTaN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hmm evet çikolatanın içinden çıkmış :S :S iğrençç, inşallah yememişsindirrrrrr +(

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
oooooooo o kalan kısmı hahahahaha ben bile ne kadarını yediğimi bilmiyorum

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bu arada sikayetimvar.com adlı sitede ilgili site hakkında açıklamalarda da bulundum olayı netten online takip edebilmek için kayıt numarası 267379 bu numaralı şikayet benim saygılar :D

EzOhİsTaN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
souris46 dedi ki:
oooooooo o kalan kısmı hahahahaha ben bile ne kadarını yediğimi bilmiyorum

öğğkkkk +( +( +( ben olsam fabrikayı başlarına yıkarım :* ;D ateşe veririm, benzin döküp yakarım, aklıma gelen herşeyi yaparım :*

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ben daha medeni bir yolla 20.000 ytl istiyorum :D

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Antep fıstığının içine girmişse bile (ki özel alet ve edevatla yapmak mümkün olur ancak) yine de bence bunu delil saymayablirler. Doğru da söylüyor olsan, bilir kişiye para yedirmediğin müddetçe kılı oraya senin yerleştirdiğini iddia edeceklerdir. Ve senin yapmadığına dair nasıl bir kanıt sunabilirsin diye düşünüyorum, ancak açılmamış bir paketin içini x-ray ile tarayıp kılı gördüysen ve bunu ispatlayabilirsen... Hmm olmadı galiba? Zaten o zaman da paketi de taklit etmişsindir derler..

Düzenleme: resimleri gördüm. Gayet ilginç ve inandırıcı. Eğer doğruysa oraya nasıl girmiş çok merak ettim doğrusu. Hadi çikolata kalıba döküldüğünde sıvıyken girdiyse bile, fıstığın içine nasıl oldu?

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
estağfurullah ;) bu sefer biz haksız oluruz demi ama

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Elmacik dedi ki:
Antep fıstığının içine girmişse bile (ki özel alet ve edevatla yapmak mümkün olur ancak) yine de bence bunu delil saymayablirler. Doğru da söylüyor olsan, bilir kişiye para yedirmediğin müddetçe kılı oraya senin yerleştirdiğini iddia edeceklerdir. Ve senin yapmadığına dair nasıl bir kanıt sunabilirsin diye düşünüyorum, ancak açılmamış bir paketin içini x-ray ile tarayıp kılı gördüysen ve bunu ispatlayabilirsen... Hmm olmadı galiba? Zaten o zaman da paketi de taklit etmişsindir derler..

Düzenleme: resimleri gördüm. Gayet ilginç ve inandırıcı. Eğer doğruysa oraya nasıl girmiş çok merak ettim doğrusu. Hadi çikolata kalıba döküldüğünde sıvıyken girdiyse bile, fıstığın içine nasıl oldu?

yok durum şöyle fıstığın içinde değil fıstık ile çikolata arasına sıkışmış bende topsakalların kılları sandım ısırırken ama çektim çektim gelmedi o anda anladım biz kılı yemişiz :S yemek yiyemiyorum ya her yediğimde kusacak gibi oluyorum

EzOhİsTaN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
zaten o yüzden benm başım beladan kurtulmuyoki :D haklıyken haksız durumuna düşmek kötü olur tabe :* :)

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Evet ilginç ya,neyse sen davanın sonucu burada bildirmeyi unutma :)

abanoz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
helal olsun sana dost böyle olayların üzerine gitmek gerekir.

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Elmacik dedi ki:

Şu bilirkişiye para yedirme olayını bi aşamadık zaten... Eti 5 verir sen en fazla on verirsin, Eti 100 verir ismi karalanmasındansa... Halbuki bilirkişi gerçekten bi kaç şey biliyo olsa sırf para için o güne kadar inandığı değerlerin peşinden koşmuşken bir anda onlardan vazgeçmez.

Her neyse arkadaşım baktın 'bilirkişi' rüşvet istiyo bi gizli kamerayla da onu çek hakkını sonuna kadar ara, ne diyim?

Bu davayı kazanman bi çok yiyecek firması için dönüm noktası olacaktır, inşallah kazanırsın da, sağlığımızı dolaylı da olsa emanet ettiğimiz, ürünlerini el değmeyen hijyenik ortamda ürettiklerini iddaa eden bu firmaların sözleri sadece reklamlarda kalmaz, uygulamaya da geçer.

emir1907

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bence içindekiler bölümü şöyle olmalı:
sütlü çikolata(şeker,kako,yağ),doğala özdeş aroma(vanilin) veee KIL :D :D :D

armess

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dava sonuçlanırsa şayet 20.000 ytl de alırsan artık...birüsürü kılsız çikolata alırsın :D :D :D
bu arada ya gerçekten iğrenç kıllı çikolata :O >X< +(

Gorkem

Profesör
Reaksiyon puanı
1
iyi yapmışsın dostum devam tazminatı en güzel şekilde ödesinler

SameTimeGame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım,
Şikayetinizle ilgili benzer konuların ele alındığı PekiBuNe.com web sitesini ziyaret ettiniz mi hiç?

Sitede birebir benzer konular yer almakta.

Belki site yöneticileri size yardımcı olabilirler.

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Hakkını Sonuna kadar ara sevgiler.

zül

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynı durumda bende gimayı şikayette bulundum ve 1 gün durdurma kararı verildi.ve bunun sonucunda vermiş olduğu maddi kayıp onlara yetti

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Bir kere bendede benzer bir olay oldu. Eti Yulaflı almıştım, bisküviyi ısırdım, tam ortasında sanki krema sürmüşler gibi aliminyum folyo çıktı. O an müsait olmadığım için elimden birşey gelmedi ama eğer uygun olsam bende dava açardım. Artık Tüketici Hakları ileri düzeyde. Herkes hakkını aramalı tabi.