Ethernet Kablo Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Ledouth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle Merhaba;
50 MB/S Lik bir internetim var.Modem yan odada ve odama ethernet kablo çekmek istiyorum nasıl bir ethernet kablosu tercih etmeliyim çünkü kablolar hakkında bir bilgim yok.
Şimdiden Teşekkürler.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Öncelikle Merhaba;
50 MB/S Lik bir internetim var.Modem yan odada ve odama ethernet kablo çekmek istiyorum nasıl bir ethernet kablosu tercih etmeliyim çünkü kablolar hakkında bir bilgim yok.
Şimdiden Teşekkürler.
50 Mbit için yan odadan wifiye rahatlıkla bağlanabilirsiniz.
Amacınız oyun oynamak ve ping vs ise durum başka tabii.

illa kablo kullanacaksanız cat6 fazlasıyla işinizi görür, Cat5 de yeterli olur aslına karar sizin.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
CAT6 Yeterli olacaktır.

Ledouth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Wifi adaptörüm çok yeni değil o yüzden hızlı bir internet alamıyorum. Yeni adaptör almak yerine ethernet kablosu çekmek hem daha ucuza gelip ve hemde daha iyi bir ping değeri vericeği için kablo çekicem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

CAT6 Yeterli olacaktır.
Önerebileceğiniz bir marka varmı acaba?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Wifi adaptörüm çok yeni değil o yüzden hızlı bir internet alamıyorum. Yeni adaptör almak yerine ethernet kablosu çekmek hem daha ucuza gelip ve hemde daha iyi bir ping değeri vericeği için kablo çekicem.

Önerebileceğiniz bir marka varmı acaba?
Kablo markalarına daha önce dikkat etmediğim için net bir öneride bulunmam biraz zor fakat CPU soğutucusunu, kasasını ve klavyesini kullandığım Dark markasını önerebilirim, tam bir f/p markası.

Ledouth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kablo markalarına daha önce dikkat etmediğim için net bir öneride bulunmam biraz zor fakat CPU soğutucusunu, kasasını ve klavyesini kullandığım Dark markasını önerebilirim, tam bir f/p markası.
Teşekkürler.

temmuzz

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Ugreen kullanıyorum çok memnunum. İster CAT6 ister CAT7 alın bütçeye göre ikisi de gayet yeterli sizin için. Cat6 uygun bence.

Bu da CAT7 modeli.