Esra Erol'un programında evlendi, 3,5 ay sonra eşini öldürdü

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,327
Esra Erol'un programında evlendi, 3,5 ay sonra eşini öldürdü

020820141148191354925_2.jpg

İstanbul’da elektrik teknikeri olan Rıfat G. (57), nisan ayında bir televizyon programında evlendiği 47 yaşındaki Selime G.’yi 6 yerinden bıçaklayıp öldürdü.

AHT'nin haberine göre; eşinin ilk evliliğinden olan oğlu nedeniyle aralarında tartışma çıktığını belirten katil zanlısı, tutuklanıp cezaevine gönderildi.

İstanbul Avcılar’da elektrik teknikerliğinden emekli olan Rıfat G. (57), iki kez evlenip boşandıktan sonra üçüncü kez evlenmek için televizyonda yayınlanan bir evlilik programına katıldı.

1 ay boyunca programa çıkan Rıfat G., burada Selime G.’yle (47) tanıştı ve kendisine talip oldu. İlk eşinden ayrılan 3 çocuk annesi Selime G., Rıfat G.’nin evlilik teklifini kabul etti.

Çift, 10 Nisan’daki programda canlı yayında nikâh kıydı. Şahitlerden biri de kadının 20 yaşındaki kızı oldu. Çift, nikâhtan sonra Selime G.’nin kiralık olarak oturduğu evinde yaşamaya başladı. Çift arasında, Selime G.’nin 10 yaşındaki oğlunun yanlarında kalmasıyla ilgili tartışma çıktı.

‘OĞLU İÇİN TARTIŞTIK’

Yaşanan son tartışmada Rıfat G., ekmek bıçağıyla karısını 6 yerinden bıçaklayıp öldürdü.Zanlı polise teslim oldu. Rıfat G., savcılık ifadesinde olayı şöyle anlattı: “Evlilik programında tanışıp evlendik. Daha sonra da onun yaşadığı kiralık eve gittim. İlk evliliğinden 10 yaşında bir çocuğu vardı. Genellikle babasında kalıyordu. Bize de geliyordu. ‘Bir daha bizim yanımıza gelmesin’ deyince tartıştık"

"Mutfaktan aldığım bıçağı rastgele sapladım.” Sorgusunun ardından nöbetçi mahkemeye çıkarılan Rıfat G., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KaynaK

MasterFather

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Ne ruh hastasi insanlar var memlekette.

bu evlilik programları katillerin uğrak yeri oldu.

İki eşini öldürdü, üçüncüsü için TV'ye çıktı.

[video=youtube;-5Dfl2G99II]http://www.youtube.com/watch?v=-5Dfl2G99II[/video]

pcwolf

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Kendi evini kiralayıp çocuğa gelme dese nolurdu merak ettim.

xyz1234

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Peki arkadaşlar bu tarz siteler hakkında ne düşünüyosunuz? Oluru varmıdır *****
yozlaşmanın ve bilgisizliğin başka bir türü. amaç mutaassıp insanları bu tarz yollarla flirt batağına çekmek. evliliği insanlar zaten Allahın emri olduğu için yaparlar, bilselerde bilmeselerde. zaten evlilik iki kişi arasında şahitler arasında bir akit yani anlaşmaya varılması değilmi. bunun islami olanı yada islami olmayanı arasında nasıl bir fark var acaba..

-Hewal-

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Ha flört ün kelime anlamı deneme .

goodtornado

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Kucukken karinca yuvasina yanlislikla basmistim. Babam bir insani oldurmus gibi gunah isledin demisti. Kac gun uzuldugumu ben bile hatirlamiyorum. O gunden sonra toprak yolda yururken karinca yuvasi var mi yok mu diye her zaman dikkat ederim. İnsanda vicdan olmadi mi olmuyor. Allah dogru yoldan ayirmasin bizi.