Esnemek

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Biri esneyince digeri neden esner? o_O >X<

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
tebrikler olaya süper bi bakış açısı getirdin yani peki doğru olabilir (A)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,002
sprite reklamlarındaki gibi düşün. biri su içince öteki de susuyo haniç köpek dil çıkarıyo ya. onun gibi bir şey heralde :D

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
pesimist dedi ki:
sprite reklamlarındaki gibi düşün. biri su içince öteki de susuyo haniç köpek dil çıkarıyo ya. onun gibi bir şey heralde :D

Muahaha :D oda güzel :D

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bilimsel olarak nedeni tam bilinmese de bu tür olaylara (örneğin sinemada yan yana oturduğunuz kişi eğilirse bazen sizde eğilirsiniz ya da biri bacak bacak üstüne atınca ister istemez siz de atarsınız vb.) 'ayna etkisi' denmektedir. Genel olarak kabul gören görüş şudur ki: bazı insanlar diğerlerinden daha hassastır ve kendilerini istemeden de olsa başka birinin yerine koyarlar. Beyin bu durumda tetiklenir ve fiziksel olarak harekete geçer.

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
ben bu mesajı okurken yazarken sürekli esniyorum?

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
seçiL bence cevabı kendinde aramalısın. Biraz uyumaya ihtiyacın olamaz mı? :p

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Tartarus dedi ki:
ahaahaa :D doğru diyor olabilirsin az önce arkadaşımlada konuştuk bu konuyu cevabı kısknaçlıktan olur dedi :D sen esniyorsun da ben niye esnemeyeyim dior :D

ahce03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
esnek esnek getirir, esnek avrat götürür tuttum baltayı kavradım niye kaçmadın avradım.
Ben bunun hikayesini duymuştum.
Adamın birinin evine en yakın arkadası aksam yemege gelmiş. o gün de çok yorgunmuş yemek yerken
başlamış esnemeye ev sahıbının eşi de adamın karşısında oturuyormuş. kadın da esnemeye başlamış.
ev sahıbı bakmış ikiside esnıyo, bunların arasında bışey var dıye eşinden şüphelenmeye başlamış
mutfağa gırmış sonra da eşini çağırmış eşi mutfağa gırer gırmez baltayla eşinin kafasını uçurmuş.
sonra kendı geçmiş adamın karşısına. adam esnemiş kendi esnemiş tabi anlamış ama iş işten geçmiş.
sonra da bu sozu soylemış.
esnek esnek getirir, esnek avrat götürür tuttum baltayı kavradım niye kaçmadın avradım.

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
seçiL dedi ki:
Tartarus dedi ki:
ahaahaa :D doğru diyor olabilirsin az önce arkadaşımlada konuştuk bu konuyu cevabı kısknaçlıktan olur dedi :D sen esniyorsun da ben niye esnemeyeyim dior :D

Heheh ;D iimiş..

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
benim esneme ile ilgili bi hikayem var paylaşıyım onu sizinle

bizim inkilap öğretmenimiz bize ders sonları etüt yapardı sınıfta herkes oturur dinlerdi yalnız öğrtmenin yüzü çok dinlendirciydi böle güldüğünde falan gözleri kayboluyodu :D ne zmn ders anlatırıken yüzüne baksam hemen bi esneme geliodu bana oda dersi anlatamıyodu ben esneyince oda esniyodu :D

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Çok basit "Etkiye Tepki." işte. :)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
insanların hepsinde potansiyel bi uyku hali oldugu için ondan olur gibi geliyor bana