Eski video kasetler hk

osman5565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar evet cok eskilere gittim lakin daniscak bi yer bulamadim sizlerden baska simdi elimde bir video vrc player var eski kasetlerimi bilgisayar ortamina tasimak istiyorum sordum sorusturdum bi capture kart alinmasi lazim dediler onu aldim bilgisayara yukledim fakat videodan gelen goruntu siyah beyaz dalgali bozuk bir goruntu veriyor basta video yada kasetin bozuk olmasindan kuskulandim fakat bu cikmadi videoyu tv ye bagladigim zaman goruntu net ve akici bir sekilde cikiyor ama bilgisayarda bu goruntuyu elde edemedim neden boyle oluyor capture karttan kaynaklanan bir sorunmu yoksa ayar falanmi yapiliyor aranizda bu isi bilen biri cikar diye bu konuyu acmak istedim yardimci olursaniz cok mutlu olurum

ömerim55

Profesör
Reaksiyon puanı
1,328
Gerek yok uğraşmana. Ver fotoğrafçıya halletsin. Onun bir cihazı var en güzel onunla yapılıyor.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Ntsc olarak açmışsındır. Pal olması lazım.

Cem özgür

Asistan
Reaksiyon puanı
92
Bilgisayarın taktığın tv kartı video ile uyum sağlanamıyor olabilir. Uyumsuzluk testi için ilk etapta eğer mümkünse başka bir video cihazı ile deneme yapmak lazım. Yine olmazsa başka çözüm aramak gerek.