Yardım Eski Vga Monitörler

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137
Eski hp vga monitörüm var gt1030 aldım birde dönüştürücü ama gt1030dan taktığimda monitörüme görüntü gelmiyor driverları yüklü kontrol ettim

Reaksiyon puanı
10,563
Aldın ama PSU ve anakart bağlantısını yaptın mı?
Psu bağlantısı olmayan bir ekran kartı.
-------------------------------------------
"Driver yüklü kontrol ettim" demişsin yani kendin yüklemedin. O eski karttan kalan sürücüdür.
Eski ekran kartından kalan sürücüyse onboarddan bağlanıp DDU ile eski sürücüyü kaldır.
Sinyal yok, kablo bağlı değil gibi bir hata alıyorsan dönüştürücüde problem vardır.
Bazı monitörlerde sadece ekran füme renk alır, varsa power tuşu renk değiştirebilir.

2. Monitörüm için aldığım MARKASIZ hdmi to vga aktif dönüştürücü 2 ayda durup dururken bozuldu. Eskiden kullandığım İNCA marka dp to vga kablo halâ daha canavar gibi iş görüyor. Dönüştürücüde marka ve kalite çok önemli.

Son düzenleme:

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137
Aldın ama PSU ve anakart bağlantısını yaptın mı?
Gt1030da psu girisi yok anakart psu
Psu bağlantısı olmayan bir ekran kartı.
-------------------------------------------
"Driver yüklü kontrol ettim" demişsin yani kendin yüklemedin. O eski karttan kalan sürücüdür.
Eski ekran kartından kalan sürücüyse onboarddan bağlanıp DDU ile eski sürücüyü kaldır.
Sinyal yok, kablo bağlı değil gibi bir hata alıyorsan dönüştürücüde problem vardır.
Bazı monitörlerde sadece ekran füme renk alır, varsa power tuşu renk değiştirebilir.

2. Monitörüm için aldığım MARKASIZ hdmi to vga aktif dönüştürücü 2 ayda durup dururken bozuldu. Eskiden kullandığım İNCA marka dp to vga kablo halâ daha canavar gibi iş görüyor. Dönüştürücüde marka ve kalite çok önemli.
eski ekran kartım r7 240