Eski PC'de 7.1 USB kulaklık çalışır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Enes Belen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eski bir bilgisayara sahibim,ve 7.1 USB kulaklık alacağım bilgisayarım USB 2.0 destekliyor,alacağım kulaklık USB 2.0 herhangi bir sorun yaşarmıyım (anakart fazlasıyla eski)

Şimdiden Teşekkürler :)

Enes Belen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim fakat,ben polosmart pgm 05 7.1 gaming kulaklık almıştım usb girişliydi

Mikrofonu çalıştı fakat müzik vb... şeyler dinlediğim zaman boğuk bir ses geliyordu ve boğuk olsada acayip az bir ses geliyordu bunun üzerine iade etmiştim kulaklıkta sorun olduğuna dair

Bi yandanda bilgisayardan da şüphelenmiştim eski olduğu için

Sizce bu sorun kulaklık ile ilgili mi yoksa bilgisayar ile mi ???

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Teşekkür ederim fakat,ben polosmart pgm 05 7.1 gaming kulaklık almıştım usb girişliydi

Mikrofonu çalıştı fakat müzik vb... şeyler dinlediğim zaman boğuk bir ses geliyordu ve boğuk olsada acayip az bir ses geliyordu bunun üzerine iade etmiştim kulaklıkta sorun olduğuna dair

Bi yandanda bilgisayardan da şüphelenmiştim eski olduğu için

Sizce bu sorun kulaklık ile ilgili mi yoksa bilgisayar ile mi ???
USB girişini değiştirin bende şuan USB 2.0'da kulaklık kullanıyorum ön portunda biraz sorunlu gibiydi arka porta taktım sorunum düzeldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve driverını yüklemeyi unutmayın. :D

Enes Belen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarım masaüstü ve önde 4,arkada 4 port olmak üzere toplam 8 port var 8'indede denedim aynı boğuk ses ile karşılaştım

Kulaklığın 7.1 sanal sesini açamadım bu arada

Pek anlamadigim için açamamıştım...

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bilgisayarım masaüstü ve önde 4,arkada 4 port olmak üzere toplam 8 port var 8'indede denedim aynı boğuk ses ile karşılaştım

Kulaklığın 7.1 sanal sesini açamadım bu arada

Pek anlamadigim için açamamıştım...
Driverını yüklediniz mi?