Eski erkek arkadaş hakkında?

osenolsanbari12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bunu burada sormak biraz garip biliyorum ama erkekle bir kızın düşüncesi farklı olduğu için size sormak istedim.Benim 3 yıllık bir ilişkim oldu fakat 1 senedir ayrıyız.Bu 1 sene içinde bana git gel yaparak tekrardan sağolsun kendini hatırlattı.En son görüşmemizde beni sevmediğini,istemediğini dolaylı yoldan söyledi.Konuşsak bile ayda 1 hatta haftada 1 olacağını söyledi.Tabikide çok üzüldüm hesaplarımı kapatıp gitcektim ya da engellicektim ama biraz düşündüm ve engellersem yada hesapları kaparsam depresyonda olduğumu düşünür diye geri çekildim.Çoğu insan sessiz kal,ortalıktan kaybol diyor.Gerçekten öyle mi yapmak gerek? Bana en son konuşmamızda onu sevdiğimi söyledim bana 1 sene sonra tekrar bir düşün düşüncelerin değişecek mi dedi.Bildiğiniz sevme dedi yani.Gerçekten böyle birini nasıl geri döndürmesem bile merak ettirebilirim ortalıktan kaybolmak derken instagrama girsemde birşey paylaşmıyorum zaten.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,147
Gerek yok. Bana sorarsan bittiyse bitmiştir. Nişan atmış biri olarak söylüyorum bunu. Fazla üzülmene, kendini yıpratmaya hiç gerek yok inan bana. Hepsi geçecek.

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
236
Bunu burada sormak biraz garip biliyorum ama erkekle bir kızın düşüncesi farklı olduğu için size sormak istedim.Benim 3 yıllık bir ilişkim oldu fakat 1 senedir ayrıyız.Bu 1 sene içinde bana git gel yaparak tekrardan sağolsun kendini hatırlattı.En son görüşmemizde beni sevmediğini,istemediğini dolaylı yoldan söyledi.Konuşsak bile ayda 1 hatta haftada 1 olacağını söyledi.Tabikide çok üzüldüm hesaplarımı kapatıp gitcektim ya da engellicektim ama biraz düşündüm ve engellersem yada hesapları kaparsam depresyonda olduğumu düşünür diye geri çekildim.Çoğu insan sessiz kal,ortalıktan kaybol diyor.Gerçekten öyle mi yapmak gerek? Bana en son konuşmamızda onu sevdiğimi söyledim bana 1 sene sonra tekrar bir düşün düşüncelerin değişecek mi dedi.Bildiğiniz sevme dedi yani.Gerçekten böyle birini nasıl geri döndürmesem bile merak ettirebilirim ortalıktan kaybolmak derken instagrama girsemde birşey paylaşmıyorum zaten.
Engelle :)

Görkem Say

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
25,477
Engellemene gerek olduğunu düşünmüyorum ama muhabbeti kesmen bence senin için daha iyi olur. Seni istemediğini ima eden birisi için peşinden koşmana gerek yok bence. Bu saatten sonra hasbel kadar bir araya gelseniz bile toxic bir ilişkiden öteye gidemeyeceğini düşünüyorum. Herkes kendince özel ve değerlidir sana bu değeri hissettirecek birisini bulursun illaki.

kmurat

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,736
Hayatından sil. Çünkü o senden sade yararlandı. Seni hiç sevmedi. Daha iyisini bulana kadardı her şey. Hemcinslerimi iyi tanırım. Senin ile ilgili olarak arkadaşlarının yanında alay ettiğinden bile adın gibi emin olabilirsin.