Eski bir cizgi-anime arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

ItsVADER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selam herkese. Arkadaslar ben bir cizgi film veya anime ariyorum tam hatirlamiyorum ikisinden biri... Neyse sanirim 2010 ve 2012 arasinda trt cocukta yayinlandi. Birkac tane cocuk başka bir boyuta gidip ellerindeki aletlerle canavarları kartlara element seklinde hapsediyorlardi. Ve bunların karşısında bir gurup daha vardi. Yarışıyorlar gibiydi ve diğer boyutun normal dünyaya etkisi de vardi. Bazi elementleri yok ediyorlardi. Hatta bazen canavarlari yenmek icin hapsettikleri canavarlarin enerjilerini kullanıyorlardı. Fikri olan var ise lutfen yazzsin. Simdiden uğraşan herkese ÇOKKK TEŞEKKKÜR EDERİMMMMM. ;)

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,612

Burda da bakabilirsin ama cille büyük ihtimal

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Güzel filmdi cille. Okuldan geldiğimde televizyonda çıkmış olurdu. O zamanlar öğlenciydim okulda gelişim 6 veya 7'ydi.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Aaa beni duygulandırdınız.
Cille cille.
Küçücük misketler canavarlara dönüşüyordu.
Akşam 8 civarı yayınlanırdı yemek saatinde. Yemek yemez onu izlerdim.

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Aaa beni duygulandırdınız.
Cille cille.
Küçücük misketler canavarlara dönüşüyordu.
Akşam 8 civarı yayınlanırdı yemek saatinde. Yemek yemez onu izlerdim.
Şeymi bilyelerden yaratıklar çıkıyordu galiba bir ağaç vardı falan son bölümünde ağaçta cillelerle tamamlanıyordu galiba hatta yaşlı bi amca vardı kazanan kaybedenin cillesini alıyordu

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Şeymi bilyelerden yaratıklar çıkıyordu galiba bir ağaç vardı falan son bölümünde ağaçta cillelerle tamamlanıyordu galiba hatta yaşlı bi amca vardı kazanan kaybedenin cillesini alıyordu
Şuan 45. bölümü açtım izliyorum.
Cille evet aradığınız kesinlikle.

ItsVADER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yok yaaa ani cilleyi hatirliyom . O 2013 ten sonra cikti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cille vardı trt çocukta o olabilir mi
Yok ya anime cille olmadigina eminim cunku butun bolumler hâlâ ezberimde

Cillede ki bütün karakterler yaratiklarin isimleri elementleri ezberimde. Benim aradigim baska bir boyuttaki birkac cocuk ellerinde tabancalar(gibi bisi) onunla canavari sadece bir karta donusturebiliyor.

Hani Kayra vardi normalde ezaki ama ailesi zindana atildiginda mutrik gelip onu kurtardi falan

O cille onu biliyom

Son düzenleme:

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,612

Cillede ki bütün karakterler yaratiklarin isimleri elementleri ezberimde. Benim aradigim baska bir boyuttaki birkac cocuk ellerinde tabancalar(gibi bisi) onunla canavari sadece bir karta donusturebiliyor.

Hani Kayra vardi normalde ezaki ama ailesi zindana atildiginda mutrik gelip onu kurtardi falan

O cille onu biliyom
Slugterra

Sanırım

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230

O cille onu biliyom
Bakugan mı?

ItsVADER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yok bakugan da değil

Rehzen vardı cool çocuk.
Kesinlikle ama Cille degil

Selam herkese. Arkadaslar ben bir cizgi film veya anime ariyorum tam hatirlamiyorum ikisinden biri... Neyse sanirim 2010 ve 2012 arasinda trt cocukta yayinlandi. Birkac tane cocuk başka bir boyuta gidip ellerindeki aletlerle canavarları kartlara element seklinde hapsediyorlardi. Ve bunların karşısında bir gurup daha vardi. Yarışıyorlar gibiydi ve diğer boyutun normal dünyaya etkisi de vardi. Bazi elementleri yok ediyorlardi. Hatta bazen canavarlari yenmek icin hapsettikleri canavarlarin enerjilerini kullanıyorlardı. Fikri olan var ise lutfen yazzsin. Simdiden uğraşan herkese ÇOKKK TEŞEKKKÜR EDERİMMMMM. ;)
Sanirsam saat 7.30 veya 8 de basliyodu tam cille piyasaya sürülmeden once

Son düzenleme:

ÖmerTD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Konusu: 113 element gizemli bir şekilde tek tek doğadan silinmektedir.Bu garip olaylar dünyayı büyük bir felekatin eşiğine getirmiştir.Karmaşadan kurtulmak için herkes kahramanını beklemektedir.Ve nihayet bu süper takım ortaya çıkar.Renn, Kiara ve Tommy! İşte kaybolan elementlerin sırrını çözecek olan ekip.

ItsVADER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Elemet Avcıları %100
Kesinlikle

Konusu: 113 element gizemli bir şekilde tek tek doğadan silinmektedir.Bu garip olaylar dünyayı büyük bir felekatin eşiğine getirmiştir.Karmaşadan kurtulmak için herkes kahramanını beklemektedir.Ve nihayet bu süper takım ortaya çıkar.Renn, Kiara ve Tommy! İşte kaybolan elementlerin sırrını çözecek olan ekip.
Müqemmelsin sayın arkadaşım

Gerçekten cok teşekkür ederim