Eşini Boğup Sabaha Kadar Başında Bekledi

Guest Part

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Tekirdağ’da işadamı 52 yaşındaki Erdem F., kendisini aldattığını öne sürdüğü 25 yıllık eşi Nurhayat F. dün tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine kendini kaybeden Erdem F. eşi Nurhayat F.’yi boğarak öldürdü. Sabaha kadar öldürdüğü eşinin başında bekleyen Erdem F. daha sonra takım elbisesini giyerek savcılığa teslim oldu.

TEKİRDAĞ'da sigortacılık yapan 52 yaşındaki Erdem F., kendisini aldattığını öne sürdüğü eşi 45 yaşındaki Nurhayat F.’yi elleri ile boğarak öldürdü. Sabaha kadar ölen eşinin cesedinin başında bekleyen ve sigara içen F., daha sonra savcılığa teslim oldu.

Olay, dün gece çiftin yazlık evinde meydana geldi. Eşi ile birlikte şehir merkezinde bir firmanın sigorta acenteliğini yapan Erdem F., tatillerini geçirmek için geçen hafta birlikte yazlık evlerine geldiler. Bir süre tatil yapan Nurhayat F., geçen Cuma günü ilk eşinden olan biri erkek diğeri kız ve sigortacı eşinden olan kızını ziyaret etmek için İstanbul’a gitti.

3 gün İstanbul’da kaldıktan sonra önceki gün akşam saatlerinde yazlık evlerine dönen Nurhayat F., eşini arayarak yazlıkta olduğunu söyledi. İçkili eve gelen Erdem F., sürekli İstanbul’a giden eşinin kendisini aldattığını öne sürdü. İddiaya göre Erdem F., gizlice kontrol ettiği eşinin bilgisayarında kayıtlı ‘MSN’ yazışmaları ile cep telefonuna gelen aşk mesajlarını görünce, çift arasında kavga çıktı. Kavganın büyümesi üzerine Erdem F. yere yatırdığı eşini elleri ile boğarak öldürdü.

Eşinin cesedi başında sigara içerek sabaha kadar bekleyen Erdem F., sabah Tekirdağ Adliyesi’ne geldi ve nöbetçi savcıya cinayeti itiraf etti. Bunun üzerine F. çağırılan jandarmaya teslim edildi. Yazlıktaki Nurhayat F.’nin cesedi ise yapılan incelemelerin ardından otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Evdeki bilgisayar ve F.'nin cep telefonuna ise incelenmek üzere el konuldu.

ÇILGINA DÖNDÜM BOĞDUM

Jandarmadaki ifadesinde eşini kendisini başka bir erkekle aldattığı için boğduğunu söyleyen F., “Eşim çocuklarının yanına gidiyorum diye sık sık İstanbul'a gidiyordu ve sürekli İstanbul'a gitmesinden şüphelendim. Telefon mesajlarını ve MSN yazışmalarını takip ettim. Mesajlarından ve yazışmalarından eşimin hayatında başka bir erkek olduğunu öğrendim. Beni niye aldattığını sorduğum da ‘Seni ilgilendirmez ben hayatımı yaşıyorum’ dedi. Ben de çılgına döndüm. Alkollüydüm, boğdum öldürdüm. Telefon ve bilgisayar yazışmalarına bakın herşeyi göreceksiniz” dedi.

BİR ZAMANLAR MUTLULUK POZU VERMİŞLER

Ölen Nurhayat F.'nin ilk eşinden 25 yaşında N., 26 yaşında A. ve ikinci eşi Erdem F.'dan olan 23 yaşında G. adlı bir kızı bulunuyor. Aile fertleri, bir süre önce N.'nin düğün töreni öncesi yapılan kına gecesinde bir araya gelmiş ve çektirdikleri fotoğraflarda mutluluk pozları verdikleri görülüyor

Kaynak

mr_rain

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Allah vermesin kimsenin başına

oslun

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Psikomanyaklar için söylenecek çok şey vardır ama saymayayım şimdi hepsini. Allah ıslah etsin yinede...

Slokr

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Bir anlık sinir,ey gidi Tony Montana

özgür deniz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Kadın gözünü açarsa yendein boğmak için beklemiştir başında :D

0ReiS0