ESET Smart Security & NOD32 Antivirus 4.2.35 Final

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
banner_home.jpg

25ur81c.png

ESET Smart Security 4.2.35 x32
ESET Smart Security 4.2.35 x64

ESET Smart Security 4.2.35
Fix: Issues with HTTP scanner with longer domain names ( support for length of domain name to 256 characters)
Fix: Issues after PC restart when firewall system integration is "only scan application protocols"
Fix: When ESS installed with disabled FW, dialog about trusted networks not displayed
Fix: Installation of ESS using Remote Desktop; after selecting firewall's "Interactive mode", the session will interrupt
Fix: Long file name makes trouble with logs in "document protection enabled" mode
Fix: Scan profile settings not retained after reinstallation
Fix: Open ESI log of EAV doesn't work on Microsoft Windows NT4.0
Fix: Not possible to save EAV's ESI log and export service script on Microsoft Windows NT4.0
Fix: Wrong settings imported from ESS configuration cause problems in EAV
Fix: All ESI logs are lost after upgrade from V4 to V4.2
Fix: Impossible to delete the on-demand Scan Log in ESS
Fix: Fixed ceasing of scan tasks when logged in as standard user
Fix: Minor issues with Trusted zone conversion from older to newer version
Fix: Unification of behavior when disabling some parts of EAV/ESS/EMS in the main settings window
Fix: Possible to delete log of a running on-demand scan
Fix: X64 Vista + win7: UAC appears when opening ESI log from ESS/EAV GUI
Fix: Minor Thunderbird and Outlook issues

Fix: issues with HTTP scanner with longer domain names ( support for length of domain name to 256 characters)
Fix: Long file name makes trouble with logs in "document protection enabled" mode
Fix: Scan profile settings not retained after reinstallation
Fix: Open ESI log from EAV doesn't work on Microsoft Windows NT4.0
Fix: Not possible to save EAV's ESI log and export service script on Microsoft Windows NT4.0
Fix: All ESI logs are lost after upgrade from V4 to V4.2
Fix: Fixed ceasing of scan tasks when logged in as standard user
Fix: Unification of behavior when disabling some parts of EAV/ESS/EMS in the main settings window
Fix: Possible to delete log of a running on-demand scan
Fix: X64 Vista + win7: UAC appears during opening ESI log from ESS/EAV GUI
Fix: Minor Thunderbird and Outlook issues

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
İyi güzelde bunları indirmek için key istiyor,key olmadan indirmiyor.O zaman paylaşımın ve link vermenin anlamı ne?:angry:

axilik

Profesör
Reaksiyon puanı
6
kötülemek gibi olmasında NOD 32 adlı antivirüs o kadar dikkatli internette dolaşmama rağmen görev yöneticisini devredışı bırakan virüs ''Virus.Win32.Sality.aa'' ya engel olamadı... [Önce firefox şimdi NOD 32 ihanet etti..Neler oluyor :S]

setcom_2000

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sality.aa önceden sisteminde vardır. yoksa orijinal olarak kullandığını varsaydığım nod32 onun bulaşmasını engellerdi. sality.aa .exe dosyalara bulaşıyor ve temizlenmiyor. antivirüsler her ne kadar temizledim desede inanma. dosyalar bozuluyor. onun için windows u tekrar kur ve kurulumun hemen akabinde temiz bir antivirüs yükleyip güncelle. sakın ola ki eski kurulum dosyandan yükleme antivirüsü büyük ihtimal onda da sality.aa vardır.

razor1910

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
link verebilirmisiniz esetin sitesinde bulamadım

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43

Benim soruma cevap gelmedi ama sana şöyle yardımcı olayım.Google da Nod32 yada eset smart security 4.2.35 yaz tarat yabancı bir sitede var.Oradan indir.Ancak daha önce kullandığın versiyonu silme.Üzerine kuruyor ve devamında güncelliyor.Eski kullandığın versiyon yeni oluyor ve lisans süresi eskisiyle aynı gözüküyor.Kolay gelsin.:rolleyes:

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Cevaplar ve yeni linkler birazdan...

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Teşekkürler üstad..:)

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
NOD32 Antivirus 4.2.35 32-bit

http://files.myopera.com/MilitaristSDN/files/eav_nt32_enu.msi

http://files.myopera.com/MilitaristSDN/files/ess_nt32_enu.msi

64 bit sürümleri boş bir vaktimde yüklerim.

---------- saat 19:45 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:30 eklenmişti ----------

1-2 güne eklenir anasayfalarına.

download.eset.com bu alan adını satın almış olamam ya.

---------- saat 19:46 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:45 eklenmişti ----------

Google da Nod32 yada eset smart security 4.2.35 yaz tarat yabancı bir sitede var.Oradan indir.

Ben Türk'üm bana güvenin!

---------- saat 19:53 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:46 eklenmişti ----------

İyi güzelde bunları indirmek için key istiyor,key olmadan indirmiyor.O zaman paylaşımın ve link vermenin anlamı ne?:angry:

Program ücretli. Eset'in sayfasından satın alsan sana key verecekler sonra bu adresleri. Bu adreslerden indirebilmen için yine key gireceksin.

Eski sürümünü kullanıyorsanız aynı keyle ilk mesajdaki linkten indirebilirsiniz.

Key lazımsa bana e-posta gönderin. Geçen satın (!) almıştım 35 key. Hediye edeyim.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
üstad bunlar türkçe değil türkçe sürümü yokmu:mellow:

byxxl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler Crack Paylaşımı Sebestse Elimde dünyanın 7 harıkasından biri olan bi ESET Crack var Keyiniz Kara Listeye alınsa bile yenisini hemen yapıyor :) cvp yazarsanız Upload ederim veya bi Msn adresi ile Sİze ulastırabilirim

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
beyler Crack Paylaşımı Sebestse Elimde dünyanın 7 harıkasından biri olan bi ESET Crack var Keyiniz Kara Listeye alınsa bile yenisini hemen yapıyor :) cvp yazarsanız Upload ederim veya bi Msn adresi ile Sİze ulastırabilirim

İllegal paylaşım yasak.!

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Benim Eset Smart Security lisansım var. 31 mayısta sona erecek. Başka bir antivirüs lisansı satın aldığım için kullanmıyorum. Çok isteyen olursa birinize verebilirim.

Immune

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Benim Eset Smart Security lisansım var. 31 mayısta sona erecek. Başka bir antivirüs lisansı satın aldığım için kullanmıyorum. Çok isteyen olursa birinize verebilirim.
Hocam ben alabilirim mümkünse :)

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5

---------- saat 19:45 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:30 eklenmişti ----------

---------- saat 19:46 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:45 eklenmişti ----------

---------- saat 19:53 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:46 eklenmişti ----------

Program ücretli. Eset'in sayfasından satın alsan sana key verecekler sonra bu adresleri. Bu adreslerden indirebilmen için yine key gireceksin.

Eski sürümünü kullanıyorsanız aynı keyle ilk mesajdaki linkten indirebilirsiniz.

Key lazımsa bana e-posta gönderin. Geçen satın (!) almıştım 35 key. Hediye edeyim.
Sayın Militarist e-posta yollayacaktım ama e-postanızı göremedim özel mesaj atıcaktım özel mesajınızı kapatmışınız herhalde bende bir tane key alabilir miyim şimdiden çok teşekkürler.

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu viirus programına güvenmiyorum nod32 ile yabtığım taramada olmayan 32 virusu avira buldu bence avira yada karsberski

korsan12

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ben kaspersky namı türkiyede bilinen namıyla kasımperski den başka antivirüs tanımam hiç silmediği virüs görmedim bu güne kada ama nod32 nin silmediği yüzlerce virüsü gördüm buluyo ama silmiyor

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Beklentiler doğrultusunda herkesin hayranı olduğu anti virüs programı farklılık gösterebilir.

Hepsi aynı amaç için var sonuçta.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Yüklemeyen kalmasın:D

defikol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

bana eset key lazım verebilir demişsin mümkünse bende istiyorum teşekürler..