Eset nasıl silinir?

Bu konuyu okuyanlar

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Eset yüklü ama programlar da gözükmüyor bu yüzden silemiyorum bilen var mı lanet olsun ya.. Kaldıramıyorum sanki program değil sadece kendisi var gibi peki öyleyse nasıl çalışıyor.. ( İnternet security) 3 ay dır pc kapalıydı gerçi ne alakası varsa..

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Başlat+ R yap çalıştır bölümüne appwiz.cpl yaz açılan ekranda Eset veya Noda32 uygulamasını bul ve yok et.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Revo uninstaller indirip birde bu programı dene olmazsa bilgisayarda eset diye arattır çalışıyorsa yükleme dosyaları vardır uninstall uygulamasını çalıştırıp silebilirsin..

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Geçen bir Sql kurdum yanında 15 tane C++ dizini kurmuş fasa fisosu etti 25 tane kaldırılacak şey. IObit Uninstaller kurup tek seferde silmiştim hepsini.

mavera65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba admın ve arkadaşlar benim bi sorum olacaktı yardımcı olursanız çok teşekkur ederim
şimdi benm bilgisayar ekran kenarları siyah ve küçük nasıl düzeltebilirim saolun simdiden

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Masaüstü ise ekranın yanındaki tuşlardan yaparsın. Yeni bir ekran ise yanında Auto yazan tuşa bas düzelir.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Eset yüklü ama programlar da gözükmüyor bu yüzden silemiyorum bilen var mı lanet olsun ya.. Kaldıramıyorum sanki program değil sadece kendisi var gibi peki öyleyse nasıl çalışıyor.. ( İnternet security) 3 ay dır pc kapalıydı gerçi ne alakası varsa..
Önerilerle sorun çözüme ulaştı mı? öyleyse geri bildirim rica ediyoruz senden. Çözülmediyse farklı alternatifler deneyebiliriz belirt lütfen.

merhaba admın ve arkadaşlar benim bi sorum olacaktı yardımcı olursanız çok teşekkur ederim
şimdi benm bilgisayar ekran kenarları siyah ve küçük nasıl düzeltebilirim saolun simdiden
Merhaba, bu konuyu "Donanım" bölümümüzün ilgili kategorilerinden birine açarsanız arkadaşlarımız ilgilenecektir. Maalesef burada bir müdahalede bulunamayız.

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Arkadaşlar programı göremiyorum ki kaldırayım sadece kısayol gözüküyor o da şu windows 8 ara panelinde arama kısmında..

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Kısayola sağ tuş yapıp dosya konumuna tıklayınca yüklü olduğu yere girmiyormu..

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
@BLindGuardiaN Eset Uninstaller yazılımı yardımıyla artakalan dosyaları yok etmeyi deneyiniz. Dikkat edin, komut ekranında size seçenekler sunacaktır sistemde kurulu olan ürünü doğru seçtiğinizden emin olun yani numaralayıp enterlayacaksınız.. En önemli nokta ise bu işlemi yaparken Güvenli Mod'a geçirin makineyi.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Komut istemini yönetici olarak çalıştırın.
Kod:
netsh -c interface dump > C:\NetworkSettings.txt
Komutunu girip ENTER'layın.
(Ağ Adaptörü ayarlarını yedekledik.)

Eset kaldırma aracını masaüstüne indirin.
Bilgisayarınızı ağ destekli güvenli modda başlatın.
esetuninstaller.exe'ye çift tıklayarak çalıştırın.
@Princeps moderatörümüzün de belirttiği gibi seçenekler cmd ekranında gelecek, çok ileri bir İngilizce gerektirmiyor ama ayrıca bazı komut satırları da yer alıyor tüm Eset ürünlerini listeleyen. Görseller için Bkz.

Son mesajlar