Erzurum Uçağında Mastürbasyon Şoku!

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Erzurum İstanbul seferini yapan uçakta S.Ç adlı asker olduğu öğrenilen bir yolcu mastürbasyon yaptığı iddiasıyla iki kadın yolcunun şikayeti üzerine polis tarafından gözaltına alındı.

Polis gözaltına aldığı 21 yaşındaki asker yolcuyu daha sonra Jandarma'ya teslim etti.

Erzurum'dan İstanbul'a gelen uçakta mastürbasyon yapan yolcu, kadın yolcuların şikayeti üzerine gözaltına alındı.

İddiaya göre Erzurum'dan gelen uçakta bulunan yolculardan S.Ç, uçakta bulunan 2 kadına bakarak mastürbasyon yapmaya başladı.

Uçak, Atatürk Havalimanı'na inince S.Ç, kadınların şikayeti üzerine uçağa gelen polis tarafından gözaltına alınarak Atatürk Havalimanı Koruma Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

S.Ç'nin emniyetteki işlemleri bir süre devam etti.

Öte yandan, S.Ç.'nin Erzurum'da vatani görevini yapan bir asker olduğu öğrenildi.

kaynak

leonfrt

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yuh ohaa uçakta mı tuvalet yokmuymuş :)

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Şaka mı bu ya uçakta otururken bunun yanında kimse yok muydu uyaracak bişey yapacak...

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Erzurum' da umumhane yokmuydu? Yada uçakta tuvalet yokmuydu? Bu kadar mı zor durumdaydın? Hayır mantığını bir türlü anlayamıyorum?

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
uçuyorum uçuyorum :D :D :D terbiyesiz herif ne olacak

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Askermiş agalar yüklenmeyin bu kadar :D

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Abi yuh artık ya :D Havada karada affetmeyen tiplerden :p

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Hayvanlık başka bir şey... Gerçi bizim ülkemizde damacanaya yan gözle bakan, otobüste minibüste yerinde duramayan, arabaların egsozsuna dadanan yaratıklar var!

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Başka habermi yoktu?Gündem-Türkiye.Bu haber SDN okuyucularına ve üyelerine ne kazandırdı?Bırakın arkadaşlar bu tür haberleri teknoloji forumunda

Reaksiyon puanı
10,325
Başka habermi yoktu?Gündem-Türkiye.Bu haber SDN okuyucularına ve üyelerine ne kazandırdı?Bırakın arkadaşlar bu tür haberleri teknoloji forumunda

e n'aparsın [MENTION=63302]WhiteHawk[/MENTION], bizim SDN'de baya mebzul miktarda "kore"li arkadaşımız var, hit getireceğini biliyor arkadaş, dayanılmaz cazibe vesselam!:laugh:

aslında bu haberi ilk çıktığı anda görmüştüm, tesettür'ün önemi konusunda yapacağım bir yorum için alıntılamayı düşündüm bir an, ne ki, içim elvermedi, sidikten elde edilecek bir şeyin ancak sidik kadar çirkin olacağını düşündüm ve vazgeçtim. ama birinin bu haberi mutlaka alıntılayacağını da biliyordum.:) bu arkadaş olmasaydı bir başkası yine alıntılardı illa ki!:)

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
e n'aparsın @WhiteHawk, bizim SDN'de baya mebzul miktarda "kore"li arkadaşımız var, hit getireceğini biliyor arkadaş, dayanılmaz cazibe vesselam!:laugh:

aslında bu haberi ilk çıktığı anda görmüştüm, tesettür'ün önemi konusunda yapacağım bir yorum için alıntılamayı düşündüm bir an, ne ki, içim elvermedi, sidikten elde edilecek bir şeyin ancak sidik kadar çirkin olacağını düşündüm ve vazgeçtim. ama birinin bu haberi mutlaka alıntılayacağını da biliyordum.:) bu arkadaş olmasaydı bir başkası yine alıntılardı illa ki!:)

Haklısın kardeşim Allah islah etsin.:)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=129454]|SeYYaH|[/MENTION]

Abi "Adı Bilinmeyen Hatunlar" konusu daha da +16 15'lik iken, senin "Kore"li örneğin tuhafıma gitti.

Ayrıca bizim o konuyla "Hit" gibi bir amacımızda yok ki, kendi eksenimiz etrafında eğlenmekteyiz.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Askerliğini yaptığı yerde belli ki çarşı izni yok. Tamamdır deriz ama böyle alenen de olmaz yuh yani. Git bari izli saklı yap ne yapacaksan.

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bundan çıkarılacak sonuç çantamızda hep bir kadın resmi bulunmalıdır. :p

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
yuh diyorum daha bişe demiyorum.
Bende bizim insanımızı iradelerine hakim bilirdim :/

bogazicibilisim

Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri
Reaksiyon puanı
0
:D adam asker dogal hasret :DDDDDDDDDD helal olsn yigidin mali meydnda :D

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bu ayılar otobüs, minibüs derken artık uçağa bile girdiler demek ki :) İyiki bir mars yolculuğu projemiz yok :p

uWv2lDj.jpg

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Olay abartılmış olabilir çünkü asker olan bir suç işlediğinde Askeri mahkeme de başına ne geleceğini azçok bilir buna rağmen yapıyorsa işi zor.

bogazicibilisim

Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri
Reaksiyon puanı
0
ahaha sakkallı dayıya bak dilenci gibi oturmus :DDDDDDDDDDD