Errick McCollum yeniden Galatasaray'da

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Galatasaray Odeabank eski oyuncusu Errick McCollum ile yeniden anlaşmaya vardı.

8e631acb50e522bc4de648eb32ea54a5_58bffb21cbbf34208c204890jpg.jpeg

Galatasaray Odeabank'ta beklenen oyun kurucu transferi nihayet gerçekleşti.

Sarı-Kırmızılılar, geçtiğimiz sezon Eurocup'ı kazanan kadronun önemli parçalarından biri olan Errick McCollum'u yeniden kadrosuna kattı.

beIN Sports'un son dakika verdiği habere göre, ABD'li oyuncuyla sezon sonuna kadar anlaşma sağlandı. Yarın İstanbul'a gelecek McCollum yalnızca lig maçlarında forma giyebilecek. 29 yaşındaki guardın, hafta sonu oynanacak Fenerbahçe maçında parkede olması bekleniyor.

Sezon başında yüksek yıllık ücret istemesi sebebiyle anlaşılamayan yıldız oyuncu Çin Ligi'ne transfer olmuştu.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Galatasaray Odeabank'ın yeni transferi Errick McCollum İstanbul'a geldi.

Galatasaray Odeabank'ta geçtiğimiz sezon kazanılan Eurocup kadrosunun önemli parçalarından Errick McCollum, yeniden Sarı-Kırmızılılar'la anlaştı.

ABD'li oyun kurucu İstanbul'a gelirken, ayağının tozuyla NTV Spor'un sorularını yanıtladı.

Yalnızca ligde forma giyebilecek McCollum'un açıklamaları şöyle:

Bir an önce takıma katılıp yardımcı olmak istiyorum. Transfer sürecinde birçok şey konuştuk. Geçen sene kaldığım yerden devam edeceğim. Elimden geldiğince çok çalışıp, koç ve oyuncularla aynı pencere buluşarak başarılı olmak için uğraşacağım.

Buraya gelme amacım kazanmak. Geçen yıl bunları başardık. Çok çalışıp fedakarlık yapmamız gerekiyor. Burada etrafımda çok daha iyi oyuncular olacak.

Çin Ligi'ndeki kadar bireysel performansa ihtiyaç olmayacak. Hafta sonu Fenerbahçe'ye karşı derbi oynayacağız. Güzel bir atmosfer olacak. Taraftar bize destek olacaktır. Çok antrenman yapamadım ama ABD'de çok iyi çalıştım iyi durumdayım.

Son mesajlar