Erman Toroğlu: Arda'nın dilini keserim!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Erman Toroğlu, haftalarca konuşulan ve kendisine yöneltilen "şerefsiz" suçlaması için karşı atağa geçti.

i.php

İnsan şerefi için yaşar. Bana kimse 'Şerefsiz' diyemez. Onun dilini keserim. Özür dilemeleri için 1 hafta süre verdim, geçti!

Toroğlu, "5 avukatımla birlikte tarihi bir dava açacağız. Avukatlarımı bir araya topladım. Son bir kez daha görüşüp, tarihte ilk kez bir kişi tarafından Galatasaray'a açılacak tazminat davasının ayrıntılarını konuşacağız" şeklinde konuştu.

Toroğlu şunları söyledi: "Galatasaray Kulübü, Arda'nın ağladığı ve 'Şerefsizler var' dediği röportajın ardından, benim ismimi kullanarak açıklama yaptı. Sonra herkes üzerime geldi. Halbuki bahsedilen konuşmayı ben yapmadım ve bu ortaya çıktı. Bir hafta süre verdim, özür dilesinler diye. Ne var ki özür dileyen çıkmadı. Ceza ve tazminat davası açacağım. Arda ve diğer faktörlere ise bakacağız. Avukatlarımdan onay çıkarsa, onlara da dava açabilirim."

ÇAKAR KIZDIRDI

Toroğlu, Milli Takım forması giymiş birisi olduğunu belirterek, "İnsanlar şerefleri için yaşarlar. Beni eleştirebilirler. Ama şerefime laf söyleyenlerin dilini keserim" diye konuştu.

Bu arada Reha Muhtarın sunduğu programın diğer yorumcusu Ahmet Çakar, Toroğlu'nu kızdırdı. Çakar, "Ben olsam dava açmam. Ortada şerefe söylenmiş bir laf yok. Bana göre gereksiz bir dava olur" ifadelerini kullandı. Toroğlu'nun dava açma kararı almasına neden olan olay, 15 gün kadar önce yaşanmıştı. Arda, özel hayatıyla ilgili bazı konuşmaları hedef alıp, "Benim ve kız arkadaşımın bir ailesi var. Ama bu görmezden geliniyor. Konuşmalar çok ağır. Birileri şerefsizlik yapıyor" demişti.

Arda isim kullanmamış ama Galatasaray bunun üzerine yaptığı açıklamada, Toroğlu'ndan bahsetmişti. Bir program sonra Toroğlu gerçekleri masaya yatırmış, söz konusu ifadeleri Gökmen Özdenak'ın kullandığı, onun da bilgileri bir gazeteden aldığı ortaya çıkmıştı.

Medyafaresi

Hkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen Arda hakkında olur olmadık laflar söyle oda özür dilesin.Benze Arda az bile demiş.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Adama bi s.. git derler..

ykaultraslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ardanın yerinde ben olsaydım röportajda ağlamazdım ama benim söylediklerimi de kanal yayınlamazdı az bile dedi erman sus artık:hammer:

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
yargı belırler kım haklı kım haksız

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
şu adamın evini bilen varmı ya bi kac arkadas gidip evinin önünde agzını burnunu kırmak istiyoruzda..

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
o adama siz 2 defa vurunca hayatınız boyunca size açılacak davalardan yırtamazsınz, bırak yiyorsa arda dövsün :) sizene

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Sen adamın Cinsel hayatına laf atarken Saygılı Ahlaklı oluyorsun adam senin şerefine dil uzatınca dilini kesiyorsun.

Bence Dilini değilde Sünnet etsende haksızsın Erman Toroğlu...

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
boş insan havlasın dursun..

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
İt ürür, kervan yürür (Türk Atasözü)

asascenk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi birşey diyecem de, dava açar mı? Yok ya açamaz, sen anca etek traşı yaparsın Erman. Erman-can, Ümit Karan'a da iğrenç sözler söylemişti, Onun yerine saysın, Arda'nın sözlerini!