Erken Yaşta Çikan Killar Nasil Alinmali ?

Bu konuyu okuyanlar

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
14 Yaş erken değil. Genelde 14 16 arasında sakallanma olur zaten.
Benim biraz erken başladı 13 14 yaşlarımda çene kısmı komple dolmuştu ?

Eğer bu kılları illaki keseceğim diyorsan makineyle kes. Jilet veya yüz ağdalarına bulaşma derim.
Ağda daha geç çıkarır kökten aldığı için ancak kökler kalınlaştıkça ciltte kalıcı sorun bırakabilir.

Reaksiyon puanı
52

Eğer bu kılları illaki keseceğim diyorsan makineyle kes. Jilet veya yüz ağdalarına bulaşma derim.
Ağda daha geç çıkarır kökten aldığı için ancak kökler kalınlaştıkça ciltte kalıcı sorun bırakabilir.
Reis Yanaga yakin taraflarda da var onlari da mi makine ile alayim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Yanağa yakın derken ? Çene yanak arasındaki kavisli bölgemi ?

Ben biraz berberlere özenip elmacık kemiklerinin oraya yakın olanları yakıyordum. (kaşa, kirpiğe dikkat) kalan her yeri makineyle kesiyordumda. Yaksanda ağdada yapsan yine çıkıyor yine gürleşiyor ?

Bir kaç kez jiletle kestim onun hakkında bilgim yok. Herkes gürleştirir dediğinden temkinliyim.

Reaksiyon puanı
52
Yanağa yakın derken ? Çene yanak arasındaki kavisli bölgemi ?

Ben biraz berberlere özenip elmacık kemiklerinin oraya yakın olanları yakıyordum. (kaşa, kirpiğe dikkat) kalan her yeri makineyle kesiyordumda. Yaksanda ağdada yapsan yine çıkıyor yine gürleşiyor ?

Bir kaç kez jiletle kestim onun hakkında bilgim yok. Herkes gürleştirir dediğinden temkinliyim.
Elmacik Kemiginde oralarda kil var berbere bir kere agda yaptirdim 1.5 ay once yine cikti makine jilet vurmak istemiyorum cogalir diye

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Elmacik Kemiginde oralarda kil var berbere bir kere agda yaptirdim 1.5 ay once yine cikti makine jilet vurmak istemiyorum cogalir diye
Dediğim gibi içinden geleni yap. Bu kıl tüy işlerinde her kafadan ses çıkıyor. En uzun sürede çıkaran yöntemin ağda olduğunu biliyorum. Jilette kıl batığı oluşturabiliyor, yüzü tahriş edebiliyor. Ancak gürleştirme konusunda pek emin değilim.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,968
Ya abi Jiletle yap tüm suratı. Kıl yoksa bile jilet vur sarı tüyler siyahlanıp gür çıkar.
İleride bana dua edersin güzel tipe düştüğün için.. Tüm yüzün kıl oranı eşit biçimde çıkacak gelecekte.

Charismax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
31 yaşındayım hala o kadar tüylü değilim :D dertmi seninkiside ne kıl ne kılsızlık gelişi güzel sal gitsin