Erkekler neyi der neyi kasteder .

Bu konuyu okuyanlar

yun_us25@

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
;D ;D ;D
--. "BU ERKEKLERİ İLGİLENDİREN BİRŞEY"
ÇEVİRİSİ: "Bunun bilinen bir mantıklı açıklaması yok, Boşuna uğrasma hiçbir mantık kalıbına sokamazsın."

--."YEMEĞE YARDIM EDİYİM Mİ?"
ÇEVİRİSİ: "Yemek neden hala masaya gelmedi?"

--. "EVET TATLIM... HAKLISIN SEVGİLİM"
ÇEVİRİSİ: Çevirisi yok.. onlar bu sözleri periodik olarak söylemeleri için şartlandırılmıştır.

--. "BUNU ANLATMAK ÇOK UZUN SÜRER"
ÇEVİRİSİ: "Bu lanet şeyin nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikrim yok"

--. "SEVGİLİM BİRAZ ARA VER, SABAHTAN BERİ EVİ TEMİZLİYCEM DİYE HELAK OLDUN"
ÇEVİRİSİ: "Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan iyi olucak, filmin içine ettin!!"

-- "HMMM EVET ÇOK İLGİNÇ HAYATIM."
ÇEVİRİSİ: "Sen hala konuşuyor musun?"

-- "HAFIZAM PEK İYİ DEĞİLDİR BİLİYORSUN"
ÇEVİRİSİ: "American Pie'ın sözlerini hatırlıyorum,bugüne kadarki bütün arabalarımın teknik özelliklerini hatırlıyorum ama senin doğumgününü unuttum"

--ENDİŞELENME TATLIM, ALT TARAFI KÜÇÜK BİR KESİK"
ÇEVİRİSİ: "Aslında tam damarı kestim ama gebericeğimi bilsem canımın ne kadar acıdığını itiraf etmiycem"

-- "HANİ NEREYE DÜŞTÜ?? BULAMIYORUM İŞTE!!"
ÇEVİRİSİ: "Yakalamak için ellerimi açtım ama yakalayamadım, dolayısıyla attığın gibi kendin bul"

-- "YİNE NE YAPTIM????"
ÇEVİRİSİ: "Yine nasıl yakaladın???"

-- "TABİİ Kİ SENİ DUYDUM TATLIM"
ÇEVİRİSİ: "Ne söylediğin hakkında hiçbir fikrim yok ve umarım dinliyormuş gibi yaptığımı anlayınca 3 saat bağırıp çağırmazsın"

-- "BİLİYORSUN GÜZELİM BEN BAŞKASINI SEVEMEM"
ÇEVİRİSİ: "Senin çığlıklarına bile zar zor alıştım ve daha kötüsüyle karşılaşma riskini göze alamam"

-- "MUHTEŞEM GÖRÜNÜYORSUN"
ÇEVİRİSİ: " Ne olur bu denediğin son elbise olsun yoksa kalp krizi geçiricem"

-- "SAKİN OL KAYBOLMUŞ FALAN DEĞİLİZ..NERDE OLDUĞUMUZU BİLİYORUM"
ÇEVİRİSİ: "Bizi kimse bulamayacak.. ;D

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
kzılar tarafından yazıldıgı cok belli ne diem

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Amerikan erkeklerini tarif ettiği doğru, bizim insanımızı değil ama. Ben hiç 'bu lanet şey nasıl çalışıyor acaba?' diye sorgulayan bi arkadaşa sahip olmadım.
Hem bizim memlekette fazla üstü kapalı konuşma gereği duyulmaz, erkeği merttir, içinden geçeni söyler. Mesela bi yerini kestiğinde "Endişelenme tatlım, sadece küçük bir kesik" yerine; "Hay Monako Doom Bıçağı" şeklinde tarifte bulunur. Bu bakımdan Türk erkeği olmaktan gurur duyuyorum. Medeni ve riyakar olacağıma ayı ve samimi olurum.

robokep

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Amerikan erkeklerini tarif ettiği doğru, bizim insanımızı değil ama. Ben hiç 'bu lanet şey nasıl çalışıyor acaba?' diye sorgulayan bi arkadaşa sahip olmadım.
Hem bizim memlekette fazla üstü kapalı konuşma gereği duyulmaz, erkeği merttir, içinden geçeni söyler. Mesela bi yerini kestiğinde "Endişelenme tatlım, sadece küçük bir kesik" yerine; "Hay Monako Doom Bıçağı" şeklinde tarifte bulunur. Bu bakımdan Türk erkeği olmaktan gurur duyuyorum. Medeni ve riyakar olacağıma ayı ve samimi olurum.

çok yaratıcısın. :D :D :D

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Ben yıllardır bu ürünün Türkiye Distribütörlüğünü yapıyorum arkadaşım, ne yaratıcılığı. Piyasada var olan ürünü ben buldum diye tüketiciyi mi kandırayım?
Bizzat Monako'dan ithal ediliyor bu bıçaklar. Ekmek bıçağı, mevye bıçağı, şefin bıçağı, fileto bıçağı, 6 adet et bıçağı şeklinde takım halinde satılıyor. 40 örodan bırakırım.

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
Ben yıllardır bu ürünün Türkiye Distribütörlüğünü yapıyorum arkadaşım, ne yaratıcılığı. Piyasada var olan ürünü ben buldum diye tüketiciyi mi kandırayım?
Bizzat Monako'dan ithal ediliyor bu bıçaklar. Ekmek bıçağı, mevye bıçağı, şefin bıçağı, fileto bıçağı, 6 adet et bıçağı şeklinde takım halinde satılıyor. 40 örodan bırakırım.

evlenenlere ceyiz :D :D

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Tabi, evlenenlere, komşusunu doğramak isteyenlere, sünnetçilere. Çok amaçlı bu pıçaklar. Monako Doom Bıçağı: Bıçakta dünya lideri!!!

Bıçak bizim işimiz.

yun_us25@

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mahmuteser dedi ki:
Erkeklere çok uygun :)
Hepsini aynı katagoriye koymuyoruz tabiki bunlar istisna..bayanlardanda güzel yemek yapan kardeşler var ...:D

yun_us25@

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:

miliyetçisin ama... "Hay Monako Doom Bıçağı"....
bu sizin orda geçerli herhalde, bizim ordada geçmiş olsun kardeşim denir..

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
ÇEVİRİSİ: "Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan iyi olucak, filmin içine ettin!!"

Bu satır kopardı beni :D

eminoasit

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birleri sanırım benden bahsetmiş :D ya çekemiyorum işte kızların konuşmalarını

yun_us25@

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TuningMert dedi ki:

Bu satır kopardı beni :D
...:D

yun_us25@

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eminoasit dedi ki:
Birleri sanırım benden bahsetmiş :D ya çekemiyorum işte kızların konuşmalarını
Yapma kardeş ya bukadar biktın mı..:D

emubaltaci

Müdavim
Emektar