Erkekler hangi hediyeden hoşlanırlar

Sevgilinizin size doğum gününüzde hangi hediyeyi almasını istersiniz? Ya da kızlar siz sevgilinize i

• Kullanılan toplam oy
    688

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
adidas eşofman, versaceden gömlek, rayban'dan gözlük.. bu 3'ünü almazsa ayrılırım :D

Turab Garip

Dekan
Emektar
Saat, gömlek, bilet, boxer, çakmak, bira, cd; bunların hiç biri olmaz. Hepsi de çok kötü hediyeler olur. "Bu gerçekten benim kız arkadaşım/karım mı?" sorusuna sebep olabilir. Diğerleri hakkında yorum yok :)

mahmuteser

Doçent
Bence yani bana alınsaydı biraz futbol tutkunu olduğum için bilet alınmasını istedim ayrıca sağ yanaktan bir buseyi de unutmamak lazım ;D

kübra alioğulları

Asistan
Cezalı
pesimist dedi ki:
adidas eşofman, versaceden gömlek, rayban'dan gözlük.. bu 3'ünü almazsa ayrılırım :D
bencede erkek arkadaşım ma hediye alıcaksam bunlar iyi seçim olabilir ben ona pahalı bişeyler alıyımki oda bana pahalı bişeyler alsın
aslında maddi degiri fazla olsunda gerisi önemli degil

Turab Garip

Dekan
Emektar
kübra alioğulları dedi ki:
bencede erkek arkadaşım ma hediye alıcaksam bunlar iyi seçim olabilir ben ona pahalı bişeyler alıyımki oda bana pahalı bişeyler alsın
aslında maddi degiri fazla olsunda gerisi önemli degil

???

Artık hediyelerde çok klişeleşti..

elllerimde ellerinin sıcaklıgını hissetmek burnumda kokusu yanımda kendisi olsun .. bi de kulagıma seni seviyorum desin ... canımı yesin
Ama ben takı meraklısıyımdır şöyle gümüş yüzükler kolyeler ya da bi tane gitar ne harika olurdu

sez_in84

Asistan
Bence kendi ellerinle hazırladığın bir aksesuar olabilir veya başka bişey ama kesinlikle el emeği ;). Onun için maddiyattan değerli manevi bir özelliği olmalı bence..

SDN Son Haberler

Son mesajlar