Erkan Zengin'in sözleşmesi feshedildi!

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
trabzonsporda-erkan-zenginin-sozlesmesi-feshedildi,QUb1O6hU3kW8KsHutuJkhw.jpg

Trabzonspor'un Türk asıllı İsveçli futbolcu Erkan Zengin'in, sözleşmesi karşılıklı feshedildi.

Olaylı Trabzonspor - Fenerbahçe maçının ardından yeni sezon planlaması için harekete geçen ve 6 futbolcusunu kadro dışı bırakan Trabzonspor yönetiminin, Erkan Zengin ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesh etti öğrenildi.

Erkan Zengin'in İsveç'te yaşayan babası Yılmaz Zengin yaptığı açıklamada, tecrübeli oyuncunun bordo mavili takımla yollarını ayırdığını belirtti.

Zengin, 30 yaşındaki oğlunun kulüpten alacaklarından vazgeçtiğini ve sözleşmesini feshettiğini vurgulayarak, "Erkan, Trabzonspor'la yollarını ayırdı. Türk basınında çıkan haberler doğru. Bundan sonra Erkan ve menajerleri bir karar alıp ona göre devam edecekler" ifadelerini kullandı.

Bu arada Erkan’ın Trabzonspor’dan 1.3 milyon euroluk alacağı olduğu öğrenildi.

NTVSpor

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Sevemedim şu adamı.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Kendisi Beşiktaşlıydı. Hammarby takımından almıştık.

upload_2016-4-29_11-8-28.png

Beşiktaş’a gelmeden önce nasıl bir Beşiktaş taraftarıydın?

İsveç’tekilerin hepsi ya Fenerbahçe ya Galatasaray taraftarıydı. Ben nasıl böyle oldum bilmiyorum (gülüyor). Babam Beşiktaşlı olduğu için olabilir. Renkleri güzel geliyordu bana. Türkiye’den teklif alıyordum ama “Büyük kulüplerden biri olmazsa kabul etmem” diyordum.

Beşiktaş'tan ayrıldı Eskişehir'de coştu.

Trabzon'dan ayrılan oyuncu da diğer sene coşuyor.