Erişilemiyen albümler.

MuratSelim

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Ansayfada ki Random Album Picture bölümünde bazı kişilerin albümlerine kişiler izin vermediği için ulaşamıyoruz ama bunlar bize Random Album Picture bölümünde gösteriliyor bende izin verilip verilemediğini bilmediğim için tıklıyorum izin verilmemişse bakamıyorum keşke bölümde bizim görebileceğimiz albümler yayınlansa veya göremeyeceğimiz albümler belirtilsede bizde boşu boşuna tıklayıp erişim engellendi yazısıyla karşılaşmasak.İyi çalışmalar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Valla ben kimsenin resmine bakmadığım için benim açımdan bir sorun yok. :D

MuratSelim

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Valla ben kimsenin resmine bakmadığım için benim açımdan bir sorun yok. :D
İlk başta bende öyleydim o kısmı kapalı tutuyordum açalım bakalım başkaları ne yapıyor dedim :) albüm e tıklıyorum erişilemez diyor kapatıyorum başka bir albüm ondada bir süre sonra yeniden tıklıyorum aynı durum ve sinir oluyorum hatta belki küfür bile etmişimdir ne bu böyle diye.

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
İlk başta bende öyleydim o kısmı kapalı tutuyordum açalım bakalım başkaları ne yapıyor dedim :) albüm e tıklıyorum erişilemez diyor kapatıyorum başka bir albüm ondada bir süre sonra yeniden tıklıyorum aynı durum ve sinir oluyorum hatta belki küfür bile etmişimdir ne bu böyle diye.

Banlanan üyelerin albümleri görüntülenemiyor, sorun bu:thumbup:

MuratSelim

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Banlanan üyelerin albümleri görüntülenemiyor, sorun bu:thumbup:
Bende izin vermeyen üyelerin albümleri gözükmüyor diyordum :) bilgilendirme için saol , ama yinede erişim engellendi diye albümleri açmıyor banlanan üyelerinse kaldırılsa olur.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Bence de banlanan üyelerin resimlerinin silinmesi gerek, boş yere db'yi şişiriyo.