Ericsson sonrası Sony. Distribütör garantili Ericsson Xperia Arc S , Xperia Sola ?

SurvivaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.

Sony bir süredir çıkardığı modellerde "ericsson" ismini kullanmıyor. "Sony Xperia" şeklinde çıkıyor modeller. Bu durum Ericsson lu modellerinin güncellemelerde unutulacağı anlamına gelmez değil mi ? :)

Bir de , telefon almak istiyorum ama güzel ve ucuz olsun istiyorum :mrgreen: o yüzden Teknosa , Vatan , Mediamarkt vb. sitelerden değilde akakce gibi bir yerden aratıp, distribütör garantili bir telefon alacağım. Daha önce eşime bu tarz bir yerden Samsung Monte almıştım. Açıkcası çok da iyi bir verim alamadım. Ama ekonomik şartlar :(

850 civarı Sony Ericsson Xperia Arc S , Sony Xperia Sola 800 civarı. Bu iki telefondan hangisini alayım. Xperia Arc S in alttaki tuşlarını pek beğenmedim. Xperia Sola için Xperia Arc S e göre daha iyi bir kaç özelliği daha bulursam Sola almayı düşünüyorum. Bu telefonları kullanan arkadaşların bu konudaki fikirlerini önemsiyor ve sizden yardım istiyorum :)

Ya da Sony Xperia U mu alsam o da 685 civarı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Senin cevap verdiğin iyi oldu :) Ben bursa'dayım. Sony Center ile baya bi pazarlık ettik (pek pazarlık yeteneğim yok ama :) ) 880 liraya ancak indi. 4 ay erteleme 12 taksit. Xperia U dan ne farkı var dedim. Sola'da 3G yok dedi :blink: Xperia U ise hafızası artırılamıyor dedi. 4 GB hafızası var dedi. Sola'da 3G yok mu şimdi ?