Erdoğan konuşmayacak mı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3,027
İstanbul'da AKP yönetiminin oluşturduğu altyapıda sel olduğunda Ekrem İmamoğlu'nu suçlayan Cumhur İttifakı, orman yangınlarıyla ilgili sessizliğini ne zaman bozacak? Cumhurbaşkanı Kıbrıs'a giderken yedi uçak onunla gitti. Biz de bugün orman yangınına müdahalede uçakların yetersiz olduğunu konuşuyoruz. Erdoğan, ülke harap olduktan sonra boş vaatlerle övünecek mi yoksa sessizliğini bozup doğaya yardım edecek mi?

turkiyedeki-orman-yangini-nasanin-uydu-goruntulerine-yansidi.JPG

Sizin de görüşlerinizi bekliyorum.

Güncelleme: Devlet yetkilileri iki günün sonunda açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yangınla mücadeleye ilişkin envanterimizi hatırlatırken Mevlüt Çavuşoğlu da IBAN vereceklerini duyurdu.

Son düzenleme:

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Ekşi sözlükte güzel bir yorum okudum, adam komplo teorisi atmış mültecilere yer açıyorlar demiş.

bu yangınlar bence sıradan doğal yangınlar değil orası bes belli.

çıkıp konuşmuyor konuşursa milletimizin yanındayız imtihan dünyası gibi bir cümle kurup geçiştirecek, bakın ekonomi konuşmuyorum, şu yangınlar berlin stuttgart civarında olsa olduğu andan 1-2 saat sonra Merkel hanım konuşurdu, ve ilerleyen zamanda sönmezse halk sorgulayıp ortalığı yıkardı yeşilimiz gidiyor diye.

5. sınıf ve uyuşukluğun ülkesine hoşgeldiniz

Reaksiyon puanı
3,027
Ekşi sözlükte güzel bir yorum okudum, adam komplo teorisi atmış mültecilere yer açıyorlar demiş.

bu yangınlar bence sıradan doğal yangınlar değil orası bes belli.

çıkıp konuşmuyor konuşursa milletimizin yanındayız imtihan dünyası gibi bir cümle kurup geçiştirecek, bakın ekonomi konuşmuyorum, şu yangınlar berlin stuttgart civarında olsa olduğu andan 1-2 saat sonra Merkel hanım konuşurdu, ve ilerleyen zamanda sönmezse halk sorgulayıp ortalığı yıkardı yeşilimiz gidiyor diye.

5. sınıf ve uyuşukluğun ülkesine hoşgeldiniz
Dediğine ihtimal veriyorum. Daha önce orman yangınlarının ardından beton yığını yapıldığını defalarca gördük. Yanan bölgeye gecekondu dizmeleri mümkün.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Dediğine ihtimal veriyorum. Daha önce orman yangınlarının ardından beton yığını yapıldığını defalarca gördük. Yanan bölgeye gecekondu dizmeleri mümkün.
Hocam bunu ben demedim ekşide okudum ama hak verdim, ayrıca kendi yorumumu katacak olursam bu kadar süredir konuşmaması insanı kıllandırıyor, aynı gün konuşması lazımdı konuşmaması dikkat çekiyor insan sorgulamaya başlıyor ama bunu internete yazamıyor kendi içinden sorguluyor.

hakancalis

Profesör
Reaksiyon puanı
957
Şimdi de Mevlüt Çavuşoğlu: "Valiliğimiz (yangınlara yardım için) hesap açtı, halkımız cömerttir." demiş tam anlamıyla saçmalık zor zamanlarda devletin halka yardım etmesi gerekli iken halktan para istiyorlar belki dünyada en yüksek vergi alan ülkelerden biriyiz ama hâlâ birilerini doyuramıyoruz yardımların yerine ulaştığını asla düşünmüyorum yardım yapmanızı önermem yapmak isteyen varsa sivil toplum kuruluşlarına,fidan diktirmek isteyenlerin de gidip kendi elleriyle fidanlarını dikmelerini öneririm.

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Aha bide iban verdiler..
Mesaj otomatik birleştirildi:

?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1,768
Şimdi de Mevlüt Çavuşoğlu: "Valiliğimiz (yangınlara yardım için) hesap açtı, halkımız cömerttir." demiş tam anlamıyla saçmalık zor zamanlarda devletin halka yardım etmesi gerekli iken halktan para istiyorlar belki dünyada en yüksek vergi alan ülkelerden biriyiz ama hâlâ birilerini doyuramıyoruz yardımların yerine ulaştığını asla düşünmüyorum yardım yapmanızı önermem yapmak isteyen varsa sivil toplum kuruluşlarına,fidan diktirmek isteyenlerin de gidip kendi elleriyle fidanlarını dikmelerini öneririm.
Em çok vergi alan ülkelerden birisi miyiz? Sözcünün yazdığı listede bile senin abarttığın kadar vergi alınmıyor.

Devler zaten halka yardımını yapıyor ör daha geçen sel olduğunda yardımlar yapıldı devlet de diyor ki yardım etmek isteyen buyursun versin mevzu bu
Almanya da sel meselesi için yardım kampanyası başlattı suç mu? Gayet normal bir durum ama yok dünyanın en iyi işi bile olsa eleştirmek zorundasınız

hakancalis

Profesör
Reaksiyon puanı
957
Em çok vergi alan ülkelerden birisi miyiz? Sözcünün yazdığı listede bile senin abarttığın kadar vergi alınmıyor.

Devler zaten halka yardımını yapıyor ör daha geçen sel olduğunda yardımlar yapıldı devlet de diyor ki yardım etmek isteyen buyursun versin mevzu bu
Almanya da sel meselesi için yardım kampanyası başlattı suç mu? Gayet normal bir durum ama yok dünyanın en iyi işi bile olsa eleştirmek zorundasınız
Oradaki vergiler gelir vergisi yani KDV, ÖTV vs. dahil değil.Ayrıca Almanya selden sonra ilk etapta yanlış hatırlamıyorsam 400 milyon Euro destek paketi açıkladı bizimkiler ne açıkladı acaba.

Reaksiyon puanı
3,027
Hahaha yine IBAN geldi ??
O kadar vergi alıyorlar, heykele saraya gelince "itibardan tasarruf olmaz", ormanlar yanınca "biz bize yeteriz Türkiyem". THK başkanının düğün vardı açıklaması da ayrı ironi.

Reaksiyon puanı
1,768
Sen bu konuyu açtıktan hemen sonra RTE açıklama yaptı işte büyük moditörsün aga elalemin forumları görsün kıskansın

rte açıklama yaptığına göre bu konu artık gereksiz konu kilit(¡)

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Sen bu konuyu açtıktan hemen sonra RTE açıklama yaptı işte büyük moditörsün aga elalemin forumları görsün kıskansın

Yav,konuyu açmış tartışmış ?
1-Burada konu kiliti YOK.Herkes yararlanabilir.
2-Herkes istediği konuyu açar ??

Reaksiyon puanı
3,027

Teşkilattan bilgi geliyor bize :) İki gün sonra açıklama geldi, onda da IBAN verdiler. Komedi gerçekten.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Hahaha yine IBAN geldi ??
O kadar vergi alıyorlar, heykele saraya gelince "itibardan tasarruf olmaz", ormanlar yanınca "biz bize yeteriz Türkiyem". THK başkanının düğün vardı açıklaması da ayrı ironi.
Ortadoğuda sosyal devlet olmak bunu gerektirir ?

tipik ortadoğu sosyalizmi

almanya gibi norveç gibi olacağını mı sandın?

dur bir dakika batı bizi kıskanıyordu dimi ?

Reaksiyon puanı
3,027
Ortadoğuda sosyal devlet olmak bunu gerektirir ?

tipik ortadoğu sosyalizmi

almanya gibi norveç gibi olacağını mı sandın?

dur bir dakika batı bizi kıskanıyordu dimi ?
Hahaha sen ne sanıyordun ki? Katar'da sel olunca her türlü yardıma hazırız, Antalya yanınca biz bize yeteriz alın IBAN ?

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Hahaha sen ne sanıyordun ki? Katar'da sel olunca her türlü yardıma hazırız, Antalya yanınca biz bize yeteriz alın IBAN ?
Malum forumdaş nedense bu konulara gelmiyor akp nin hafif sorunlarına gelip sapla samanı karıştırmayın diyip milletin sinirini zıplatıp gidiyor.

bu forumda da sevilmedim açıkçası siyasi görüşümü belirttikten sonra zira herkes tersleyip duruyor her bölümde ama benimde görüşüm bu ben istiyorum ki herkes huzurlu refahı yüksek olsun ama taşlandık, çok değil yakın zamanda hesabımı sildirip gidecem, çünkü siyasi görüşümden sonra çok terslendim forumda çoğu kişi tarafından

Reaksiyon puanı
3,027
Malum forumdaş nedense bu konulara gelmiyor akp nin hafif sorunlarına gelip sapla samanı karıştırmayın diyip milletin sinirini zıplatıp gidiyor.

bu forumda da sevilmedim açıkçası siyasi görüşümü belirttikten sonra zira herkes tersleyip duruyor her bölümde ama benimde görüşüm bu ben istiyorum ki herkes huzurlu refahı yüksek olsun ama taşlandık, çok değil yakın zamanda hesabımı sildirip gidecem, çünkü siyasi görüşümden sonra çok terslendim forumda çoğu kişi tarafından
Bazı malum forumdaşları tatile gönderdik. Siyaset kategorisinde tartışmalar son derece doğaldır. Bu yüzden kimseyi siyasi görüşünden ötürü banlamıyoruz ama boş düşüncelerin burayı sarmaması için düzenlemeler yapabiliriz.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Bazı malum forumdaşları tatile gönderdik. Siyaset kategorisinde tartışmalar son derece doğaldır. Bu yüzden kimseyi siyasi görüşünden ötürü banlamıyoruz ama boş düşüncelerin burayı sarmaması için düzenlemeler yapabiliriz.
Sizlik birşey yok zaten sorun üyeler, siyasi görüşümden sonra ne konu açsam ne mesaj atsam batıyor herkese, o yüzden çok durmayacam bir gün gidecem gelince başka hesap açarım ama siyaset bölümüne adım atmam siyasi konuşmam konuşunca sevilmiyoruz, malum forumdaşlar gibi kıyamet kopsada herşey iyi gidiyor şeklinde konuşunca seviliyorsun ama bunuda ben istemiyorum o yüzden siyasi konuşmayacam, bu hesap mimlendi açıkçası, anladım ki bu ülkede fakiri savunmayacaksın solcu olmayacaksın hak savunmayacaksın sağcı olup hak yiyeceksin fakire isyan ettirecek akıl vermeyeceksin şükretmesini sağlayacaksın o zaman her kesim tarafından sevilirsiniz ?