Erdoğan halka yine çay attı! Sosyal mesafe hiçe sayıldı

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'te katıldığı törenin ardından halka çay dağıttı. Alanda sosyal mesafeye uyulmaması ise dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep’te TEKNOFEST Ödül Töreni ve toplu fabrika açılışına katıldıktan sonra Hacı Ahmet Ziylan Eğitim Merkezi’ne geçti.

Açılış konuşmasına Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlara sosyal mesafe kuralına uyulması için ikazlarda bulunarak başladı.

Erdoğan, “Şu anda tabi mesafeden maşallah binlerce kardeşimiz var. Şu mesafe kuralına lütfen dikkat edelim. Şöyle arayı biraz açalım. Sıkışık olduğumuz, zaman corona virüs belasının olduğu böyle bir programda bir hayır işleyelim derken bundan şer çıkarmayalım” diye konuştu.

SOSYAL MESAFEYE UYULMADI

Konuşmanın ardından da Erdoğan, otobüse binerek halka çay dağıttı. Erdoğan’ın çay attığı anda halkın sosyal mesafeye uymaması dikkat çekti.

Daha önce de benzer görüntüler Giresun’da yaşanmıştı. Sel felaketinin yaşandığı kentte Erdoğan, otobüsün üstünden halka çay dağıttığı anda sosyal mesafeye dikkat edilmemesi eleştirilere neden olmuştu.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bıkmadın Şu tarz ALGI haberlerden ya :D Öyle bir başlık atıyon ki sanki Çay atarken 3 kişinin kafası yarıldı 5 kişi öldü flan. Videonun full halinide izledim hiç bir şey yok aslında ama Sözcü Her zaman ki gibi abartıyorda abartıyor. Birde 20 sn yecik kesmiş alın görün MİTİNG YAPTI... Adamları oraya zorla topladı Erdoğan.

İşin aslı Erdoğan Gaziantep'e Teknofest'e ve Bazı açılışlara katılmak için gidiyor. Dönüştede orada toplanan insanları sevgi selini görüncede 3 dk kadar hitap ediyor bu 3 dakikalık konuşmanın 1 dakikası bakın araları açın mesafeli durun korona var dikkat edin herkes maskerisi taksın dikkatli olalım flan tarzında. Hatta Otobüs içinde bütün bakanlar ve Cumhurbaşkanıda maskeli yolculuk ediyor... Ama gel gelelim ALGI böyle bir şey. 2 kelime ile oyna 2 video kes ve ortaya bu haberi çıkart. Ve buna inananları bul.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Bıkmadın Şu tarz ALGI haberlerden ya :D Öyle bir başlık atıyon ki sanki Çay atarken 3 kişinin kafası yarıldı 5 kişi öldü flan. Videonun full halinide izledim hiç bir şey yok aslında ama Sözcü Her zaman ki gibi abartıyorda abartıyor. Birde 20 sn yecik kesmiş alın görün MİTİNG YAPTI... Adamları oraya zorla topladı Erdoğan.

İşin aslı Erdoğan Gaziantep'e Teknofest'e ve Bazı açılışlara katılmak için gidiyor. Dönüştede orada toplanan insanları sevgi selini görüncede 3 dk kadar hitap ediyor bu 3 dakikalık konuşmanın 1 dakikası bakın araları açın mesafeli durun korona var dikkat edin herkes maskerisi taksın dikkatli olalım flan tarzında. Hatta Otobüs içinde bütün bakanlar ve Cumhurbaşkanıda maskeli yolculuk ediyor... Ama gel gelelim ALGI böyle bir şey. 2 kelime ile oyna 2 video kes ve ortaya bu haberi çıkart. Ve buna inananları bul.

Biz çay dağıtmasın demiyoruz "SOSYAL MESAFE"
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aya Sofya'açılışında da benzer olay olmuştu bir kişiden otuz kişiye yayılabilen virüsten bahsediyoruz.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Ben bunda Cumhurbaşkanı'nın bir suçunu göremedim. Önceki gibi değil. Bir önceki gerçekten rezaletti.
Bunda yol kenarındaki biriken kalabalığa bir selam vermiş diyebiliriz. Kendisinde pek suç yok. Zaten gerekli uyarılarıda elinden geldiğince yapmış. Bence biraz kendimiz düşünmeliyiz. Ben şahsen şu ortamda bu meret gidene kadar en sevdiğim şarkıcıda gelse, tuttuğum takımın maçıda olsa gitmem. Elimden geldiğince kalabalık ortamlara girmemeye çalışırım. Orada suç bence kalabalık oluşturan halkın maalesef. Yine de Sn Cumhurbaşkanının yerinde ben olsam otobüsle geçerken selamımı verip geçer, otobüsü durdurmazdım. Hadi durduk diyelim, yine de çay atmazdım o ayrı konu.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Ben bunda Cumhurbaşkanı'nın bir suçunu göremedim. Önceki gibi değil. Bir önceki gerçekten rezaletti.
Bunda yol kenarındaki biriken kalabalığa bir selam vermiş diyebiliriz. Kendisinde pek suç yok. Zaten gerekli uyarılarıda elinden geldiğince yapmış. Bence biraz kendimiz düşünmeliyiz. Ben şahsen şu ortamda bu meret gidene kadar en sevdiğim şarkıcıda gelse, tuttuğum takımın maçıda olsa gitmem. Elimden geldiğince kalabalık ortamlara girmemeye çalışırım. Orada suç bence kalabalık oluşturan halkın maalesef. Yine de Sn Cumhurbaşkanının yerinde ben olsam otobüsle geçerken selamımı verip geçer, otobüsü durdurmazdım. Hadi durduk diyelim, yine de çay atmazdım o ayrı konu.
Cumhur başkanını geleceğini bilen belediye de önlem alabilirdi.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Yol kenarındaki kalabalığın düşüncesizliği bu. Ama genel olarak oy veren kesim böyle, yapacak hiçbir şey yok maalesef.
Dün bir telefon sattım, alan adam padişahın devesi gibi geldi resmen. Maske yok, temizlik yok. Kimlere kaldık.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Avrupa değilde ben bile kıskanıyorum adamı artık. ? Nasıl kontrolü elde tutuyorsa şaşırılmayacak türden değil.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Yol kenarındaki kalabalığın düşüncesizliği bu. Ama genel olarak oy veren kesim böyle, yapacak hiçbir şey yok maalesef.
Dün bir telefon sattım, alan adam padişahın devesi gibi geldi resmen. Maske yok, temizlik yok. Kimlere kaldık.
Hayırdır o veren kesime ne demek istiyorsun ?

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Hiçbir şey söylemek zorunda değilim. Bir şey ima ettiğim yok. Ne yazıyorsa o.
Kovid sürecinde kullara uymayanlara her türlü hakareti ediyoruz.Siz burada o kalabalığa kurallara uymadıkları için o tabirleri ediyorsunz ve buradn Cumhurbaşkanına oy verenlere e aynı hakareti ediyorsunuz.Kandırmayın,lafı dolandırmayın.Bir şey diyecekseniz açık yazın.Karşınızda 5 yaşında çocuk yok.Yazklar olsun diyorum başka bir şey demiyorum.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Kovid sürecinde kullara uymayanlara her türlü hakareti ediyoruz.Siz burada o kalabalığa kurallara uymadıkları için o tabirleri ediyorsunz ve buradn Cumhurbaşkanına oy verenlere e aynı hakareti ediyorsunuz.Kandırmayın,lafı dolandırmayın.Bir şey diyecekseniz açık yazın.Karşınızda 5 yaşında çocuk yok.Yazklar olsun diyorum başka bir şey demiyorum.
Hakaret değil bu, gerçek.
Orada toparlananların hepsi Erdoğan'a oy veren kesim değil mi? Dikkatsizler işte. Yalan mı? Ben başka ne dedim de hakaret ettim? Dikkatsizler dedim, düşüncesizler dedim.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Hakaret değil bu, gerçek.
Orada toparlananların hepsi Erdoğan'a oy veren kesim değil mi? Dikkatsizler işte. Yalan mı? Ben başka ne dedim de hakaret ettim? Dikkatsizler dedim, düşüncesizler dedim.
İşte burada siz genelleme yapıyorsunuz.Cumhuraşkanına oy verenlere laf atıyorsunuz.Piyasada dolanan koyun hesabı oluyor.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
İşte burada siz genelleme yapıyorsunuz.Cumhuraşkanına oy verenlere laf atıyorsunuz.Piyasada dolanan koyun hesabı oluyor.
Koyun hesabı falan, hiçbir şey dediğim yok ki benim. İnanın öyle bir tabirde bulunmak için yazmadım.
Vallahi de sadece düşüncesizler demek için yazdım. Hakaret bunun neresinde? Evet genelleme yaptım, çünkü çevremdeki insanlar da böyle. Aralarında Virüse inanmayan var ya.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Koyun hesabı falan, hiçbir şey dediğim yok ki benim. İnanın öyle bir tabirde bulunmak için yazmadım.
Vallahi de sadece düşüncesizler demek için yazdım. Hakaret bunun neresinde? Evet genelleme yaptım, çünkü çevremdeki insanlar da böyle. Aralarında Virüse inanmayan var ya.
Oraya, oy veren kesim böyle derseniz o sonu çıkıyor.Seçmenleri aptal anlamı çıkıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Salgın hastalık varken bir adam, partili cumhurbaşkanı, için toplaşan; kafasına çay attırana ne denirse onu demek istiyor.
inceden laf sokmalar :) kalabalığa laf edn sözüm yok.ama oy veren kesim derseniz işin rengi değişir.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
SOSYAL MESAFE gram yok. MASKELER bileklerde!

Son düzenleme: