Erdoğan : Dolar alan yaya kalır

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392

za34.png

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Ama harbiden dolara yatırım yapmak saçma sapan geliyor bana... garip gureba zaten istesede yapamaz ama dolara euro ya yatırım yapmak yanlıştır...

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Ama harbiden dolara yatırım yapmak saçma sapan geliyor bana... garip gureba zaten istesede yapamaz ama dolara euro ya yatırım yapmak yanlıştır...

dolara euro'ya yatırım yapmak yanlış mı ? peki tamam :tearsofjoy:

bunlar ülkemiz de hiç bir zaman düşmemiş ve hiç bir zaman düşmeyecek para birimleridir..uzun vadeli yatırım.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Yapılmasa iyi olur...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece dolar ve euro degil hiç-bir ülkenin parasina yatırım yapilmamali diyorum. Nokta

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Yapılmasa iyi olur...

Sadece dolar ve euro degil hiç-bir ülkenin parasina yatırım yapilmamali diyorum. Nokta

bu şekilde kazanan değil hep kaybeden olursunuz, çok yanlış düşünüyorsunuz.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Altın daha iyi bir yatırım aracı oldu.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
bu şekilde kazanan değil hep kaybeden olursunuz, çok yanlış düşünüyorsunuz.
Ben zaten hep kaybederim... alıştık be kardaş ama benim için ticaret önemli ama onuda yapamıyorum iş gücüm yok....

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim ne altınla ne dövizle ilgili hiç bir hesabım yoktur, ben sadece parası olanlar için yazdım, her şeye muhalefet etmek zorunda hissetme kendini, hiçbir ülkede topyekün herkes fakirde değildir, zenginde değildir.
Laf kalabalığı. Türkiye'nin fakirinin bile birstandartı olmak zorunda. Eğer olmayacaksa yapamayanlar ya büyük Türkiye diye konuşmasın ya da istifa etsin.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Bu işin sonu ne olacak onu merak ediyorum. Nereye kadar böyle gidecek. Döviz ve altın aldı başını gidiyor ve sadece izliyorlar.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Anlık

Euro uçmaya devam ediyor !

Euro 8.58

Dolar 7.20

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Euro 8.61

böyle birşey görmedim :)

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Asgari ücret açlık sınırının altında olan bir ülkede ekonomi konuşmamıza gerek yok bence.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Bir arkadaş vardı para olsa hayvancılık yaparım dedi başladım hayal kurmaya misal mekanı benden hayvanlar benden yemlerde benden dedim.. kazanç da yari yarıya dedim ne dese begenirsiniz, mademki yarı yarıya ben niue calisim ki işçi tutar ona yaptırırım gerisi bana kalır... ne yaparsan yap dedim dalga geçer gibi güldü ve Oglum dedi herşey senden ben kazanırım öyle olunca sende işçi çalıştırırsan kazanırsın bana yaptırmazsın.... bile dedi yani ticaretten anlamıyorsun dedi... bende dedim ki. Biliyon ben engelliyim iş gücü yok sana müdürlük gibi ortaklık diyom sen benle dalga geçiyorsun asıl ben bisey yapmadan kazanacak ve kazandircaktim diyince üzüldü... yani kısaca hayalde bile küçük düştüm gerçeğinde kazık üstüne kazık yerim... güvenecek insan kalmadı... kusura bakmayın konu biraz dağıldı..

Bu ülkede kolay yoldan para kazanma hırsı çok o yüzden kazık atıyorlar birbirlerine

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Lütfen benim mesajımı alıntılayıp olayın kişiselleştirilmesine yol açma, sonra ceza alıyoruz.
Kimin mesajını alıntılayıp alıntılamayacağımı sana soracak değilim.

Ben ne lütfenden ne ricadan anlarım.
Ortalık yangın yeri siz dalga geçiyorsunuz şöyle iyiyz, böyle iyiyiz, altından güzel yıatırım aracı olur diye