Soru Erdoğan aday olacak mı olmayacak mı, 6 lı masanın adayı kim ? Hiçbirini bilmiyoruz

Bu konuyu okuyanlar

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,601
hadi ordan seni ilgilendirmez muhasebecinin derdi kimin neden olduğu belli zaten.
Beni gayet ilgilendirir. Bu memleketin vatandaşıyım. Bizde ki demokrasi anlayışı yanlış. Seçilenler seçenlere üstünlük kuramaz. Hesap sormak hakkımız çünkü bizler seçtik.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Beni gayet ilgilendirir. Bu memleketin vatandaşıyım. Bizde ki demokrasi anlayışı yanlış. Seçilenler seçenlere üstünlük kuramaz. Hesap sormak hakkımız çünkü bizler seçtik.
belediye meclisinde ki akp ve mhplilerin algı operasyonu borçlu gibi gösteriyor ve önceki akp döneminin borçları onlar.

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,601
belediye meclisinde ki akp ve mhplilerin algı operasyonu borçlu gibi gösteriyor ve önceki akp döneminin borçları onlar.
Resmi belgeler de yalan o zaman? Tevfik Göksu mecliste göstermişti? Algı operasyonuna gerek yok zaten kendi kendinizi bitiriyorsunuz. Millet kimin ne olduğunu iyi biliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biz muhalefet kötü olsun istemiyoruz. Amacım saldırganlık ve aşağılayıcılıkta değil. Ben saygı duyuyorum ancak "Ağlama aktrol" deyip alaya alman beni çileden çıkarıyor. Muhalefet iyi olsun ve hükümeti denetlesin. Biz de tam tersi oluyor. Bazı şeyler yapılmıyor hükümet tarafından ben de kabul ediyorum ve eleştiriyorum. Muhalefet kaliteli olsa böyle olmazdı. Muhalefetin kendine hayrı yok ki millete olsun. Ülkemizde demokrasi sözde var sadece. Zaten en başında demokrasi için okumuş, eğitimli ve gündemi takip eden halk gerekiyor.

Son düzenleme:

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,601
demokrasi istiyorsan Laik Cumhuriyet devam etsin istiyorsan sadece Cumhuriyet Halk Partisine aday kim olursa olsun oy vermelisin .
Dogmatiklik nedir? Güzel bir örnek oldu. ?
Atatürk Partisi olduğu için CHP'ye oy vermek çok saçma. Tartışma benim için burada bitmiştir.

6'lı masanın adayı masa olacak gibi. Ona oy verirsiniz artık. ?

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
384
Normalde Erdoğan aday olamaz ama olabilirde lakin belli değil, 6 lı masanın adayı hiç belli değil bu nasıl bir seçim nasıl bir iş anlamıyorum.

Herhalde adayları sandığa giderken öğrenecez, yemin ederim şu mevzuyu Afrikanın en ilkel kabilelerinde bile bulamazsınız.

Oğlum ben bir önceki yaşamımda Kuran İncil Tevrat Zebur falan mı yırttım anlamadım ki niye benim böyle birşey başıma geldi ?
Erdoğan kesin aday. 6lı masa aday çıkaramayacak çünkü Kemal Kılıçdaroğlu hâlâ aday olma hevesiyle yanıp tutuşuyor. HDP ile olan bağları sebebiyle çoğu kişi zaten oy vermek istemiyor. Bir ihtimal mantıklı olan Mansur Yavaş'ı çıkarma eğilimine giderlerse rekabet olacaktır. Aksi halde Erdoğan'ın seçimde zorlanacağını sanmıyorum. Kişisel düşüncelerm bunlar.