Haber Epic Games’in 49 TL değerindeki oyunu ücretsiz erişime açıldı!

Bu konuyu okuyanlar

Alfred Adler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Her hafta perşembe günü ücretsiz oyunlarla karşımıza çıkan Epic Games, bu haftaki ücretsiz oyununu da yayınladı. Epic Games’ten gelen açıklamaya göre Cities: Skylines oyunu, bu haftanın ücretsiz indirilebilen oyunları arasında yer alıyor. Steam’de 49 TL değerine sahip olan oyun, 17 Mart 2022 tarihine kadar ücretsiz. Oyunun ücretsiz erişimi, Türkiye saati ile 19.00’da sona eriyor. Aşağıdaki adımları takip ederek Epic Games’in Cities: Skylines oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Cities: Skylines Nasıl İndirilir?​

İlk olarak, Epic Games’in Mağaza sayfasına girmeniz gerekmektedir. Linke tıkladıktan sonra, aşağıdaki adımları takip edin:

• Eğer daha önce üyelik oluşturmadıysanız ilk olarak üyeliğinizi oluşturun.
  • Üyeliğinizi oluşturduktan sonra, oyunun sayfasına tekrar giriş yapın.
  • Oyun sayfasında yer alan “Yükle” butonuna tıklayın.
  • “Yükle” butonuna tıkladıktan sonra, “Sipariş Ver”e tıklayarak siparişi tamamlayın.
Yukarıdaki adımları sırasıyla takip ederek Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer merak ediyorsanız, Cities: Skylines oyunu hakkında bilgiler verelim.

Cities: Skylines ücretsiz

Cities: Skylines Oyununun Konusu Nedir?​

Mart 2015’te piyasaya sürülen oyun, simülasyon tabanlıdır. Oyundaki temel amaç, bir şehir kurmak ve yönetmektir. Gerçek bir şehir kurmanın zorluklarını ve zevkini içinde barındıran oyun, gerçekçi animasyonlarıyla da göz doldurmaktadır. Eğer simülasyon oyunlarını büyük bir zevk ve sabırla oynuyorsanız, bu oyunu sizler için tavsiye ediyoruz.

Oyunu yükledikten sonra, kitaplığınızda bulabilirsiniz. Oyunu kitaplığınızdan kaldırmadığınız sürece ücretsiz olarak oynama şansına sahipsiniz. Aynı zamanda, Epic Games tarafından her perşembe günü yayınlanan diğer oyunları da ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bunun için, Google News üzerinden bize abone olarak anlık gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Cities: Skylines Oyunu Sistem Gereksinimleri​

Oyunun minimum sistem gereksinimleri şöyle:

• İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB veya ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Intel Tümleşik Ekran Kartları desteklenmez)
  • Depolama: 4 GB
  • DirectX: Sürüm 9.0c

Oyun için önerilen sistem gereksinimleri şöyle:

• İşletim sistemi: Microsoft Windows 7/8 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-3470, 3.20 GHz veya AMD FX-6300, 3.5 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB veya AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Intel Tümleşik Ekran Kartları desteklenmez)
  • DirectX: Sürüm 11
Kaynak: Gokbilimi.Net

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Her hafta perşembe günü ücretsiz oyunlarla karşımıza çıkan Epic Games, bu haftaki ücretsiz oyununu da yayınladı. Epic Games’ten gelen açıklamaya göre Cities: Skylines oyunu, bu haftanın ücretsiz indirilebilen oyunları arasında yer alıyor. Steam’de 49 TL değerine sahip olan oyun, 17 Mart 2022 tarihine kadar ücretsiz. Oyunun ücretsiz erişimi, Türkiye saati ile 19.00’da sona eriyor. Aşağıdaki adımları takip ederek Epic Games’in Cities: Skylines oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Cities: Skylines Nasıl İndirilir?​

İlk olarak, Epic Games’in Mağaza sayfasına girmeniz gerekmektedir. Linke tıkladıktan sonra, aşağıdaki adımları takip edin:

• Eğer daha önce üyelik oluşturmadıysanız ilk olarak üyeliğinizi oluşturun.
  • Üyeliğinizi oluşturduktan sonra, oyunun sayfasına tekrar giriş yapın.
  • Oyun sayfasında yer alan “Yükle” butonuna tıklayın.
  • “Yükle” butonuna tıkladıktan sonra, “Sipariş Ver”e tıklayarak siparişi tamamlayın.
Yukarıdaki adımları sırasıyla takip ederek Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer merak ediyorsanız, Cities: Skylines oyunu hakkında bilgiler verelim.

Cities: Skylines ücretsiz

Cities: Skylines Oyununun Konusu Nedir?​

Mart 2015’te piyasaya sürülen oyun, simülasyon tabanlıdır. Oyundaki temel amaç, bir şehir kurmak ve yönetmektir. Gerçek bir şehir kurmanın zorluklarını ve zevkini içinde barındıran oyun, gerçekçi animasyonlarıyla da göz doldurmaktadır. Eğer simülasyon oyunlarını büyük bir zevk ve sabırla oynuyorsanız, bu oyunu sizler için tavsiye ediyoruz.

Oyunu yükledikten sonra, kitaplığınızda bulabilirsiniz. Oyunu kitaplığınızdan kaldırmadığınız sürece ücretsiz olarak oynama şansına sahipsiniz. Aynı zamanda, Epic Games tarafından her perşembe günü yayınlanan diğer oyunları da ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bunun için, Google News üzerinden bize abone olarak anlık gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Cities: Skylines Oyunu Sistem Gereksinimleri​

Oyunun minimum sistem gereksinimleri şöyle:

• İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB veya ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Intel Tümleşik Ekran Kartları desteklenmez)
  • DirectX: Sürüm 9.0c

Oyun için önerilen sistem gereksinimleri şöyle:

• İşletim sistemi: Microsoft Windows 7/8 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-3470, 3.20 GHz veya AMD FX-6300, 3.5 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB veya AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Intel Tümleşik Ekran Kartları desteklenmez)
  • DirectX: Sürüm 11
Kaynak: Gokbilimi.Net
Zaten ücretsiz vermişti. Eskiden ücretsizken alamayanlar için iyi bir fırsat.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Sağolsunlar bedavaya ekledim kütüpaneme. Çok iyi oyun hakkatten.

Ama bir iş var. Keşke Epic arayüzü açılmadan oyuna masaüstü ikonundan direk girebilsek

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
3-4 kez ücretsiz verilen oyunun tekrar verilmesi saçma.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
3-4 kez ücretsiz verilen oyunun tekrar verilmesi saçma.
Öyle deme ya bencil olmayın. Benim yoktu ve bu oyunu verdiklerine sevindim :D

Edit- bundan sonra yine bunu verseler saçma olur :D ahshdhahhsha Verdiler zaten bunu napcam yine?

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
türkçe dil desteğine ihtiyaç var. çok kapsamlı oyun. anlamıyoruz bazı yerleri.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Simülasyon severler için güzel bir oyun denenebilir.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Konsolda almıştım belki pc de de kullanırım diye bakıyordum ki baktım olmuyormuş. Şansa bedavadan gelecek.