Epic Games ten aldığım r6 siege online oynayamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

AtDoru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Epic Games indirimlerinde rainbow six siege almıştım fakat online oynayamıyorum.Bi arkadaşım steamden almadığın için diyor umarım böyle bir durum yoktur.Çözümü nedir acaba?

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Epic Games indirimlerinde rainbow six siege almıştım fakat online oynayamıyorum.Bi arkadaşım steamden almadığın için diyor umarım böyle bir durum yoktur.Çözümü nedir acaba?
Epic Games'e mail at böyle birşey olma imkanı yok arkadaşınızda baya sallamış.

AtDoru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Reaksiyon puanı
8,023
Tam olarak ne hatası alıyorsunuz da oynayamıyorsunuz? Ben Steamden arkadaşım Epicden aldı her gün dereceli atıyoruz sorun olmuyor. Arkadaşınız hatalı bir varsayımda bulunmuş.

AtDoru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Tam olarak ne hatası alıyorsunuz da oynayamıyorsunuz? Ben Steamden arkadaşım Epicden aldı her gün dereceli atıyoruz sorun olmuyor. Arkadaşınız hatalı bir varsayımda bulunmuş.
Yani aslında bi hata almıyorum.Online kısımları açık değil operators,shop kısımlarıda açık değil bütün situations ları bitirdim fakat yine açılmadı.

Alper Yüksel

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Arkadaşınız iyi sallamış. Bu arada tam olarak ne hatası aldığınızı söyleyin bize ya da Youtube'den bakın büyük ihtimal yaygın bir sorundur zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmazsa epic gamese ve r6 nın üreticisine mail yollayın

Reaksiyon puanı
8,023
Yani aslında bi hata almıyorum.Online kısımları açık değil operators,shop kısımlarıda açık değil bütün situations ları bitirdim fakat yine açılmadı.
Offline görüyor sizi sanırım oyun. uPlay hesabınızı bağladınıza emin olun ve oyundayken Shift+F2 bastığınızda çevrimiçi gözüküyor musunuz kontrol eder misiniz?

AtDoru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Offline görüyor sizi sanırım oyun. uPlay hesabınızı bağladınıza emin olun ve oyundayken Shift+F2 bastığınızda çevrimiçi gözüküyor musunuz kontrol eder misiniz?
Uplay hesabım bağlı fakat shift+f2 bastıktan sonra nasıl anlayacağım?

Nxoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
69
Arkadaslar ben de epic üzerinden aldim, Ubisoft oyunlarinizi Epicten aldiktan sonra bagli olan Uplay hesabiniza aktariliyor. Indirmelerinizi Ubisoft Connect uygulamasindan yapiniz. Hiç epicten indirme olayina karismayin.
Epic Gamesi sadece satin alma asamasinda kullanin, geri kalaninin uplayden halledin