Epic Games Kafayı yedi.

Bu konuyu okuyanlar

onurryazgann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
GTA 5 ücretsiz oldu diye indirmeye başlamıştım. malum ttnet olduğu için 16mbps ye para verip 5-6 mbps anca kullandığımız için çok zaman alıyor. herşey güzeldi ta ki civilizations free olana kadar. hemen bir bakayım dedim. demz olaydım. aşağıya ekran görüntüsünü eklicem becerebilirsem. şimdi de akşam oldu ve evde akşamları böyle modemdi bilgisayardı açık bırakmıyoruz ondan ne yapmalıyım? hiç bir şeye tıklanmıyor açılmıyor. ama sanırım indirme devam ediyor.4 saattir bekliyorum farkettim ki taskbar daki simgesindeki yeşil ilerleme barı artmış. napabilirim diye kara kara düşünüyorum sonuçta bir şey yapamadığım için durduramıyorum da :/ Birkaç gündür hazırda beklet tuşuna basıyorum öyle sabah aynı yerden devam ediyor. ama epic games hep böyle mi kalcak yardım edin :D

Ekli dosyalar

• 2020-05-21.png
    2020-05-21.png
    136.4 KB · Görüntüleme: 194

onurryazgann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
aynen ben de internetle alakalı diye düşünüyorum çünkü bikaç kişiyi de okudum internette onlarında internetleri yavaşmış :( bu arada tahaaütüm olmasa değiştirirdim de 2021 e kadar tahaaütlü ondan daha hızlı bir çözüm gerek :D

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
aynen ben de internetle alakalı diye düşünüyorum çünkü bikaç kişiyi de okudum internette onlarında internetleri yavaşmış :( bu arada tahaaütüm olmasa değiştirirdim de 2021 e kadar tahaaütlü ondan daha hızlı bir çözüm gerek :D
Bence taahhüt bitince kablonet’e geç internet büyük bir şey indirince sapıtır genellikle bekle 1-2 güne geçer bana da oluyor öyle

onurryazgann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
aynen zaten ttnet te kalmaya niyetim yok hiç artık. saçmalık teknik servis diyor ki en fazla 4mbps, arıyoruz Müşteri H.'ni o 29 a kadar altyapı var diyor. bize gelen 5-6 hsjsdhjsdhsd. şaka gibi. bu arada sanırım bu olay epic games launcher ile alakalı. steam da falan olmuyor zaten internette de genelde epic games ile böyle sıkıntılar var ama yine belki birisi çıkar bilen bekleyim bare.

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
aynen zaten ttnet te kalmaya niyetim yok hiç artık. saçmalık teknik servis diyor ki en fazla 4mbps, arıyoruz Müşteri H.'ni o 29 a kadar altyapı var diyor. bize gelen 5-6 hsjsdhjsdhsd. şaka gibi. bu arada sanırım bu olay epic games launcher ile alakalı. steam da falan olmuyor zaten internette de genelde epic games ile böyle sıkıntılar var ama yine belki birisi çıkar bilen bekleyim bare.
Sanırım siteye beleş içerik için çok yüklendik çökmüş olabilir yarına düzelir bu arada ben de 4 yıl önceye kadar ttnet kullanıyordum 7mbps diye aldığım interneti 3mbps olarak kullanıyordum

onurryazgann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Sanırım siteye beleş içerik için çok yüklendik çökmüş olabilir yarına düzelir bu arada ben de 4 yıl önceye kadar ttnet kullanıyordum 7mbps diye aldığım interneti 3mbps olarak kullanıyordum
ttnetten hayır gelmez dostum kimse memnun değil zaten. ben de ttnete girdiğime pişmanım zaten. bu arada konudan çıkmıyoruz inş :D

MrGrфn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,290
Fiber altyapınız varsa SuperOnline yoksa Kablonet'e geçin. Benimki SO'dı ama fiber altyapısı yoktu ve çok yavaştı. Şuan Kablonet ve memnunum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiber altyapınız varsa SuperOnline yoksa Kablonet'e geçin. Benimki SO'dı ama fiber altyapısı yoktu ve çok yavaştı. Şuan Kablonet ve memnunum.

onurryazgann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
kablonete bi bakıcam. ama şu epic games hakkında bir fikri olan var mı en azından kapatırsam bu şekilde baştan başlar mı? indirmenin devam ettiğini düşünüyorum

MrGrфn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,290
kablonete bi bakıcam. ama şu epic games hakkında bir fikri olan var mı en azından kapatırsam bu şekilde baştan başlar mı? indirmenin devam ettiğini düşünüyorum
Kapatırsanız açtığınızda kaldığı yerden devam eder. En azından bende öyle olmuştu.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
indirme düğmesinden durdurmanız kendi faydanıza,ben sayfayı kapattığımı düşündüğüm oyunu (40 gb) arka planda indirmiş,HDD boyutuna bakınca farkına vardım (ben o sıra dizi filim seyrediyordum,arka planda götürmüş)
siz gene indirme düğmesini bulun durdurun,sonra nerede bu kayıp GB diye sıkıntıya girmeyin

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Sakın indirmeyi duraklatmadan kapatmayın. Ben öyle yaptığımda baştan başlamıştı, duraklatınca sorun olmuyor

onurryazgann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
indirme düğmesinden durdurmanız kendi faydanıza,ben sayfayı kapattığımı düşündüğüm oyunu (40 gb) arka planda indirmiş,HDD boyutuna bakınca farkına vardım (ben o sıra dizi filim seyrediyordum,arka planda götürmüş)
siz gene indirme düğmesini bulun durdurun,sonra nerede bu kayıp GB diye sıkıntıya girmeyin
dostum ss attım en yukarıda hiçbir etkileişm yok uygulamada

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Kablonet dediğiniz tam olarak nedir nasıl çalışıyor. Her yere ulaşabilir mi alt yapı olarak

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Kablonet dediğiniz tam olarak nedir nasıl çalışıyor. Her yere ulaşabilir mi alt yapı olarak
Ankarada,adanada,istanbulda var muhtemelen tüm büyükşehirlerde vardır 2-3 yıl önceye kadar çok fazla altyapı sorunu vardı baya düzeldi sen yine bir sitesindn araştır

Ankarada,adanada,istanbulda var muhtemelen tüm büyükşehirlerde vardır 2-3 yıl önceye kadar çok fazla altyapı sorunu vardı baya düzeldi sen yine bir sitesindn araştır
Pişman olmazsın yani Benim kuzenim 10 yıldır kullanıyor

Zalkren

Asistan
Reaksiyon puanı
277

Pişman olmazsın yani Benim kuzenim 10 yıldır kullanıyor
en iyisi türknet ya

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
ss acılımı nedir
ben bu resmi çekerken6 8 mb iken,yeniden baktığımda 725 mb olmuştu.durdurdum indirmeyi
indirme hızı 2 -3.5 mb arasında
gta 5 inme hızı.jpg

Son düzenleme:

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
en iyisi türknet ya
Türknet yeni çıktı hem de kablonet’te devlet güvencesi var yüzde 100 devlet markası(tabii devletin her yaptığını takip etmesini saymazsak iyi)

o kadar uygulama simgesi varken nasıl delirmiyorsun? ben bir taneye bile tahammül edemiyorum
kimisi öyle seviyor

Neyse ben çıktım iyi forumlar

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
,
o kadar uygulama simgesi varken nasıl delirmiyorsun? ben bir taneye bile tahammül edemiyorum
bunu görünce bayılman lazım o zaman,ben bu zımbırtıyı açtığımda chrome böyle oluyor,hatta % 30 daha fazlası da oluyor:)benim ekran hep böyle
ekran.jpg

onurryazgann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
bu arada arkadaşlar sorunu kısmi olarak çözdüm sanırım system tray den epic in logosuna sağ tıklayıp uygulamaya unreal engine kısmından girerseniz düzeliyor ama başka biyere basarsanız yine bozulyor. sadece indirmeler ve ayarlara basabiliyosunuz. umarım sorun yarına kadar düzelir kökten. bir de güncelleme varmış indirmeyi durdurup güncelleme yaparsam indirme patlar mı? güncellemeyi bu yüzden de göndermiş olabilirler yani ondan sorayım dedim. bu arada hepinize teşekkürler

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Baktım sitesine, efsane bir şeymiş, özellikle tv hizmeti çok iyi ama maalesef Hatay'da hizmet vermiyor