İpucu Epic Games Gizemli Oyun Sizce Ne Olur?

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Ya Epic'e sayesinde para vermeye kıymayıp alamadığınız oyunları oynuyorsunuz deneyimliyorsunuz. Daha da itiraz bildiriyorsanız, oyunlarını beğenmiyorsanız dağıttıkları oyunları almayın firmaya çok zarar vermeyin.

Neyse ya ister Epic İster steam bedava oyun versin Bu nedir diye üstünede söylenmem. Beğenmesem zaten indirmiyorum pc ye.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
İsteyen beğenir isteyen beğenmez. Herkes kendi fikrini söylemekte özgür. Bende bunun gibi oyunları gizemli oyun olarak vermelerini hiç sevmiyorum. Tamam böyle oyunları versinler, ona bir şey demiyorum ama gizemli oyun demeden direk adını söylesinler.

Reaksiyon puanı
8,019
Ya sizin beğenmemek gibi bir lüksünüz mü var arkadaşlar ne bu öfke, sinir, bencilllik?

Size gelen hediyeyi parası yüzünden tersliyor musunuz?

Bu nasıl bir zihniyet ya. Sanki epic games size oyun vermek zorunda. Adamlar veriyor onu bile beğenmiyor bizim milletimiz. Yok işte ne diyeceksin ki. Sanki size oyun vermek zorunda adamlar. İsterse 5 tl lik oyunu verir isterse 500 sizi burası ilgilendirmez ücretsiz gelen hediyeyi kabul edip etmemek ilgilendirir ki bahsettiğiniz firma size gta5 gibi bir oyunu verdi.
Kendinize gelin!
Sayın arkadaş,
Biz oyun versin , vermesin demiyoruz. Verirse amenna vermezse canı sağolsun. Fakat gidipte saçma sapan , çoğunluğun beğenmediği oyunları "Gizemli Oyun" olarak verirse her oyuncu haklı olarak tepki verecektir. Buna tepki göstermeyen oyunculardan şüphe ederiz asıl. Bugün 8TL'lik oyunu bedava yapınca tepki çıkmazsa firma diyecek ki "E bunlar bunu da kabul etti burdan devam" ve sürekli saçma sapan oyunları "GİZEMLİ OYUN" adı altında verecek. Tepkimiz bu yönde.

Ek olarak "Bizim Milletimiz" yazmışsın, Epic Games Store Twitter hesabına bakarsan Among Us verildiğinde çok büyük bir kitle firmayı eleştirdi. Sadece Türkler değil Global pazarda çok yoğun eleştiri aldı. Bilip bilmeden duyar kasmazsanız ortalığı germemiş olursunuz teşekkür ederim.

Robert Grenee

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
972
Rage 2 hediyye verdiler iyiki zamanında kayıt olmuştum aldım.
Steam fiyatı kaç bakamıyom. Bakabiliyorsan söyler misin? :D
Steam diye bi uygulama var ona tıklıyosun açılıyo ordan mağaza ya geliyosun oraya yazıyosun bu kadar yani zor değil be :D

Reaksiyon puanı
6,424
Ya sizin beğenmemek gibi bir lüksünüz mü var arkadaşlar ne bu öfke, sinir, bencilllik?

Bu nasıl bir zihniyet ya. Sanki epic games size oyun vermek zorunda. Adamlar veriyor onu bile beğenmiyor bizim milletimiz. Yok işte ne diyeceksin ki. Sanki size oyun vermek zorunda adamlar. İsterse 5 tl lik oyunu verir isterse 500 sizi burası ilgilendirmez ücretsiz gelen hediyeyi kabul edip etmemek ilgilendirir ki bahsettiğiniz firma size gta5 gibi bir oyunu verdi.
Kendinize gelin!
Tamam o zaman steam kullanmaya devam. :)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Ya abiler Şimdi geldim eve. Sanıyordum Cyberpunk oyununun çakması diyordunuz o oyunu veriyor.

Aslında şahane bi oyun vermiş ya. Bir zamanlar oynamıştım, soğukta donan adamların ızdırabına dözemedim.
Yokluk oyunu resmen. Ekmeğe Talaş kat özelliğini gördükten sonra yüreğim sızladı sildim oyunu.????

Bu tür yapımı da beğenmeyene ne diyim bilemedim.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
Ya abiler Şimdi geldim eve. Sanıyordum Cyberpunk oyununun çakması diyordunuz o oyunu veriyor.

Aslında şahane bi oyun vermiş ya. Bir zamanlar oynamıştım, soğukta donan adamların ızdırabına dözemedim.
Yokluk oyunu resmen. Ekmeğe Talaş kat özelliğini gördükten sonra yüreğim sızladı sildim oyunu.????

Bu tür yapımı da beğenmeyene ne diyim bilemedim.
Bir oyundan bu kadar çok etkilenenme bence sadece oyun.

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193

Kendinize gelin!

İsteyen beğenir isteyen beğenmez babanın firması mi epic games bu kadar savunuyorsun

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
İsteyen beğenir isteyen beğenmez babanın firması mi epic games bu kadar savunuyorsun
Steam de anca yarım yamalak demo oyunları verir Proluge filan.
Bende sanıyordum tam oyun veriyor adamlar. Oyun ismine Demo yazıp kaçırmak istemiyorlar milleti :D

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Gerçekten çok tuhafsınız. Kimsenin beğenmeme lüksü yokmuş gibi tavır alan birçok kişi gördüm. Sanki oyuncular Epic Games'ten oyun istiyormuş da verilen oyunu beğenmiyormuş gibi davranıyorsunuz. Adamlar kendi menfaatleri için oyun dağıtıyor, bizleri düşünüp oyun oynamamızı istediği için değil.

Şöyle düşünebilirsiniz:
X kuruluşu bir bölgedeki herkese telefon, yiyecek veyahut mobilya dağıtıyor diyelim. Dağıtıyor ama kalitesiz, işinizi görmeyecek şeyler dağıtıyor. Çürük yiyecek, hasarlı telefon, kalitesiz mobilya vs. gibi. Sizin görüşünüze göre bunlara da bir şey söylenemez çünkü düşünüp dağıtmış. Bu mantık.

Epic'in yaptığına bakıyorum, her hafta insanları heyecanlandırıyor ama bu heyecanı tatmin edecek bir oyun vermiyor. Ya beklentiyi düşük tutacaksın, ya beklentiyi karşılayacaksın. Sadece "Epic bedava oyun veriyor, Steam vermiyor" diyerek ortalıkta geziyorsunuz. Steam de size telefon portu, yama, mod ve pazar için topluluk, profil ve rozetler, içerisinde bir dünya servis sunuyor. Bunlardan da bahsedebilirsiniz. Sırf ücretsiz oyun vermesi sebebiyle bu kadar dar bakmanıza gerek yok. Her hafta gizemli oyun için konu açılıyor ve her hafta aynı laflarla beklentiyi karşılayamayan Epic Games'i savunuyorsunuz.​

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
Gerçekten çok tuhafsınız. Kimsenin beğenmeme lüksü yokmuş gibi tavır alan birçok kişi gördüm. Sanki oyuncular Epic Games'ten oyun istiyormuş da verilen oyunu beğenmiyormuş gibi davranıyorsunuz. Adamlar kendi menfaatleri için oyun dağıtıyor, bizleri düşünüp oyun oynamamızı istediği için değil.

Şöyle düşünebilirsiniz:
X kuruluşu bir bölgedeki herkese telefon, yiyecek veyahut mobilya dağıtıyor diyelim. Dağıtıyor ama kalitesiz, işinizi görmeyecek şeyler dağıtıyor. Çürük yiyecek, hasarlı telefon, kalitesiz mobilya vs. gibi. Sizin görüşünüze göre bunlara da bir şey söylenemez çünkü düşünüp dağıtmış. Bu mantık.

Epic'in yaptığına bakıyorum, her hafta insanları heyecanlandırıyor ama bu heyecanı tatmin edecek bir oyun vermiyor. Ya beklentiyi düşük tutacaksın, ya beklentiyi karşılayacaksın. Sadece "Epic bedava oyun veriyor, Steam vermiyor" diyerek ortalıkta geziyorsunuz. Steam de size telefon portu, yama, mod ve pazar için topluluk, profil ve rozetler, içerisinde bir dünya servis sunuyor. Bunlardan da bahsedebilirsiniz. Sırf ücretsiz oyun vermesi sebebiyle bu kadar dar bakmanıza gerek yok. Her hafta gizemli oyun için konu açılıyor ve her hafta aynı laflarla beklentiyi karşılayamayan Epic Games'i savunuyorsunuz.​
Çok iyi konuştun.

Reaksiyon puanı
8,019
Steam de anca yarım yamalak demo oyunları verir Proluge filan.
Bende sanıyordum tam oyun veriyor adamlar. Oyun ismine Demo yazıp kaçırmak istemiyorlar milleti :D
Steam bugüne kadar bir sürü oyun dağıttı ücretsiz tam sürüm. Hiçbir zaman demo dağıtıp oyun dağıtıyoruz demediler.

Yardım12357

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Oyunu al geç oyna , neyin kiyaslamasini yapıyoruz ki dolar 8 olmuş geçen far cry 5 çıktı 800 lira ,bir oyuna 800 lira veremem, şu anlık beleşlere devam

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Acaba steam savunanlar bu oyunu epic hesabına ekledi mi? ? ? ?

Edit ---- kendimi söyliyim. Nerde oyun görsem affetmem platforma üye olup kütüpaneme eklerim. Kim en iyi oyunu veriyorsa Kral odur :D

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Acaba steam savunanlar bu oyunu epic hesabına ekledi mi? ? ? ?
Bunun için Epic istemcisine gireyim dedim ve sonuç:
Screenshot_36.png

Acaba sen ne zaman karşı görüşlü herkese kahkaha atıp dayatma yapmayı bırakacaksın? ?

Reaksiyon puanı
8,019
Oyunu al geç oyna , neyin kiyaslamasini yapıyoruz ki dolar 8 olmuş geçen far cry 5 çıktı 800 lira ,bir oyuna 800 lira veremem, şu anlık beleşlere devam
Far Cry 5 40TL ve bu fiyatın konuyla alakası yok Epic bedava vermiyor çünkü.

Fc6 Pc versiyonu da 269 veya 289tl olması lazım. Evet fiyatı çok yüksek ama 800 de değil Pc için.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Bunun için Epic istemcisine gireyim dedim ve sonuç:
Ekli dosyayı görüntüle 154732

Acaba sen ne zaman karşı görüşlü herkese kahkaha atıp dayatma yapmayı bırakacaksın? ?
Hadi üye ol oyunu götür kardeşim. Nedir bu direniş? ? Karşı görüşlü herkese değil mesajına eğlendiğim herkese kahkaha atarım. :D
Dayatma nerden çıktı bilmiyorum. Kimseye oyunu yada Epic`i dayatan yok. Sadece Epic kral diyorum?

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Ya Epic'e sayesinde para vermeye kıymayıp alamadığınız oyunları oynuyorsunuz deneyimliyorsunuz. Daha da itiraz bildiriyorsanız, oyunlarını beğenmiyorsanız dağıttıkları oyunları almayın firmaya çok zarar vermeyin.

Neyse ya ister Epic İster steam bedava oyun versin Bu nedir diye üstünede söylenmem. Beğenmesem zaten indirmiyorum pc ye.
Epic games şirkete belli bir para veriyor ve şirkete diyorki ben sana bu parayı verdim ben bu oyunu istedigim kadar veriyim

Reaksiyon puanı
8,019
Hadi üye ol oyunu götür kardeşim. Nedir bu direniş? ? Karşı görüşlü herkese değil mesajına eğlendiğim herkese kahkaha atarım. :D
Dayatma nerden çıktı bilmiyorum. Kimseye oyunu yada Epic`i dayatan yok. Sadece Epic kral diyorum?
Arkadaş diyor ki , epici o kadar övüyorsun şöyle böyle diye laf söyletmiyorsun Steami gömüyorsun , ama Epicin Steam ile giriş yap seçeneği mevcut.

Ek olarak dayatıyorsun herkese Epic en iyisi diye. Sal biraz şirkette hissemiz falan yok :D

Son mesajlar