Epic Games Birden Fazla Hesapta GTA 5 Alma

Bu konuyu okuyanlar

DuruGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba,
Bugün çoğumuzun bildiği gibi GTA 5 Epic Games Store'da 21 Mayıs'a kadar ücretsiz sunuldu. Ben de gelecekte işime yarar diye 10-15 hesaptan satın alacaktım fakat 5 hesaptan alırken "Hesabın şu anda daha fazla ücretsiz oyun indiremez" hatası alıyorum. Acaba son birkaç saatte çok kez satın aldığım için mi bu hatayı veriyor? Birkaç saat sonra tekrar alabilecek miyim yoksa daha hesap satın alamayacak mıyım bunu merak ettim.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Çakallık Yaptırmıyor Knk.

Semih0010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba,
Bugün çoğumuzun bildiği gibi GTA 5 Epic Games Store'da 21 Mayıs'a kadar ücretsiz sunuldu. Ben de gelecekte işime yarar diye 10-15 hesaptan satın alacaktım fakat 5 hesaptan alırken "Hesabın şu anda daha fazla ücretsiz oyun indiremez" hatası alıyorum. Acaba son birkaç saatte çok kez satın aldığım için mi bu hatayı veriyor? Birkaç saat sonra tekrar alabilecek miyim yoksa daha hesap satın alamayacak mıyım bunu merak ettim.
Farklı ip adreslerinden deneyebilirsiniz.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Bu arkadaş gibi şuan binlerce kişi çakallık yapma peşinde sitenin gitmesi normal :)

arkadaşlar ilerde satsanız kaç paraya gidecek ki.. zaten şuan tüm dünya alıyor oyunu ücretsiz vpn ve vpsnsiz olarak , e oyunun fiyatıda baya bir düşüşe geçecek .. 2-3 tl kazanırım diye başka insanları zora sokmayın gerek yok yani

Kaan06

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Bu arkadaş gibi şuan binlerce kişi çakallık yapma peşinde sitenin gitmesi normal :)

arkadaşlar ilerde satsanız kaç paraya gidecek ki.. zaten şuan tüm dünya alıyor oyunu ücretsiz vpn ve vpsnsiz olarak , e oyunun fiyatıda baya bir düşüşe geçecek .. 2-3 tl kazanırım diye başka insanları zora sokmayın gerek yok yani
Zaten oyunu artık kimse para ile satın almaz ki. Geçti o günler, oyun bedava dağıtılıyor, oyunun bedava olduğundan herkesin haberi var. Arkadaşa mesaj attım, haberi yoksa alsın, bilgisayarı yok, ilerde alacak, dursun bir köşede demiştim. Arkadaşın haberi varmış, almaya çalışıyormuş.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Zaten oyunu artık kimse para ile satın almaz ki. Geçti o günler, oyun bedava dağıtılıyor, oyunun bedava olduğundan herkesin haberi var. Arkadaşa mesaj attım, haberi yoksa alsın, bilgisayarı yok, ilerde alacak, dursun bir köşede demiştim. Arkadaşın haberi varmış, almaya çalışıyormuş.
Ücretsiz süre bitince yine alan olur ama pahalı bir fiyata yine satamazlar.

Kaan06

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Ücretsiz süre bitince yine alan olur ama pahalı bir fiyata yine satamazlar.
Hocam oyunun ücretsiz olduğundan haberi olmayan yok. SDN, Merlin'in kazanı gibi sayfaları takip edenler oyunun ücretsiz olduğundan heberleri vardır. O yüzden oyunu oynayacak veya oyun ücretsiz, alayım bir köşede dursun diyen herkes alacaktır.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Merhaba,
Sonrada satıcan dimi dünya öyle bir şey ki bedava bir şey veriyorsun ondan bile para kazanıyorlar bence 1 hesaptan al daha alma yeter

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
agalar yine de 2-3 liraya satarız 20 hesap olsa 3 liradan 60 lira cep harçlığımız çıkar :D