Epic Games 60 Tl Kuponumu Kullanamıyorum

refikk5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yaz indirimlerinde 150 tl olan Metro Exodus Gold Edition'ı kuponumla birlikte 90 tl'ye almak istedim ancak satın alım sayfasında kuponum fiyata uygulanmıyor, yani gözükmüyor. Oysa daha yaz indirimlerinde bir tane bile 80 tl üzeri oyun almamıştım (yani kuponu kullanmamıştım). Bunu yaşayan veya sebebini bilen birileri var mı ya da sizce neden olabilir? Herkese iyi günler.

Kervankran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
O oyunlar her oyun için geçerli değil diye biliyorum. Bende alacağım zaman işe yaramamıştı da. Alırken dikkat et kartında sadece indirimli para olsun yoksa para konusunda sıkıntı yaşarsın.

refikk5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O oyunlar her oyun için geçerli değil diye biliyorum. Bende alacağım zaman işe yaramamıştı da. Alırken dikkat et kartında sadece indirimli para olsun yoksa para konusunda sıkıntı yaşarsın.
80 tl üzeri her oyunda kullanılabilir diye biliyorum, verirken o şekilde anlatmışlardı

LuciferM

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Bende de aynısı oldu şuan. Red Dead Redemption 2'yi satın aldım 60tl'lik indirim kuponu ile fakat daha sonra kuponlar gelmemeye başladı. Epic desteğe yazdım bakalım yanıt ne olacak.

refikk5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben Epic destek ile uzun bir görüşme yaptım ancak bir türlü istediğim cevabı almayı başaramadım, kuponumun iptal olduğundan vs. bahsettiler ancak nasıl veya neden olduğundan düzgün bir şekilde bahsetmediler. Konuşmaya devam ediyorum bakalım, sorunu çözersem bu sorunu yaşayan arkadaşlar için buraya çözümünü yazacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunu çözemedim ama nedenini sonunda öğrenmeyi başardım. Ben daha önceden Bannerlord almıştım ancak iade etmiştim, o sırada kupon kullanıldığı için iptal olmuş. Bu yaz indirimleri süresince bir kere kullanılabiliyormuş. İade ettiğimde kuponun geri gelmesi gerekmiyor mu diye sorduğumda ise düzgün bir cevap veremediler. Şahsen daha fazla da uğraşmaya değmez diye düşünüyorum.

Son düzenleme: