Yardım Enteresan Bir Hesap Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Efotia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese merhaba arkadaşlar.

Sorunumu kısaca özetleyeyim, yaklaşık 1.5~2 yıl kadar önce Instagram hesabimi dondurmustum. Geçtiğimiz haftalarda tekrardan kullanma kararı aldım ancak hesabıma hiç bir türlü erisemiyorum.

Giriş yapmaya çalıştığımda şüpheli giriş uyarısı veriyor telefona veya mail adresime güvenlik kodu göndermemi istiyor. Kodu gönderiyorum ancak gelen kodu girip onaylaya bastığımda hiç bir şey olmuyor, tekrardan onaya bastığım taktirde ise gönderilen kodu kontrol ediniz diyor. Hesabı oluştururken kullanılan mail adresim aynı, telefon numaram aynı ancak hesabın bağlı olduğu Facebook hesabimi silmiştim dolayısıyla Facebook ile de giriş yapamıyorum.

Internetten çok araştırdım bir sürü form oluşturup attım, tek bir formuma cevap geldi onda da topluluk kurallarını ihlal ettiğim için hesabımın kalıcı olarak kapatıldığını söylediler. Ancak kesinlikle üstün körü verilmiş bir cevap zira iki yıldır donuk durumda olan bir hesap neyi, nasıl ihlal etmiş olabilir? Ayrıca hesabın ihlal yüzünden kapatıldığına dair bir uyarı mesajı da almıyorum giriş yapmaya çalıştığımda

Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler :)

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Facebook hesabını sildin lakin Facebook'a ait e-posta ile kayıt yaptığı için Instagram hesabın açık olabilir hala.
E-posta ile giriş yapmayı dene.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Hesabını uygulama üzerinden açmaya çalışıyorsan bir de crhome yani tarayıcı dan gir ben öyle yaptım çözüldü