Engelli taklidi yapan dilenciye ceza

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Beyoğlu'nda, kolunu sargı beziyle bağlayıp engelli taklidi yaparak dilendiği belirlenen kadına ceza kesildi.

thumbs_m_ae00e5eebfa343ec692155109c9cf46f.jpg

Beyoğlu'nda, kolunu sargı beziyle bağlayıp engelli taklidi yaparak dilendiği belirlenen kadına cezai işlem uygulandı.

Beyoğlu sivil zabıta ekipleri, İstiklal Caddesi'nde dilencilik yapan Sultan Y'nin durumundan şüphelenerek takibe aldı.

Ekipler, kendini engelli gibi göstermek isteyen kadını, kolunu gizlemek için sargı beziyle bağlamaya çalıştığı sırada yakaladı.

Gözaltına alınarak polise teslim edilen Sultan Y'ye, Kabahatler Kanunu çerçevesinde para cezası kesildi. AA

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Ne denir ki kelimelerin kifayesiz kaldığı yerdeyim:cool::confused:

Reaksiyon puanı
227
Zorda kalmamış insanları kandıranlar var neyin kılığına girmişse o hale sokacaksın.

Bunlarıda hırsızlıktan içeri atacaksın.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Gerçekten ihtiyacı olanı duruşundan, bakışından anlıyorsun ama bazıları yukarıdaki teyze gibi numara yapıyor.

Bir de boş geçince arkandan beddua-küfür edenler var. Onlara sinir oluyorum. :confused2:

Reaksiyon puanı
227
Gerçekten ihtiyacı olanı duruşundan, bakışından anlıyorsun ama bazıları yukarıdaki teyze gibi numara yapıyor.

Bir de boş geçince arkandan beddua-küfür edenler var. Onlara sinir oluyorum. :confused2:
Bana bir denk gelse ah o tipler. :) Burcumda Terazi kadın erkek ayrımı yapmam.:D

Zaten benden hiç isteyen olmadı.

Ne diyelim Allah ıslah etsin.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bunlar yüzünden gerçekten ihtiyaç sahibi olanlar da mağdur oluyor.

Önce dua ediyor sonra sövüyor :D

Son düzenleyen moderatör:

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bunlar yüzünden gerçekten ihtiyaç sahibi olanlar da mağdur oluyor.

Önce dua ediyor sonra sövüyor :D
İhtiyaç sahibi olan dilenmiyor zaten hocam, o yüzden sıkıntı yok.. Bu devirde ihtiyaç sahibi olmayanlar ağlıyor hep..

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Ekmek parası isteyene karnın aç mı diye soruyorum eğer ''evet '' cevabı gelirse ''gel diyorum şurada birşeyler yedireyim sana '' verdiği karşılıkta genel de şu oluyor '' yok abi sen ekmek parası ver yeter'' o yüzden dilencilere pek para vermem.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Ekmek parası isteyene karnın aç mı diye soruyorum eğer ''evet '' cevabı gelirse ''gel diyorum şurada birşeyler yedireyim sana '' verdiği karşılıkta genel de şu oluyor '' yok abi sen ekmek parası ver yeter'' o yüzden dilencilere pek para vermem.
Ben artık görmezden duymazdan geliyorum çünkü insanların duygularını sömürüyolar

Last Whx105sper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Kime güvenip, kime güvenmeyeceğimizi bilmiyoruz. Saf insani duygularımızı sömürüyorlar. Yakalayan yetkililerin eline koluna sağlık.