Engelleme tarihi

Bu konuyu okuyanlar

mamita44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Kız arkadaşımla güven sorunu yüzünden sürekli tartışıp kavga ediyoruz. Eski sevgilimle son görülmelerimize dayanarak onla hala WhatsApp üzerinden iletişim kurduğumuzu iddia ediyor. Halbuki daha önceden onu birlikte engellemiştik ve ben o andan itibaren hiçbir şekilde temas kurmadım. Telefonumda engeli gösteriyorum fakat benim o engeli açıp tekrardan kapattığıma inanıyor. Sırf bu yüzden WhatsApp raporu talep ettim ama nafile. Orda da kızı hangi tarihte engellediğim yazmıyor. WhatsAppta eski sevgilimle hiçbir sekilde irtibata geçmediğimi ispatlayabilmek için herhangi bir önerisi olan var mı? Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Gidip diyeceksin ki, "Eski sevgilimle konuşmuyorum ama önemli değil. Güven olmayan yerde sevgi de olmaz, eyvallah!"

Bu kadar basit bir durumun içindesin :)

mamita44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçmişte yaşanılan bazı olaylardan dolayı güveni baya zedelenmiş durumda. Ancak somut bir kanıt ile kendimi ona inandırabilirim. :-\

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Engelleme tarihine bakma gibi bir şeyin olacağını zannetmiyorum ama yine de WhatsApp üzerine yapılan çeşitli sürümler var belki böyle bir özellik sunan WhatsApp uygulaması bulabilirsiniz.